Skocz do zawartości
xel

[K] przednie koło 19 cali do Twina

Recommended Posts

Z tej okazji publicznie na forum chciałbym podziękować Jackowi za pomoc z ogarnięciem tego koła :-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, atomik napisał:

Zaufałem jakiemuś doktorkowi ze śmiesznego Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej. Przegrałem życie i to podwójnie, bo studiowałem inżynierię materiałową, ale chyba niczego się nie nauczyłem :-( Dobrze, że chociaż na F650GS można zrobić podyplomówkę.

Ja również przegrałem życie, zapewne jak i wielu innych, ufając pewnym doktorom po śmiesznym Wydziale Nauki o Żywności w UW-M Olsztynie i nie tylko, którzy to potrafią zrobić ze 100-u kilogramowego prosiaka 300 kilogramów wędlin i do dziś mam problem ze wskaźnikami BMI, które mi nieustannie mówią, że jestem za niski :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale też Słowianie znad Wisły wymyślili lampę naftową i byli pionierami przemysłu naftowego w Europie a jeszcze przed wojną odkryli prawa dziedziczenia grupy krwi, metody jej oznaczania stosowane na całym świecie i odkryli przyczynę konfliktu serologicznego, co uratowało życie wielu dzieciom, ot co!
Ależ oczywiście że tak. Bez generalizowania. Na marginesie, Łukasiewicz uwalił jakiś egzamin na UJ, za to dyplom farmaceuty uzyskał póżniej w Wiedniu bez problemu. W ogóle ciekawa postać, pomimo czynnego udziału w ruchu niepodległościowym wraz z tego konsekwencjami, potrafił być doskonałym przedsiębiorcą, ocenianym na przychód rzędu 12 ton srebra rocznie :) Marzy mi się, żeby takie "Muski" stanowiły chociaż 10% populacji.

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo Stefan Banach, człowiek żyjący w swoim matematycznym świecie, który nigdy nie miał stopnia magistra a został doktoryzowany "podstępem" przez innych uczonych bo gdzieś miał wszelkie tytuły naukowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ależ oczywiście że tak. Bez generalizowania. Na marginesie, Łukasiewicz uwalił jakiś egzamin na UJ, za to dyplom farmaceuty uzyskał póżniej w Wiedniu bez problemu. W ogóle ciekawa postać, pomimo czynnego udziału w ruchu niepodległościowym wraz z tego konsekwencjami, potrafił być doskonałym przedsiębiorcą, ocenianym na przychód rzędu 12 ton srebra rocznie default_smile.png Marzy mi się, żeby takie "Muski" stanowiły chociaż 10% populacji.

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

Musimy się replikować! Najlepiej zacząć od dzisiaj ;-)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Musimy się replikować! Najlepiej zacząć od dzisiaj ;-)
Kurne, pomysł na katalizator mam - forumowa cytrynówka :D

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Arthur71 napisał:

.... Bez generalizowania.  ...
 

Skoro jesteśmy przy temacie ... to jak wiadomo nity są mocniejsze konstrukcyjnie od spawu - może by tak ponitować Xel'owi tą felgę ... ;)

Uprzedzając - zależy kto nituje i kto spawa ... :default_tongue:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się postara to mu Marchesini zrobi nowe - kute albo karbonowe . Ale musi się postarać bo na dzisiaj robią tylko 1000RR :D i włoszczyzny . A tak swoją drogą jak patrzę na te cacka w Ducati to wiem że Multistrada na tych kołach to się do lansu nadaje a nie na Ukrainę . 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skoro jesteśmy przy temacie ... to jak wiadomo nity są mocniejsze konstrukcyjnie od spawu - może by tak ponitować Xel'owi tą felgę ...
Uprzedzając - zależy kto nituje i kto spawa ... :default_tongue:
Istotnie tak.

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwilę człowieka nie było, a tu takie rzeczy..... 

Pompowany, spawany i miejscami nitowany świniak, miejscowo obdarowany szprychami, o nieposzlakowanym współczynnikiem BMI i do tego z Wiednia :default_laugh: 

Się zapytowywuję: co tu się qrde dzieje? :default_laugh:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesień idzie

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pawel napisał:

Jesień idzie emoji16.png

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

To po co ta panika? Do następnego sezonu, to można kilka razy poxipolem pociągnąć i będzie jak od niepalącej kobiety :default_laugh:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do zamknięcia, koło zanabyłem :-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×