Skocz do zawartości
mario2007

Tiger XRX 2015

Recommended Posts

Jak to mówią " nie chcem ale muszem " :default_dry: - taka sytuacja nastąpiła że czas posprzątać  i nie ma w tym niestety nic śmiesznego , tzw przyroda . To nie miał być "towar handlowy" minimum do połowy 2020 roku ale ...

Tiger XRX 2015 przebieg prawie 44000 kilometrów , motocykl dobrze wyposażony fabrycznie i doposażony w kilka dodatków . Zmuszony jestem wystawić na niego fakturę co obniża koszty kupującego :D.

Link do ogłoszenia pod zdjęciem . 

939270659_;slot=1;filename=eyJmbiI6Iml2b

https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-tiger-800-xrx-zadbany-dobrze-wyposazony-bezwypadkowy-wroclaw-ID6CLUYF.html?isPreview=1

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, mario2007 napisał:

To nie miał być "towar handlowy"

każdy handlarz tam mówi :default_icon_e_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zawsze jest towar handlowy , tylko chciałem zrobić więcej niż  ten tysiąc jesienią :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu nie umiesz inaczej jak kupic i sprzedać... :default_icon_beer:

Edytowane przez raby

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie drążmy tematu - na razie jeszcze nie mam humoru po papierku który dostałem od firmy na koniec roku . Jak to mówią z Nowym Rokiem nowym krokiem ... . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładna rzecz, szkoda że czarny. No i tak skrzynka z tyłu nie licuje..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, BrunoJ napisał:

Ładna rzecz, szkoda że czarny. No i tak skrzynka z tyłu nie licuje..

A jaki problem przemalować i zdjąć skrzynkę ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, BrunoJ napisał:

Ładna rzecz, szkoda że czarny. No i tak skrzynka z tyłu nie licuje..

Pizza wejdzie nie jest źle ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo, to Ci zadbana sztuka. Przekazuje info potencjalnemu zainteresowanemu.

Z ciekawosci ile ma to moto w najszerszym miejscu?nie wiem czy do domu przez drzwi by mi przeszlo:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale kierownicę możesz skręcić i wtedy jest węższa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku razem z takim wypasnym Tigerem z pewnoscia :D

Chyba ze znacie metody przeprowadzenia moto przez drzwi bez trzymania kierownicy i niszczenia moto lub otoczenia ,to nie bylo pytania:default_cool:

Ok koniec offa, mario piekna sztuka!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wpycham tylko wjeżdżam , łatwiej jest ale powstają rysy na handbarach :D jak mi się nie chce całej bramy garażu otwierać . Poza tym szkód nie ma żadnych :default_dry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
26 minut temu, aaniś napisał:

Jarku razem z takim wypasnym Tigerem z pewnoscia :D

Chyba ze znacie metody przeprowadzenia moto przez drzwi bez trzymania kierownicy i niszczenia moto lub otoczenia ,to nie bylo pytania:default_cool:

Ok koniec offa, mario piekna sztuka!

Czuję wywołany do poważnego wpisu ... ;)

To tak konkretnie: jakiej szerokości jest dziura w drzwiach, furtce czy innym schowku ... ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

 

 

Chyba ze znacie metody przeprowadzenia moto przez drzwi bez trzymania kierownicy i niszczenia moto lub otoczenia

 

Są takie wózeczki pod centralkę, można też w dwie osoby, gdzie jedna stabilizuje przód, a druga prowadzi motka za dupę...

Plus dochodzi to, że oś przedniego koła jest przed kierownicą, czyli po przekroczeniu progu kołem, można kierownicę skręcić, motka pochylić... Chyba?

 

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario ile masz wzrostu? Jaka jest wysokość siedzenia? Faktura VAT? Cena brutto?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ten kufer to sam skitrałeś chyba? Jakie ma koła przód i tył 21/19 czy 19/17?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest odpowiednik twojej 650tki
19/17 jeżeli się nie mylę

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak już poczytałem. Węższy w osiach i lżejszy minimalnie ale pali dużo więcej. Mario a masz oryginalny wydech?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pali więcej , może minimalnie . Średnia z ostatniego wyjazdu wycieczkowego z Rutkosem liczona z dystrybutora a nie komputera wyszła dziwne 4,2 l/100 przy średniej prędkości  63 km/h . 14,5 litra na 345 kilosów :D . F700GS którego miałem palił minimalnie mniej ale różnica w jeździe jest kolosalna , to nie jest porównywalne zarówno pod względem komfortu jak wibracji , przyspieszeń a o efektach dźwiękowych triple-a to nawet nie mówmy . Ja nie dyskredytuję BMW  ale przy f700gs to jest inna liga , porównywalne są hamulce . Poprzednia generacja paliła więcej o minimum 1l/100 zwłaszcza po przeprogramowaniu sterownika pod wydech Arrow który posiadałem , tam było średnio sześć a powyżej 150 autostradą było 8+ :D . No i w lusterkach wszystko widać bo wibracje nie przenoszą się na kierownicę - po prostu kulturka . Nie mam oryginału - tak kupiłem , należy dokupić db-killera za 32 eurasy albo kupić wydech za 250 pln , co kto lubi . Aktualnie po 100 kilometrach trzeba stanąć bo infradźwięki powodują mdłości i to jest minus tego układu wydechowego :default_dry:.

Faktura marża ale moi drodzy raczej jest po zawodach - jestem dogadany na podmiankę z takim jednym :default_dry: i raczej już odwrotu nie będzie . Na sprzedaż będzie coś innego , wszystko zamykamy "wewnętrznie" . 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż nakręciłem się ta tygryska wiec będę się rozglądał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, mario2007 napisał:

...ale moi drodzy raczej jest po zawodach - jestem dogadany na podmiankę z takim jednym :default_dry:...

@rutkos, dobry wybór :D Nawet jeśli @mario2007 trochę ciula* z tym spalaniem ;)

 

* po śląsku: oszukuje ;) 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę napisałem . Fakt że to nie była najszybsza wycieczka w sezonie :D ale komputer zawsze pokazywał na końcu 5,2-5,6 / 100 . Przy 5,2 komputera wyszło 4,2 /100 wlane na stacji - kłamie bydle wściekłe jak z nut :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×