Skocz do zawartości
DYROTON

SUZUKI V-STROM 650 XT 2019 Czy ma to sens?

Recommended Posts

Byle bez wykrywacza, bo za to walą mandaty i zamykają w więzieniu.

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem Kaes od kogo
Wiem co wykopywalem na plaży
Nową małą tenerę

chyba że o takie T7 chodzi
2e233f285027dbd8740cef4f1d7590f6.jpg

taptarapta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taj jak @Slimak napisał, T7 ma wąską kanapę, nie jeździłem bo nie było możliwości, ale posadziłem dupę i przy moich 166 w kłębie nie miałem jakiegoś problemu z podparciem na standardowej kanapie, owszem nie było to podparcie "całą stopą" , ale moto nie jest ciężkie i spokojnie da się go utrzymać przy większym pochyleniu. Jak masz okazję gdzieś przymierzyć to spróbuj i nie patrz na te katalogowe wysokości. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ten motek.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W naszej stajni jest jest yamaha tracer 900 lepszej Połowy. Zupełnie zacnie to śmiga i w założonym budżecie powinno coś się trafić. Alpy sralpy i Bałkan czy inne Hiszpanie przyjemnie i wygodnie, wydolnościowo nie odstaje od Strucla. Plus taki, że identycznie wypadają tankowania default_icon_e_wink.gif Plus jeszcze większy, że poza serwisem nuuda.

Może alternatywa do DLa?

 

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, xel napisał:

Odpada, nie mam czerwonego motoru.

Nie maż się tylko ucz od innych techniki jak należy wchodzić w zakręt "na kolanko".

17 godzin temu, artex napisał:

Ciekawe czy T7 jest realnie do kupienia?

Wychodzi na to, że jest - https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-tenere-tenere-700-t7-nowosc-2020-ID6BLoxc.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9.03.2020 o 10:09, DYROTON napisał:

...Najlepiej nowy i enduro....

 

 

Powiedzmy sobie szczerze, DL to bardzo fajny motocykl ale ciężko nazwać go enduro. Jeżeli chodzi o 650 a 650XT to w zasadzie różnica to koła szprychowe albo aluminiowe. Jednak jak ktoś szuka enduro to wydaje mi się, ze chce sprzęt do czegoś więcej niż szutry. O ile DL z szutrami sobie radzi bez problemu o tyle w piachu czy błocie już jest gorzej.

 

Generalnie z DLa jestem zadowolony. Aktualnie czekam na dostawę nowego 1050 bo zamówiłem.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
50 minut temu, Centrino napisał:

 

Powiedzmy sobie szczerze, DL to bardzo fajny motocykl ale ciężko nazwać go enduro. Jeżeli chodzi o 650 a 650XT to w zasadzie różnica to koła szprychowe albo aluminiowe. Jednak jak ktoś szuka enduro to wydaje mi się, ze chce sprzęt do czegoś więcej niż szutry. O ile DL z szutrami sobie radzi bez problemu o tyle w piachu czy błocie już jest gorzej.

 

Generalnie z DLa jestem zadowolony. Aktualnie czekam na dostawę nowego 1050 bo zamówiłem.

Enduro może za dużo powiedziane, szybkie szutry i dziury miałem na myśli do błota i piachu lepiej jakimś lekkim dzikiem poszaleć. Dzięki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierdol DL-a, bierz T7, motór zawsze można sprzedać,zamienić... a dla Twojego użytkowania, jak mniemam, T7 powinna być świetnym wyborem

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro do tej pory wystarczał twin to i teraz DL będzie zadowalający

Albo MT09 Tracer lub T7

Albo Versys

Honda też jakaś się znajdzie

 

Może warto sobie określić własne oczekiwania i co nie wchodzi w grę ze względów ideologicznych

 

Ja mam tak że co nie kupię to jestem zadowolony i cieszę się jak dzieciak.

Później mam wielki problem ze sprzedażą bo się zżywam ze sprzętem a potem "z prawdziwym żalem..." itp. pierdoły

 

Teraz to mnie boli że mam nowy motocykl od końca września a przejechałem nim raptem może 30km...

 

taptarapta

 

 

 

 

Wysokością kanapy też bym się nie przejmował

Jak kupowałem pierwszego singla to f800gs wydawał się gigantycznym potworem nie do ogarnięcia przy moich 178cm i raczej niezbyt długich kulasach. A jednak okazalo się po kilku latach jeżdżenia że ogarniam i dakary i f800gs bez najmniejszego problemu.

Gdyby to był Twój pierwszy motocykl to wysokość kanapy mogła by mieć znaczenie.

 

A moze PR7 skoro ma być enduro? (Też ogarniam mimo braków we wzroście) Tylko jak na enduro przystało to nie ma abs. No dobra pojechałem z tym enduro ale ze wszystkich wymienianych wcześniej ten jest jednak najbardziej default_icon_e_wink.gif

 

taptarapta

 

 

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko takie T7 to wydatek 45k

To mnie trochę zaskoczyli bo liczyłem że wypadną poniżej 40

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Marcin N napisał:

Tylko takie T7 to wydatek 45k

To mnie trochę zaskoczyli bo liczyłem że wypadną poniżej 40

taptarapta
 

A no właśnie no i Twój niski wzrost 178 cm ma się trochę inaczej do mojego niskiego 168 cm i braku kolana po kilku operacjach. :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, DYROTON napisał:

A no właśnie no i Twój niski wzrost 178 cm ma się trochę inaczej do mojego niskiego 168 cm i braku kolana po kilku operacjach. :) 

Wzrost wzrostem, ale przymiarka czasem pokazuje, że strach był na wyrost. Czasem, ale ....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No patrz pan... jak się kiedyś spotkaliśmy na pętli bieszczadzkiej to nie zanotowałem tego faktu default_icon_e_wink.gif może dlatego że moje 178 to z dawnych czasów zanim zacząłem się kurczyć. Zresztą giry to zawsze mialem krótkie

Większą wagę przykładałbym jednak do tego kolana ale to sam już wiesz na ile je stać.

Tak naprawdę to chyba waga motocykla powinna być brana pod uwagę.

 

taptarapta

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, Jarek napisał:

Wzrost wzrostem, ale przymiarka czasem pokazuje, że strach był na wyrost. Czasem, ale ....

Przymiarka obowiązkowa Jarku to tylko po poprzedni model poleciałem samolotem do Piotrusza i na lotnisku dobiliśmy targu nawet bez jazdy. Jazda była powrotna :-)

33 minuty temu, Marcin N napisał:

No patrz pan... jak się kiedyś spotkaliśmy na pętli bieszczadzkiej to nie zanotowałem tego faktu default_icon_e_wink.gif może dlatego że moje 178 to z dawnych czasów zanim zacząłem się kurczyć. Zresztą giry to zawsze mialem krótkie emoji1787.png

Większą wagę przykładałbym jednak do tego kolana ale to sam już wiesz na ile je stać.

Tak naprawdę to chyba waga motocykla powinna być brana pod uwagę.

 

taptarapta

 

 

 

 

A no właśnie waga też ma duże znaczenie. Dumam dumam dzięki. :-) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, DYROTON napisał:

Przymiarka obowiązkowa Jarku to tylko po poprzedni model poleciałem samolotem do Piotrusza i na lotnisku dobiliśmy targu nawet bez jazdy. Jazda była powrotna :-)

Można zapytać @Piotrusz czy i tym razem czegoś nie sprzedaje ... ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Jarek napisał:

Można zapytać @Piotrusz czy i tym razem czegoś nie sprzedaje ... ? ;)

Nie czegoś tylko Nc500x ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Pawel napisał:

Nie czegoś tylko Nc500x ;)

Na pewno pozwoli się przymierzyć, a może nawet sprzeda potem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, KaeS napisał:

Nie maż się tylko ucz od innych techniki jak należy wchodzić w zakręt "na kolanko".

Wychodzi na to, że jest - https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-tenere-tenere-700-t7-nowosc-2020-ID6BLoxc.html

To jest reklama, ściągająca do salonu, gdzie są różne motory.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Na pewno pozwoli się przymierzyć, a może nawet sprzeda potem

I może rabat da jaki dla stałego klienta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NC500X ? jest coś takiego?
Chyba CB500X

Bardzo przyjemny motocykl. Ania posiadajaca 165cm wzrostu była nim zauroczona. Byliśmy swego czasu nawet gotowi go nabyć, ale trafił się X-C, tym bardziej że mam słabość do sieczkarni rotaxa.

Więc jeśli nie jesteś demonem prędkości i atomowych przyspieszeń to rozsądna propozycja

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, DYROTON napisał:

Przymiarka obowiązkowa Jarku to tylko po poprzedni model poleciałem samolotem do Piotrusza i na lotnisku dobiliśmy targu nawet bez jazdy. Jazda była powrotna :-)

Ja natomiast pojechałem do Piotrusza po motocykl busem, również brałem bez przymiarki. Od Piotrusza można śmiało kupować w ciemno :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Marcin N napisał:

NC500X ? jest coś takiego?
Chyba CB500X
 

Mój błąd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×