Skocz do zawartości
trolik

Górny Karabach 2019 by trolik and Wojtek

Recommended Posts

1 godzinę temu, klansman napisał:

Ja chciałem bardzo zobaczyć Agdam - miasto widmo. Niegdyś blisko 150 tysięcy mieszkańców ,obecnie kilkudziesięciu. Po wojnie ormiańsko-azerskiej całkowicie zniszczone. Azerowie musieli je opuścić. Zostało kilka budynków z całego dość dużego miasta. Został meczet w centralnym punkcie, stoi nadal jako jeden z nielicznych budynków. Stoi ale został zbeszczeszczony przez Ormian, którzy urządzili w nim stodołę...

Z Karabachem mam o tyle problem,że tam nienawiści rodzi nienawiść i wątpię aby to się zatrzymało. Dziś Ormianie uciekają, a w 1994 uciskali azerowie. Za każdym razem to ludzki dramat w imię polityczno, ekonomiczno wyznaniowych racji. Szkoda tego pięknego kawałka ziemi i ludzi. Teraz nienawiść tam aż kipi i to po każdej ze stron...

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Ja broń Boże nie stoję po żadnej ze stron! Wk..wia mnie tylko że przez manipulacje żądnych władzy polityków ludzie zieją do siebie nienawiścią. Nie byłem w Azerbejdżanie, ale patrząc na sytuację gospodarczą Armenii uważam że trudniej im będzie przyjąć uciekinierów z GK niż w przypadku zasobnego w ropę i gaz Azerbejdżanu. 

pozdrawiam trolik

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Wk..wia mnie tylko że przez manipulacje żądnych władzy polityków ludzie zieją do siebie nienawiścią. 
pozdrawiam trolik

W tej materii nie potrzeba nam przykładu innych państw


Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×