Skocz do zawartości
Asterix

Ladies&Gentlemen Witam !

Recommended Posts

Hej, jestem z Gliwic. Zarezerwowalem G650X moto. Na liczniku 20tyś km. Będę wdzieczny za info na co zwracać uwagę przy zakupie tego modelu. I co na start serwisowac olej filtry swiece, ... gdzie kupić na Ślasku (Gliwice) i czy da rade wymieniać samemu czy wstawić do serwisu? Gdzie dobry i rozsadny cenowo?

(krótko mówiąc,  koncert pytań i życzeń na początek :)

za podpowiedzi chetnie odwdziecze sie kufelkiem bezalkocholowego ;) w któryś czwartek lub weekend przy zamku Gliwice-Chudów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema! Co do Twoich pytań, to pewnie na większość, jeśli nie wszystkie, są już odpowiedzi na Forum, wystarczy poszukać.
Co do kupowania motka, to ładny świeży artykuł jest:
https://motormania.com.pl/porady/warsztat/co-sprawdzac-przy-zakupie-motocykla-przeglad-i-jazda-testowa-krok-po-kroku/
I uważaj, bo zaraz przyjdzie taki jeden i zacznie krzyczeć, że przywitania jest do witania się, a do pytań są inne wątki :-D

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, xel napisał:

Siema! Co do Twoich pytań, to pewnie na większość, jeśli nie wszystkie, są już odpowiedzi na Forum, wystarczy poszukać.
Co do kupowania motka, to ładny świeży artykuł jest:
https://motormania.com.pl/porady/warsztat/co-sprawdzac-przy-zakupie-motocykla-przeglad-i-jazda-testowa-krok-po-kroku/
I uważaj, bo zaraz przyjdzie taki jeden i zacznie krzyczeć, że przywitania jest do witania się, a do pytań są inne wątki :-D

Wytapatalkowane z magicznego pudełka
 

A Ty co mi tu w Przywitalni burdel wprowadzasz? Mam Cię Xel na oku bo nie pomagasz  ... ;)

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj !

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zwolennikiem porządku, jak mówią - powinien być tak duży jak to tylko możliwe, ale nie wiekszy ;) - wiec przepraszam za pytania w przywitaniu.

Podpowiedzcie ewentualnie proszę jak najskuteczniej szukać na forum tematow/wątków których się szuka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, manioora napisał:

Witaj! Nie ma łatwej drogi szukania...

 

Najczęściej jak człowiek przeczyta wszystko co tutaj napisano to nie ma z tym problemu. Kolega pewnie chce tak na skróty ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, Jarek napisał:

Najczęściej jak człowiek przeczyta wszystko co tutaj napisano to nie ma z tym problemu. Kolega pewnie chce tak na skróty ... ;)

A ja miałem na skróty do Bielska :-)... Cza coś pomyśleć...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×