Skocz do zawartości
otosek

Przywitanie z Pomiechówka

Recommended Posts

Witam wszystkich,


Mam ma imię Marcin, klika tygodni temu wewnętrzny głos oświadczył że wracamy do motocykli,a że z naturą się nie dyskutuje - postanowione. Mimo że kiedyś jeździłem na chromach (to takie motocykle które nie skręcają i nie hamują i trzeba je cały czas czyścić) aktualnie zacząłem szukać czegoś przyjemniejszego.
Natrafiłem na zdjęcie czegoś co wygląda jak Instalacja Dwutlenku Chloru z kołami, siedzeniem i kierownicą - okazało się że to jeden z egzemplarzy BMW GS. Potem zgłębianie tematu i zauroczenie ... pewnie też tak mieliście.

Aktualnie nie mam jeszcze motocykla ale zmienię to tak szybko jak się da i od razu poinformuje szanowną społeczność. Mimo że ten poprzednio cytowany wewnętrzny głos podpowiada coś jakby 700,800 a nawet czasem 1200 to zdecydowanie na pierwszy sezon musi być F650GS (i nie wiem czy tu nie popełniłem gafy z oznaczeniem). Jak się łatwo domyślacie w kolejnym poście będę zapewne prosił o wstępną cenzurę tego co rynek aktualnie oferuje.

Moja dokładniejsza lokalizacja to Pomiechówek (mazowieckie) niedaleko lotniska Modlin. Dysponuję garażem z podstawowym sprzętem przydatnym w czasie nagłych napraw zatem w razie czego w ww okolicy macie moje wsparcie.

Edytowane przez otosek
niepotrzebna nowa linia
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc!

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć !

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×