Skocz do zawartości
mario2007

Garmin 60csx Gpsmap jak nowy

Recommended Posts

Godzinę temu, morty napisał:

Panowie, to nie jest śmieszne. Jestem w lesie i jutro od rana potrzebuję giepsa do pracy :D

Mech rośnie po północnej stronie drzewa:D 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artex nie przesadzaj, Garmin na prawdę ma się dobrze z rozliczeniami gwarancyjnym i i po...
A protoplastą Navigatora V czy VI jest Montana, a u niej problem z wyświetlaczem jest normą, jednak trzeba przyznać że dopiero po kilku latach.
W Garminie najważniejsze jest to żebyś miał dowód zakupu

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka


Dakarowy - ku swojemu zdziwieniu okazało się, że wystarczy jak mam zarejestrowane obie navi na koncie Garmina - tak więc i tu są friendly - chyba że trafiłem na uczynnego konsultanta, faktycznie orientował się we wszystkim i przede wszystkim oddzwonił po wysłaniu maila ze zgłoszeniem :)

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

No to mogę ogłosić, że 66st klęknął. Ten z kolei wytrzymał 2 miesiące.
To faktycznie lipa.

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mały update:
66st w poniedziałek leci na gwarancję. Ni stąd, ni zowąd sam z siebie zgubił oprogramowanie chipsetu GPS. Gdyby to się jeszcze stało przy aktualizacji softu, to mógłbym uznać, że po prostu coś przy przesyle poszło nie tak. Aktualnie w wersji oprogramowania GPS wyświetla się 0.00. próbowałem wszystkiego, od oficjalnej ścieżki z programami Garmina do aktualizacji po ściąganie "surowego" pliku i podmianę w pamięci urządzenia. Nie śmiga na żadnej wersji :(

Manioora, to nie jest taki głupi pomysł, żeby kupić tą 60'kę :D Bo stary Garmin = nierozjebywalny Garmin.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manioora mieć zawsze dobre pomysły... Zwykle one nie być tanie, ale być zajebiste... Bierz od Mario... I pamiętaj Mario... Mech zawsze rośnie po północnej stronie jakby co...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra panowie - robimy promocję , takie last minute :default_happy: - 500 pln + 20 pln przesyłka . Ktoś będzie zadowolony . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



+ 20 pln przesyłka . Ktoś będzie zadowolony . 


Listonosz ?


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



No to mały update:
66st w poniedziałek leci na gwarancję.


Po 1,5 tygodnia dostałem nówkę 66ST, ile mu dajemy, że pożyje? :D
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×