Skocz do zawartości

Recommended Posts

To chyba nie jest oryginalny kolor F650GS ... . aLE JA SIĘMOŻE NIE ZNAM 

Coś nie mogę tego edytować , firmowy komputer ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, mario2007 napisał:

....JA SIĘ MOŻE NIE ZNAM 

 

Może sugeruje wątpliwość... Usuń "może " i bedzie jak ma być :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nimogiem :D - brak możliwości edycji , na moim kompie w firmie nie mam okienka "edytuj" , ale i tak się nie znam więc po co edytować :default_dry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, wuwu napisał:

@Jarek to tylko drobna złośliwość, czy faktycznie @mario2007 nie ma racji i kolor jest oryginalny?

Drobna? Na tym forum? :default_icon_eek: .... ;)

No to zamiast pytać warto sprawdzić ... I tak:

Kolorystyka w tych latach: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupa/51-wyposazenie-nadwozia/i51601

Jak motor wygląda w realu to cholera go wie, ale na zdjęciach jest podobny do koloru ... ;)image.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avus blau to kolor z M3 , titan blau jest podobny to fakt , ale spotkanie takiego F650GS naprawdę jest niezwykłe :default_dry: . Żółte czerwone czarne trochę srebrnych no i białych włoskiej policji :D . Ale 10 klocków  za przedlifta to  moim zdaniem przegięcie pały jest i tyle . 

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, mario2007 napisał:

.Ale 10 klocków  za przedlifta to  moim zdaniem przegięcie pały jest i tyle . 

Patrz jakie piękne zestawienie kolorystyczne: taki ciemny niebieski metalik, popielaty silnik i czarne wydechy ... To musi kosztować ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Avus blau to kosztuje , tego pomiżej M3 nie było  myślę że z tym odcieniem niebieskiego jest podobnie , stąd takie kwoty - F650GSM :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kwestia gustu, ale w realu motek w tym kolorze mnie się podoba i to bardzo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, mario2007 napisał:

Ale 10 klocków  za przedlifta to  moim zdaniem przegięcie pały jest i tyle . 

Zgadzam się, ale też jak przeglądam to niezależnie od rocznika 2000-2006 ceny w sumie są prawie takie same. Ale może jeszcze za mało widziałem i warto trochę poczekać i poszukać. Ile Twoim zdaniem byłoby rozsądną cena za taki moto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz ... to zależy czy Mario kupuje czy sprzedaje ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-f-f650gs-po-liftingu-wersja-fabrycznie-obnizona-wroclaw-ID6CmJC3.html?isPreview=1

Jeszcze jest w historii otomoto , wrzesień 2019 - się ma zdanie to się go trzyma :default_dry: . 10500 zapłaciła pani z pod Lublina i to jest moim zdaniem realna cena za polifta w stanie bdb.

931767533_;slot=4;filename=eyJmbiI6Ing3b

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem w tym kolorze i roczniku z pierwszego posta... A co do ceny, to trzeba targować, bo zwykle jest tak, że ktoś daje cenę i czeka na propozycję... Czeka na choćby jakiś telefon zainteresowanej kupnem osoby... A tu tylko ubezpieczenie na życie chcą Ci sprzedać... 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Jarek napisał:

Wiesz ... to zależy czy Mario kupuje czy sprzedaje ;)

:D

 

4 godziny temu, manioora napisał:

Ja miałem w tym kolorze i roczniku z pierwszego posta... A co do ceny, to trzeba targować, bo zwykle jest tak, że ktoś daje cenę i czeka na propozycję... Czeka na choćby jakiś telefon zainteresowanej kupnem osoby... A tu tylko ubezpieczenie na życie chcą Ci sprzedać... 

 

Zawsze warto rozmawiać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój też był w tym kolorze i wg mnie najładniejszy kolor 650-ki, oczywiscie kwestia gustu. Ten z olx ma koszmarne gmole...tak spaskudzić moto!

Ogólnie ładnie wygląda, jest ABS, naklejki info. na ramie, brak przedniego błotniczka ale chyba nie wszystkie miały, a cena? cóz wszystko jest umowne.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba miały
Dakary nie miały
Gmole wartość dodana ciesz się że są przydać się mogą

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Marcin N napisał:

Chyba miały

jako opcja jak abs czy inne szpeje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie!! Mam pytanko czy wkońcu ktoś widział ten egzemplarz? Bo być może stanę się jego właścicielem, z rozmowy wynika że z moto jest wszystko ok, wydaję się ze koleś mówi prawdę  albo ładnie kituje! Jutro jade go obejrzeć POMOCY dla nowego forumowicza Pleaseee 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, pretki33 napisał:

Witam serdecznie!! Mam pytanko czy wkońcu ktoś widział ten egzemplarz? Bo być może stanę się jego właścicielem, z rozmowy wynika że z moto jest wszystko ok, wydaję się ze koleś mówi prawdę  albo ładnie kituje! Jutro jade go obejrzeć POMOCY dla nowego forumowicza Pleaseee 

A ten egzemplarz to który to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj niewielu wróży ze zdjęć, ale czasem się zdarza. Nie są zresztą najlepszej jakości. Tak ogólnie wygląda to jakby było malowane / retuszowane. Np nie jest możliwe, żeby zmiana napięcia łańcucha nie zostawiła śladu na wahaczu, a tutaj "igła" Reszta też wygląda za dobrze, ale może w realu tak to wygląda i zdjęcia robią zmyłę ... Wydechy trochę swoją czernią psują ten sielankowy widok. Tak czy owak - motek jest prawie pełnoletni i siłą rzeczy musi mieć swoje wady i swoją tajną historię. Oglądać uważnie, nieufnie i albo "bić się" o cenę, albo nie kupować. Można jeszcze kupić. Wygląda na to, że Ty będzie ( być może ) jako jedyny z nas widział i słyszał go w realu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×