Skocz do zawartości
strażowy

Triumph Tiger 955i, 2006r. - sprzedam

Recommended Posts

Cześć  :default_cafe2:

...4 sezony razem przekulane, czas ogarnąć garaż, skarbonkę i kupić coś nowszego...tak więc decyzja o sprzedaży mojego 955i zapadła...przebieg 80 tysi , jednosta silnikowa zdowa, nie wymaga napraw, oliwy nie ubywa .
Sporo własnej roboty ( dodatkowe wyposażenie m. in: stelaż kufrów bocznych, gmole silnika,  oświetlenie led, tuning przedniego zawiasu i regeneracja tylnego ) , obsługa na czas... na tą chwilę nowe opony na szosę, ogarnięte łożyska w główce ramy i kołach, solidny napęd ma niecałe 10 tysi. 

fdc25502dd25.jpg

699e9233b34f.jpg

668803c3d02d.jpg

6aa6472aa40e.jpg

Jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany to proszę o tel, ( 530930390 ) lub zapraszam do Poznania .

Tigera chcę sprzedać a nie   s p r z e d a w a ć   więc moto z gmolami bocznymi, płytą pod silnik, stopką centralną  tylnymi ramkami na kufry boczne wyceniam na 12.000 pln.  Na foto widoczne tornistry aluminiowe które mogę sprzedać oddzielnie ( całość 2.000 pln , same boki asymetryczne , praktycznie NOWE !  1250 pln , centralka 60 l. z płytą,  lekko używana, bez uszkodzeń ) .
Na tą  chwilę jeszcze nie jest wystawiony w necie ale za kilka dni pewnikiem zagości na znanym portalu ogłoszeniowym.

Pozdrawiam ...i polecam, jakośc do ceny w tym modelu bardziej jak dobra  ;)
 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×