Skocz do zawartości
Piotrusz

Grzane manetki uniwersalne

Recommended Posts

Sprzedam uniwersalne nowe grzane manetki na kierownicę 22mm ze sterowaniem w manetce, a nie osobnym sterowniku!!
W zestawie manetki, okablowanie, złącza, bezpiecznik, instrukcja i klej - trzeba je tylko zamontować i podłączyć do +12V po stacyjce :)
Posiadają 5 poziomów grzania sygnalizowane kolorem diody (niebieskie, zielone, żółte, pomarańcz, czerwone).
Temperatura grzania po 15 minutach to mniej więcej 30, 40, 50, 60, 70 stopni C na kolejnych stopniach.
Posiadają zabezpieczenie - napięcie akumulatora poniżej 11,5V wyłącza manetki - kontrolka miga na fioletowo!!!
Sterowanie kciukiem lewej dłoni bez odrywania ręki od manetki.

Cena 700zł

koso1.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo podobne do manetek Hondy , ale tam jest jeszcze sterownik do zamontowania i cena 1600 . Znaczy po taniości :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Dziadek napisał:

To zdaje się Koso. Fajne tylko cena chyba ciut ... @Piotrusz jak cena będzie poniżej rynkowej to zakupię ;)

Tak, Koso, to jest praktycznie po koszcie, zakup + przesyłka + niestety VAT ( odprawa celna).

podobne do Hondy, jak miałem zapłacić 1700 plus montaż to poszukałem co jest oferowane i nie ma sterownika jak oxford. Wg mnie to dobra alternatywa dla oryginalnych bo cena i wygląd w miarę pasuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Dziadek napisał:

.... jak cena będzie poniżej rynkowej to zakupię ;)

1600  dla Ciebie 700 pasi? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Jarek napisał:

1600  dla Ciebie 700 pasi? ;)

NIe :)

3 godziny temu, Piotrusz napisał:

niestety VAT (

:( ok rozumiem . kiedyś mi policzyli  vat za amortyzator wysłany do naprawy gwarancyjnej, pomimo tego, że na fakturze było wyraźnie napisane koszt : 0,00 . Polskie służby celnoskarbowe pod wodzą pana od burdeliku są nieprzejednane .

Edytowane przez Dziadek
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×