Skocz do zawartości
KaeS

Stokrotne słowa podzięki

Recommended Posts

Właśnie wróciłem z wyjazdu na południe Polski, ponad 2200 km pękło. 

Chciałem tu podziękować @MrBodekom Sylwii i Michałowi oraz @ZWIERZom Ani i Radkowi za zaproszenie nas, ugoszczenie i podarowanie noclegu.

Do niezapomnianych będzie też należeli nocni goście u Bodków, z którymi miałem przyjemność dzielić łoże, to raz z kotką, to z wielkim psem również rodzaju żeńskiego to znów z kotką, :D. Kurka wodna musiałem aż do Imbramowic zjechać by się dowiedzieć żem zoofil :default_icon_e_confused:

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to fajnie, jak się gdzieś jedzie i ludzie są pomocni. Sam pomagam jak mogę (kto był, ten wie). Cieszę się, że nie jestem sam :D 

Edytowane przez Pszemo
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też bym był pomocny gdyby nie to, że wolę być wredny i nielubiany ... :cafe4:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Jarek napisał:

Ja też bym był pomocny gdyby nie to, że wolę być wredny i nielubiany ... :cafe4:

Nic z tych rzeczy.

Nawet byliśmy blisko bo na Żywiecczyźnie i myślałem o tym aby wpaść do Ciebie i się przywitać ale niestety okropnie gonił nas czas do Zakopanego przez Słowację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem jeszcze podziękować @xelowi za rady w wytyczeniu ciekawych tras, które zresztą nieco zweryfikowało życie :default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nu, a jak Andriejowi podobały się góry?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo.

Taki trochę z niego sowiecki człowiek, nie interesowały go krakowskie zabytki ani żadne inne za to "priroda była oczeń ochujenna". W Krakowie najbardziej interesowali go bezdomni.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×