Skocz do zawartości
tomek s

Prośba o ocenę motocykla

Recommended Posts

Czepiacie się :)

CCC

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wieszajcie jedna chłopa na krzyzu tak od razu.
Kiedyś nie było absu i każdy jakoś się nauczył jeździć, sporo jeszcze jeat tych motocykli na rynku.
Wiadomym jest, że lepiej go mieć jak nie mieć, jednak to nie powód żeby od razu do kolegi wyjezdżać z pretensjami że córce taki motocykl kupił.
Tu, jak wszędzie, niech każdy robi tak jak uważa.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, dakarowy napisał:

... jednak to nie powód żeby od razu do kolegi wyjezdżać z pretensjami że córce taki motocykl kupił.

 

...a ja zrozumiałem że córka se sama kupiła tzn upatrzyła i się naparła...tato pomógł tylko technicznie zakup ogarnąć ….czy jakoś tak ;)

Żona po 125-ce zanabyła w czym "technicznie pomogłem" 2 lata temu właśnie cbf-500 f z 13 r. ...bardzo przyzwoity sprzęt , poręczny dla kogoś kto zaczyna przygodę z motocyklem a nie motorynką …….abs-a ma     ...hahaha :default_icon_mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może świadomość braku abs-u lepiej działa na kierującego? 

Obserwuję, że ludzie często uważają, że jak mam dobrą oponę, ABS, turboptysia, to mogę wszystko... 

Kto dużo jeździ to wie, że to tak nie działa... Przydaje się, ale nie zastąpi głowy. Ja nie napiszę, że mnie się nie przydało, bo chyba każdy miał jakąś podbramkową sytuację... Ale nie można skreślić motorka za brak absa. Gratuluję zakupu i życzę bezproblemowej jazdy 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×