Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie w weekend taka sytuacja;

 

8491cb621c5a5fced3bee7a7a67ca899.jpg

 

372822b3a17145c1651aa6b57e95bfa7.jpg

c335c69ea6b5b0315b649d9c82f2d3fe.jpg

6b225a47ae529461abc93bd32505a623.jpg

 

Czy jakoś przegapiłem ? czy nic tu tematu nie poruszaliście? (niemożliwe ). Ktoś coś jeździł?

Opinii i artykułów przeczytałem kilka i cytując wodza „jesień idzie trzeba coś kombinować” udałem się na testa.... I się trochę rozczarowałem. Spodziewałem się jakiejś małej ewolucji i drogi w stronę dużego brata, a tu wg mnie odwrót w druga stronę.

Tak na szybko moja ocena; Wrażenie jak by moto było mniejsze od mojej 800 (choć testowałem ADV), czułem się jakoś jak bym siedział „ na kocie”, silnik napierdziela jak by się miał rozlecieć zaraz, coś mu poprzestawiali w korbach i ma udawać V ...skrzynia podzielona na dwa zakresy: biegi terenowe 1-3 potem przerwa na conajmniej jeden bieg i portem biegi szosowe 4-6. Ale ogólnie po przemyśleniach to wg mnie to całkiem niezły motocykl taki typowo niemiecki ( jak VW). Trudno mi znaleść jakieś minusy, a napewno jest sporo zmian in plus.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tata.. zmień tytuł i dodaj adv :default_icon_razz: 

Straszna kupa ten motocykl z wyglądu, na tyle straszna, że nawet nie mam zamiaru jego testować :default_laugh:

Być może to jest powód, że nikt jeszcze o nim nic nie napisał, choć coś mi się kojarzy, ze już na jego temat coś tam było... w jakichś dywagacjach po targach.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, dakarowy napisał:

Straszna kupa ten motocykl z wyglądu

Zgadzam się z waćpanem :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Długo pojeździłeś? Tak na pierwsze wrażenie - wymieniłbyś swoją 800 na ten 850 adv? :default_ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Długo pojeździłeś? Tak na pierwsze wrażenie - wymieniłbyś swoją 800 na ten 850 adv? :default_ph34r:

Zamiana ? no właśnie na pierwsze wrażenie napewno NIE !, jak wsiadłem z powrotem na swój to się strasznie ucieszyłem ... pojeździłem 90 minut zrobiłem z 60 km, fajne że nikt ze mną nie jechał nie dyktował gdzie mam jechać gdzie skręcać ... przejechałem się chyba w każdych warunkach w jakich do tej pory użytkuje i chyba dalej będę użytkować motocykl ... może 90 minut to za mało żeby się przyzwyczaić / przestawić ... w każdym razie nie zakochałem się od pierwszego wsiądniecia ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
...
Straszna kupa ten motocykl z wyglądu,

O wyglądzie specjalnie nie pisze nic, bo to trochę kwestia gustu, a gusty jak wiadomo jest jak D ... każdy ma swoją ... wiadomo natomiast że najładniejsze są z czerwona ramą ;) ale takich nowych już nie robią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale jak silnik, poza dzwiekiem rozrzuconych w szklanym domu srubek? Faktycznie jest zwawszy, czy tu juz dodatkowa waga swoje robii tez dupy nie urywa?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej dokładnie mniejszy XR

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oni ostatnio tylko kopie produkują - najpierw kolorki z Hondy , teraz ryj z Ducati . Rzecz jasna to moje zdanie i każdy może mieć inne :default_happy: , ale  ...

i-ducati-multistrada-ducati-multistrada-

Wiem , prawie robi różnicę , ale mieli ładny ryj z asymetrycznymi lampami to musieli coś poprawić :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś był tak samo upośledzony i zacofany jak ja : to jest F900 XR...
... I mnie się bardzo podoba!

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiemy co to jest , nie chciało mi się mnożyć tematów z nowymi BMW . Ja nie twierdzę że to brzydkie jest , tylko zmałpowane od konkurencji . To był ciekawsze :

9cento0.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WY wiecie, ja nie wiedziałem i musiałem szukać na necie. Dla takich udanych jak ja, napisałem, co to. Niezamaco

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×