Skocz do zawartości
bastiisalsa

Cześć, witam zdrowo :-)

Recommended Posts

Cześć i chwała wszystkim motofreakom :-) Parę lat temu, dzięki Forum, upewniłem się w akcji "kup marzenie". I tak też było. Dzięki ogłoszeniom bywalców znalazłem wymarzone moto dla siebie, oczywiście marzenia wiązały się z własnym budżetem. I tak stałem się szczęśliwym właścicielem mojego BMW.  Ile pięknych chwil, nie da się opisać. Niestety, było też pod górkę. Raz wyskoczył mi pies pod koła z posesji, skończyło się 4 miesiącami w gipsie. Ci co mnie zbierali z drogi śmiali się w szpitalu ze mnie, bo pytałem tylko, co z Moto :-) Ale było ok. W przeciwieństwie do mnie, okazało się, że Moto ma tylko dwie rysy...będą na foto. To były fajne lata. Teraz jestem kierowcą 40 tonowego zestawu od 2 lat. Nie mam niestety kiedy wsiadać na Moto. Stoi i kurzy się od tego czasu. Dodam ogłoszenie na forum, a nuż widelec ktoś będzie, jak ja kiedyś. Pozdrawiam i życzę przyczepności :-)

bmw11.jpg

bmw12.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przywitanie masz już jakiś czas za sobą ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...no niby TAK, ale od tamtego czasu jestem innym człowiekiem :-) Więc uznałem, że trza się na nowo powitać :-)

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj więc.

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...proza życia czy jakoś tak się to nazywa ? ...Fajnie że przeżyłeś swoją chwilową zajawkę Sebastian , dobre i to - pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×