Skocz do zawartości
atomik

(K) Subaru Forester I lub II (a może coś innego?)

Recommended Posts

Ja już mam w głowie tego Leśnego Ssaka... ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam tylko jedno ale. W tamtych latach w Subaru chyba całą uwagę poświęcili na dopracowanie napędu i na stylistów wnętrza chyba zabrakło... :default_icon_mrgreen: Jakość materiałów bez zarzutu, ale design wyrwany żywcem z lat 80-tych. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale pamiętam że mój GT-ek we wnętrzu przypominał Opla Kadetta czy Daewoo Nexię :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I chyba nadal tak jest? Ponoć szwajcarscy rolnicy traktują subaraki jak traktory i tłuką się nimi po alpejskich łąkach, i tam ten bieda design nikomu nie przeszkadza, ale jak dla mnie w nowych autach i w porównaniu do tego, co pokazuje konkurencja, jest aż trochę frustrujący. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie i żonie akurat ten biedadesign bardzo się podoba. Nie widziałem jeszcze jedynki, ale dwójka jest spoko w środku.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jest tyle aut na rynku w budżecie do 20 tyś , że sprzedający będą Cię całować w d , byle byś auto kupił .  Jeszcze jakie macie preferencje koloru nadwozia , bo to jest też istotne ? 
Odnośnie tej dupci, to trzymam Cię za słowo Ben! Dzisiaj się okaże, jak ćmokają na Pięknym Wschodzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Odnośnie tej dupci, to trzymam Cię za słowo Ben! Dzisiaj się okaże, jak ćmokają na Pięknym Wschodzie.
No, to nie polecam używanych Forków z salonu Toyota w Ełku. Niech się wstydzą, dziady jedne.

PS Za to inny Forek zyskał nowego właściciela w osobie mej. Hej! :-)
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poka foty.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro. Dzisiaj muszę się ogarnąć po weekendzie, poza tym chcę mu zrobić detailing w postaci umycia ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS Za to inny Forek zyskał nowego właściciela w osobie mej. Hej! :-)

Można powiedzieć , że zyskałeś nowych znajomych , a nawet przyjaciół.

Wysłane z budki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach