Skocz do zawartości
Jagna

Takie moje własne Elefantentreffen

Recommended Posts

Otwarcie sezonu nieco nam nie wyszło. Widoki w sobotnie poranek poniżej

Ale przynajmniej przetestowałam, że w temperaturze 4 st. też da się jeździć.

Ogólnie 600 km przez weekend zrobione :lol:

IMGP0570.JPG

IMGP0562.JPG

IMGP0561.JPG

Widok płatków śniegu spływających powoli po szybce kasku - bezcenne :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jagienka wróciła :lol:

Pisuj jak tam było na zlocie. Jak się czułaś wśród ludków, dla których F650 GS, to namiastka beemki? :lol:

Śmigaliście po lasach? Jak powrót?

Daj Boże za rok o tej porze będę mógł was zaprosić do siebie na małe "conieco", a nawet zapewnić nocleg na skraju Puszczy Zielonki. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech żyją puszczańskie klimaty :lol: nic nie mówiłeś ostatnio :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mówiłem, bo nie byłem na Zlocie. Mam do wykończenia chatkę na skraju P.Zielonki. Jagna zadzwoniła, że będzie w okolicy Poznania, bo mają Zlot, czy początek sezonu. Okazało się, że to 15 min. piechotą od tej mojej chatynki. Wpadłem więc do Dąbrówki Kość. żeby sprawdzić, czy chałupa po zimie jeszcze żyje i znajomych sąsiadów odwiedzić. Chata żyła, sąsiedzi nie odbierali telefonu. Jagna z koleżkami oddawała się wtedy uciechom stołu w knajpie w Pobiedziskach. W drodze do Wrześni zatrzymałem się w Pobiedziskach, wypiłem herbatę z Jagną i towarzyszącym jej społeczeństwem. Po czem oni pojechali tam skąd ja akurat jechałem, a ja wręcz przeciwnie. :lol:

Jak poprawi się pogoda, to możemy zebrać trochę luda i kopsnąć się w kiszkowskie firtle. Tereny na moto i nie tylko są fantastyczne. :lol: A ty masz coś wspólnego z P.Zielonką?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie z PZ to jedynie sentyment.:lol: I chec posiadania takowej chatynki. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiesz, co oznacza PZ na tablicy rej.? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prowincja Zwiedza? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł wygrywa talon na małego fiata. Dla Alika nagroda pocieszenia za inwencję twórczą. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahaha… :lol: :rotfl:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jagienka wróciła :lol:

Pisuj jak tam było na zlocie. Jak się czułaś wśród ludków, dla których F650 GS, to namiastka beemki? :lol:

No cóż. Już jest nas dwie, a trzecia się szykuje. Może Sylwia się tu w końcu objawi, bo na razie jest na forum jedynie jej forpoczta w postaci faceta (z duużym GSem oczywista).

Koledzy mówią, że mamy 1/4 BMW, bo tylko 1 cylinder.

A w zeszłym roku usłyszałam (tak, tak, chrisbiker1150, to Ty tak mówiłeś) "no dobra Aga, ładny sprzęcik, ale później kupisz boxera, co?"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PaweĹ wygrywa talon na maĹego fiata. Dla Alika nagroda pocieszenia za inwencjÄ twĂłrczÄ. :lol:

A nagrodę proszę przelać nie musi być na konto :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My już mamy małe fiaty - każdy po jednym - pojemnościowo :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak przelać pocieszenie? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpowiedź: może być małe jasne z pianką :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Błyskotliwa podpowiedź :lol:

Godna dużego jasnego z pianą :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jagienka wróciła :lol:

Pisuj jak tam było na zlocie. Jak się czułaś wśród ludków, dla których F650 GS, to namiastka beemki? :lol:

No cóż. Już jest nas dwie, a trzecia się szykuje. Może Sylwia się tu w końcu objawi, bo na razie jest na forum jedynie jej forpoczta w postaci faceta (z duużym GSem oczywista).

Koledzy mówią, że mamy 1/4 BMW, bo tylko 1 cylinder.

A w zeszłym roku usłyszałam (tak, tak, chrisbiker1150, to Ty tak mówiłeś) "no dobra Aga, ładny sprzęcik, ale później kupisz boxera, co?"

Hola Jagienka ! :lol: NOO troche pojechałaś z tym Elefantentreffen było troche śniegu to prawda ale tmp w plusie więc normalnie dało się jechac. I druga rzecz którą muszę sprostować ( a pamiętam dobrze) mówiłem że to jest pół motocykla a nie 1/4 a co do boxera to Sylvia mówi że na dużym jej się lepiej jeżdzi tylko do ziemi nie sięga... cóż..

nie będziemy tu dyskutować które moto lepsze , osobiście myślę że jako pierwsze 650 jest super (a troche już nią pojeżdziłem) albo masz Tura który zawiezie Ciebie na drugi koniec świata z pół toną bagażu albo lekkie moto do pośmigania wokoło komina z którym da sobie radę kobieta o wzroście 150 cm ,trzeba adoptować moto do warunków fizycznych i do tego do czego ma służyć Spróbuję namówić Sylvie coby sie zalogowała na tym forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
NOO troche pojechałaś z tym Elefantentreffen było troche śniegu to prawda ale tmp w plusie więc normalnie dało się jechac.

Oj tam. Każdy ma takie Elefantentreffen na jakie zasługuje :)

Do zobaczyska i namów Sylwię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×