Skocz do zawartości
atomik

(K) Subaru Forester I lub II (a może coś innego?)

Recommended Posts

Ja mam tylko jedno ale. W tamtych latach w Subaru chyba całą uwagę poświęcili na dopracowanie napędu i na stylistów wnętrza chyba zabrakło... :default_icon_mrgreen: Jakość materiałów bez zarzutu, ale design wyrwany żywcem z lat 80-tych. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale pamiętam że mój GT-ek we wnętrzu przypominał Opla Kadetta czy Daewoo Nexię :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I chyba nadal tak jest? Ponoć szwajcarscy rolnicy traktują subaraki jak traktory i tłuką się nimi po alpejskich łąkach, i tam ten bieda design nikomu nie przeszkadza, ale jak dla mnie w nowych autach i w porównaniu do tego, co pokazuje konkurencja, jest aż trochę frustrujący. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie i żonie akurat ten biedadesign bardzo się podoba. Nie widziałem jeszcze jedynki, ale dwójka jest spoko w środku.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest tyle aut na rynku w budżecie do 20 tyś , że sprzedający będą Cię całować w d , byle byś auto kupił .  Jeszcze jakie macie preferencje koloru nadwozia , bo to jest też istotne ? 
Odnośnie tej dupci, to trzymam Cię za słowo Ben! Dzisiaj się okaże, jak ćmokają na Pięknym Wschodzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Odnośnie tej dupci, to trzymam Cię za słowo Ben! Dzisiaj się okaże, jak ćmokają na Pięknym Wschodzie.
No, to nie polecam używanych Forków z salonu Toyota w Ełku. Niech się wstydzą, dziady jedne.

PS Za to inny Forek zyskał nowego właściciela w osobie mej. Hej! :-)
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poka foty.

 

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro. Dzisiaj muszę się ogarnąć po weekendzie, poza tym chcę mu zrobić detailing w postaci umycia ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



PS Za to inny Forek zyskał nowego właściciela w osobie mej. Hej! :-)

Można powiedzieć , że zyskałeś nowych znajomych , a nawet przyjaciół.



Wysłane z budki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedz mi, bo zawsze mnie to ciekawiło- po co zasłania się rejestrację przy takich fotkach?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby forumowicze nie mogli sprawdzić czy ubezpieczony

Ale poza tym ładniutki, niech służy.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka
 

Edytowane przez xel
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A powiedz mi, bo zawsze mnie to ciekawiło- po co zasłania się rejestrację przy takich fotkach?
RODO samochodowe. One też mają prawo do prywatności!
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyżbyś go zabrał na próbny drift pod galerią handlową?

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Żeby forumowicze nie mogli sprawdzić czy ubezpieczony
Ale poza tym ładniutki, niech służy.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka
 
Dzięki! Wymaga dopieszczenia, ale to powoli. Na razie ma felgi w ciemnym kolorze. W planie jest pójście w złoto, w sam raz na polską jesień.
Czyżbyś go zabrał na próbny drift pod galerią handlową?
Żony nie ma, to chciałem sprawdzić, czy ma branie.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chce kurteczkę do zestawu ??? Oddam za stówkę + przesyłka , nowa , użyta lansiarsko dwa razy rozmiar xl .

galerie--k--kurtka-subaru-world-rall_540

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, atomik napisał:

Żony nie ma, to chciałem sprawdzić, czy ma branie.

I co? Pewnie oprócz emeryta leśnika nikt się nie zainteresował. Na BMW może by coś dało radę.

Na poważnie to gratuluję. Niech dobrze służy.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chce kurteczkę do zestawu ??? Oddam za stówkę + przesyłka , nowa , użyta lansiarsko dwa razy rozmiar xl .
galerie--k--kurtka-subaru-world-rall_5407.jpg
Wygląda zajebiaszczo, ale musiałbym jeszcze trochę urosnąć wszerz i wzwyż, chyba że będzie mi służyła za koszulę nocną. A szlafmycę do kompletu znajdziesz? ;-)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To norma w japońskich autach , tych rdzennie japońskich typu Mazda , Subaru , Toyota z Japonii . Jak nie nalejesz tony wosk w profile i nie zabezpieczysz jakimś glutem podłogi to po 15 latach nie ma gdzie lewarka podłożyć a podłoga jak w aucie Freda Flinstona wygląda . Podobno auta na Skandynawię są lepiej zabezpieczane , ale i tak trzeba to dokładnie oglądać . 

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×