Skocz do zawartości
Tooc

Cześć wszystkim!

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Kryzys wieku średniego dopadł i mnie. Po niemal dwóch sezonach na 125cc zrobiłem prawo jazdy kategorii A i kupiłem pierwsze, większe moto – F650GS z 2007r.

Na razie jeżdżę po głównie mieście, gdzie sprawia się wyśmienicie.

Pozdrowienia z Krakowa

Tomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema!
Kraków strąk!

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Tooc napisał:

Cześć wszystkim!

Kryzys wieku średniego dopadł i mnie...

 

...aha, rozumiem że dopadł bo te kilkanaście KM mocy to faktycznie szału nie robi na odejściu i w prędkościach powyżej setuni....no ale giejs dodatkowo od bmw to "lek na całe zło " :default_icon_mrgreen:

Niech się dobrze sprawuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, strażowy napisał:

...aha, rozumiem że dopadł bo te kilkanaście KM mocy to faktycznie szału nie robi ... ;)

Wiem singiel GS doopy nie urywa… ale nie dbam o to. Dla mnie jest w sam raz.

Odnośnie „kryzysu wieku średniego” to jest w zasadzie cytat z mojej żony. Ona nienawidzi motocykli i co chwilę wysyła mi informacje o kolejnych wypadkach. Miała nadzieję, że szybko mi przejdzie, ale chyba będzie inaczej.

PS. Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe przywitanie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, Tooc napisał:

Wiem singiel GS doopy nie urywa… ale nie dbam o to. Dla mnie jest w sam raz.

 

Odnośnie „kryzysu wieku średniego” to jest w zasadzie cytat z mojej żony. Ona nienawidzi motocykli i co chwilę wysyła mi informacje o kolejnych wypadkach. Miała nadzieję, że szybko mi przejdzie, ale chyba będzie inaczej...

 

...nie zrozumiałeś mnie, moc "nie urywa " w 125-ce, Dakar to całkiem sprytne toczydło a skoro nie myślisz bić rekordów prędkości to wyrokuje że się nawet polubić zdołacie :default_cafe2:

...kwestia żony ...hmmm, no cóż , łączę się w bólu

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Tooc napisał:

...cytat z mojej żony. Ona nienawidzi motocykli ...

...to jest poważny problem w domostwie bo zwyczajnie, wszystkie Twoje pomysły w klimacie moto będą torpedowane zanim jeszcze zdążysz powiedzieć do końca jaki masz plan...:default_icon_cry: 

Rozumiem takie klimaty , moja żona choć od 2-ch sezonów ma już własne uprawnienia i pińcetkę pod zadkiem ( też zaczynała od 125 ze znaczkiem Zipp pro ) to kilka lat po narodzinach najmłodszej latorośli również chciała mi wybić klimat 2-ch kółek z glowy, jednak byłem już wtedy mocno zadeklarowanym miłośnikiem motórów i po karencji trzyletniej ponownie zakupiłem turystyczne enduro. Nie zazdroszczę braku współpracy w Twojej zajawce , choć jeśli jesteś mocno zdeterminowany to jeździł będziesz mimo wszystko ...i tego Tobie bardzo życzę -  3maj się i do przodu w temacie ;)

Edytowane przez strażowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

 

Edytowane przez hans1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×