Skocz do zawartości
Grzes650

Za duży poziom oleju

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, a szczególnie tych wszystkich, którzy chętnie pomagają mniej doświadczonym.

Mam problem ze zbyt wysokim poziomem oleju w moim motocyklu. Po zimie, którą mój motocykl spędził na dworze, pod plandeką, zapalił od razu, ale za chwilę zgasł, przy dodawaniu gazu. Sprawdzilem poziom oleju, który jest zbyt wysoki, a olej jest rzadki.

Silnik zapala od razu „na ssaniu” ale gdy dodaje gazu, to gaśnie.

Skąd się mogło wziąć tak dużo oleju, który pozostaje w pojemniku i nie spływa? Dlaczego silnik gaśnie gdy dodaję gazu?

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Już o tym mówiliśmy - tutaj jest przywitalnia i tyle.

Masz swój wpis ( a nawet dwa ) w mechanice i tam jet miejsce na ciągnięcie tematu! Zapamiętasz tym razem?

Tak swoją drogą nie widziałem jeszcze przywitania typu: za duży poziom oleju ... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest jak klub anonimowych olejoholików.

-Mam na imię xxx i mam za dużo oleju.

-CZEEEŚĆ XXX!

Więc, CZEEEŚĆ Grzes650 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie człowiekowi się ogarnąć. Ma problem i tak szybko chce go rozwiązać, że się pogubił. Odpowiedź na jego problem jest dość banalna i sprawa mogła być rozwiązana od ręki, ale na początek musi uporządkować pewne sprawy. Im szybciej to zrobi tym szybciej dostanie odpowiedź. Pozwólmy mu na spokojnie ponaprawiać to i owo.

Czego oczekuję:, że tutaj ładnie się przywita - tak jak to ludzie zwyczajowo się witają, a w mechanice uzupełni brakujące informacje o które pytam  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już zrozumiałem, tutaj jest

„Przywitalnia”

i tutaj tylko się witamy, a nie pytamy, nawet po przywitaniu, o techniczne problemy.

A więc

WITAM

wszystkich bardzo miło!

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już dobrze. Teraz uzupełnij informacje w wątku: Właściwy poziom oleju - no chyba, że już poradziłeś sobie z problemem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×