Skocz do zawartości
stożunio

[K] Szyba Dakar

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Poszukuję używanej szyby do BMW F650GS Dakar 99-03 do zaadoptowania w innym motocyklu. Może ktoś wymieniał na wysoka i standardowa leży mu w garażu -chętnie przygarnę.

4aba3d1158bee1a2med.png

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może tak na początek by wpaść do Przywitalni ... ? ;)

Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega chce pieniądze zostawić a tu takie prozaiczne rzeczy jak przywitalnia ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, coolluk napisał:

Kolega chce pieniądze zostawić a tu takie prozaiczne rzeczy jak przywitalnia ;)

 

Nie interesują mnie pieniądze jak honor wystawiony jest na szwank ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo kto tu jest administratorem :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję forumowej Milicji za czujność.

Przywitałem się na początku postu, moja wypowiedź jest kulturalna, zwięzła i ma jasny przekaz. Czy kogoś obraziłem? Czy napisałem "mam horom curke, dajcie mi szybe!"? Nie róbmy gównoburzy tam gdzie jej nie ma Panie Administratorze.

 

Przykładowy post z powitalni, rozumiem że w tym przypadku z honorem wszystko ok?

Dnia 21.02.2020 o 13:30, Marian8 napisał:

F650 gs 2005 rok 124k km . Więc forum jest konieczne bo się trochę sypie :)

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, stożunio napisał:

Dziękuję forumowej Milicji za czujność.

Przywitałem się na początku postu, moja wypowiedź jest kulturalna, zwięzła i ma jasny przekaz. Czy kogoś obraziłem? Czy napisałem "mam horom curke, dajcie mi szybe!"? Nie róbmy gównoburzy tam gdzie jej nie ma Panie Administratorze.

 

Przykładowy post z powitalni, rozumiem że w tym przypadku z honorem wszystko ok?

 

 

 

Ale Panie władzo somsiad jest gorszy imu mandat trza dać :P  O sypaniu pisał a przecież wiadomo że bmw się nie sypie tylko starzeje jak wino :P  .Ja tylko szyba kupić chcioł :)

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, stożunio napisał:

Dziękuję forumowej Milicji za czujność.

Przywitałem się na początku postu, moja wypowiedź jest kulturalna, zwięzła i ma jasny przekaz. Czy kogoś obraziłem? Czy napisałem "mam horom curke, dajcie mi szybe!"? Nie róbmy gównoburzy tam gdzie jej nie ma Panie Administratorze.

Ponownie zapraszam do Przywitalni., ale może wolisz iść ze mną w "gównoburzę" to nie ma problemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Marian8 napisał:

Ale Panie władzo somsiad jest gorszy imu mandat trza dać :P  O sypaniu pisał a przecież wiadomo że bmw się nie sypie tylko starzeje jak wino :P  .Ja tylko szyba kupić chcioł :)

Używasz forum zgodnie z przeznaczeniem, w powitalni napisałeś szczerze to po co wpada tu i na każde inne forum tematyczne 90% użytkowników. Nic do Ciebie nie mam, to Pan Administrator jakiś przeczulony na punkcie swojego honoru.

14 minut temu, Jarek napisał:

Ponownie zapraszam do Przywitalni., ale może wolisz iść ze mną w "gównoburzę" to nie ma problemu.

Ponownie odsyłam do pierwszego posta w którym się przywitałem i proszę o niezaśmiecanie tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj witamy się w Przywitalni. Taki mamy zwyczaj i proszę o honorowanie naszych zwyczajów jak chcesz być tutaj mile widziany. Miło, że w pierwszym poście się przywitałeś i możesz to robić w każdym wpisie co nie zmienia faktu, że zachowanie się zgodnie ze zwyczajem jest przejawem kultury osobistej, której od Ciebie nie mogę się doczekać, ale zawsze możesz powiedzieć przepraszam i uzupełnić braki.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.02.2020 o 08:15, KaeS napisał:

Tu jest akcesoryjna, nowa za 150 zł - https://sklepmotocyklowypabianice.pl/szyby-motocyklowe/f-650gs-dakar-szyba-motocyklowa-bmw

Miałem w poprzednim motocyklu szybę wysoką z MGG, jest nieco cieńsza od oryginału ale i cena trzykrotnie mniejsza.

Dzięki za cynk, zamówiłem nową MGG.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×