Skocz do zawartości
pawelST

Pozostałości F650 (sprzedam)

Recommended Posts

Miało coś z tego być, ale czas...chęci..i jak to w życiu bywa.

Przez kilka lat jazdy na F650, nazbierało mi się trochę klamotów które zmieniałem w moto/nabyłem (bo była okazja)/a niekiedy nie pamiętam już skąd w garażu. Chciałbym się tego pozbyć, bo ciągle zmniejsza mi się miejsce życiowe w garażu. Ale do rzeczy:

1. silnik kompletny - z motocykla przywiezionego, rozprzedawanego na części. Przed kupnem był uruchomiony, działał, sprzęgiełko ok. Żadnych "złych odgłosów" nie okazywał. - 1000 zł.

2. Gaźniki z tegoż silnika - ok, membrany całe, syfu nie ma (gdzieś mam linkę ssania do tego jeszcze) - 300 zł. Chyba że komplet z silnikiem 1200 zł.

3. Koła kompletne (na tych oponkach w wakacje wyjazd - KAUKAZ):

- Tył z oponą sahara (w środku gruba dętka) ok 50%bieżnika - proste, wszystkie szprychy ok, bez rdzy, z tarczą hamulcową praktycznie bez rantu, zabierakiem (gumą) oraz zębatką - 70%. Zębatka 49z. - 450 zł

- Przód - koło na obręczy EXCEL 19x1,85. Robione prze Króla z Bielska (wysyłałem piastę). Szprychy pancerne. Koło bez jakichkolwiek wad - proste. Opona TKC - 50% (dętka gruba) - 600 zł (niespełna 500 kosztowała mnie sama obręcz).

4. Gdzieś mam jeszcze chłodnicę (dorzucę do silnika), mocowanie dolne silnika oraz centralną stopkę i kosę. Z racji że miałem wyższy amor centralka i kosa nieco "wydłużone".

Jak by ktoś miał pomysł na jakiś "projekt" czy coś podobnego, i chciał całość - możemy znacznie "ponegocjować" cenę. Klamoty są mi zbędne. 

ZDJECIA

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×