Skocz do zawartości
Capotravel

Pomoc przy zakupie DAKAR

Recommended Posts

104087386_300426754424877_2944525058175065513_n.jpg.22daaaa2c221c5627df14d28e63c423a.jpg

Witam bardzo proszę o pomoc przy zakupie tego motocykla jest to rocznik 2004 przebieg podobno 40 parę tysięcy sprzedający z kujawsko-pomorskiego bardzo proszę forumowiczów o recenzje jezdzony przez kobiete  może ktoś wie od kogo  https://drive.google.com/drive/folders/1spxp21ORrxDNzb7M4WhoP7RT-bQAfAMP?usp=sharing
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez Capotravel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz spokojnie linka do ogłoszenia zapuścić... Jak Ci go ktoś podkupić, to widocznie nie był dla Ciebie... Po tych zdjęciach to się raczej nic o Moto nie powie... Gmol dolny chyba akcesoryjny, stelaż na kufry jest, kufrów już brak... Lusterka wyglądają na ori...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniejsza o przebieg, motocykl, oprócz tego, że jest mokry wizualnie nie wygląda źle, powiem więcej wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam, ale nie wygląda źle, trzebaby go na żywo obejrzeć, w każdym razie, na pierwszy rzut oka, rokuje dobrze

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma ogłoszenia to jest z grupy na FB ktoś podał numer telefonu że kolega sprzedaje zadzwoniłem i taka oto oferta jest kufer Ori BMW centralny pytam bo mam po ten motor 500km i chciałbym się coś więcej dowiedzieć po vinie żadnych informacji nie ma 

Godzinę temu, manioora napisał:

Mesz spokojnie linka do ogłoszenia zapuścić

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki olej?

P.S. zapytaj Vengosh10, może miałby kiedyś po drodze zerknąć na ten egzemplarz, teoretycznie ma niedaleko, albo może i zna

 

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×