Skocz do zawartości
Kornel

Dużo informacji o F650GS - (po angielsku)

Recommended Posts

Cześć,

Szukając informacji o różnicach w F650 w różnych latach produkcji gdyż ostatnio pisałem o chęci zakupu moto z roku 2004, ale moja Martusia powiedziała, żebym kupił tańszy, pojeździł i za rok kupił ewentualnie inny.

Wpadłem na ciekawy link http://faq.f650.com/main.html .

Strona jest w języku angielskim więc (jak dla mnie) interakcja utrudniona, ale jest tam bardzo dużo informacji.

Znalazłem tam nawet linki do płyt DVD maintenance - czy działają, nie wiem.

Może się komuś przyda taka stronka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetnie że o nas pomyślałeś.. :lol:

Ale najpierw poczytaj forum, a dowiesz się że nie jesteś pierwszym który to znalazł, nie trzeba wtedy pisać wątku, który nic nowego nie wnosi na forum :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy nie bądź taki surowy!

Kornel się postarał i napisał ładnego posta - założę się, że w oparciu o najszczersze intencje. Zadbał przy tym o dobrą ortografię i interpunkcję o co czasami z bulem :lol: muszę powiedzieć, trudno.

Każdy z nas zaczynał na tym forum i wielu z nas śledzi je od początku - przez co ma ułatwione zadanie.

Poza tym kornel był w przywitali więc po całości staję w jego obronie bezwzględny higienisto ! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackx :roll: , ja bardzo kulturalnie zwróciłem uwagę i zauważ że się nie uniosłem, drażni mnie jednak fakt wypisywania tych samych rzeczy po raz enty, przez entego nowego użytkownika, rozumiem, że początki bywają trudne, rozumiem też nieodpartą chęć niesienia pomocy, rozumiem wszystko... ale jeśli przeczyta się na samym wstępie o co kaman na konkretnym forum, to sprawa jest jasna prosta i przejrzysta, nie mam nic konkretnie do kornela :lol: , ja też gdy zaczynałem na tym forum (a było to stosunkowo niedawno), przytaczając swoje niekoniecznie mądre i nie poparte naukowo dywagacje, miałem na uwadze fakt, iż najpierw trzeba wyszukiwarkę odwiedzić, a jeśli się niczego nie znajdzie, zabłysnąć niusem.. :roll:

Do rzeczy... może jednak warto na to zwracać uwagę, bo kwestia powtarzania tego samego w kolejnych wątkach w ostatnim czasie przybiera na ilości, co mnie krótko mówiąc strasznie irytuje, może akurat dziadzieję, ale takie mam zdanie, nikogo przy tym nie urażając, a przynajmniej starając się nie urazić. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, w 100% Ciebie popieram i rozumiem. Niestety forum rozrosło się nam bardzo przez ostatnie 2 lata i takie rzeczy będą się powtarzały oraz częściej. Wyszukiwarka nie jest doskonała. Osobiście nie potrafię w niej wyszukać, czy na forum pojawił się w tekstach adres url np: "faq.f650.com". Nie chciałem, żebyś odebrał to jako przytyk, ale tylko i wyłącznie żart, dlatego użyłem emotka " :D " a potem nawet " :lol: " To była taka aluzja do tego, że wszystkich nie przywitanych goniłeś zawsze do przywitalni (chwała Ci za to) - dlatego pozwoliłem sobie na tego "higienistę" :D

Szczerze.. też nie byłem w przywitalni.. jakoś tak wyszło, że była wtedy jeszcze taka cisza na forum jak makiem zasiał... no i nie było Ciebie :lol:

Wracając do rzeczy, mnie też irytuje pochopne pisanie oczywistych oczywistościach a najbardziej wkurzają mnie pytania o rzeczy, które były wielokrotnie wałkowane a autorowi nie chce się nawet względnie dokładnie opisać problemu nie mówiąc o staranności formułowania wypowiedzi - takie przypadki proponuję tępić bezwzględnie - ostrzeżenie i temat na wysypisko.

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackx oczywiście wiem, że nic nie przytykałeś... bo przecież bym poczuł.. :roll: :lol: Napisałem tak tylko dla jasności. :D

Paradoks polega na tym, ze mimo wszystko i ja na samym początku w tej Przywitalni nie byłem.. :lol: :D :D

No ale ja to się chociaż nie obrażałem, kiedy zwrócono mi na to uwagę.. :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A zagonisz mnie do przywitalni kiedyś???

To byłoby takie.. takie normalnie.. jak chrzest po przekroczeniu równika :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A zagonisz mnie do przywitalni kiedyś???

To byłoby takie.. takie normalnie.. jak chrzest po przekroczeniu równika :lol:

To już jak ten równik przekroczysz, daj znać ... nieomieszkam.. :D :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noto se popisaliście :shock: :)

WYPADA NA ZLOCIE WYJAŚNIĆ SOBIE I INNYM WSZYSTKO :beer:

Chłopak chciał dobrze . Nie przejmuj się i popraw się. KORNELU ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×