Skocz do zawartości
Darek_wroclaw

f650 GS z 2001 - zmiana dwóch na jeden :)

Recommended Posts

Witam,

w moim f650 gs z 2001 roku jest jeden tłumik i atrapa (z wyglądu dwa tłumiki ale działa tylko jeden). Rozumiem, że to normalne w tym modelu i tylko ja o tym nie wiedziałem... Nie potrzebuję atrapy i samo jej istnieje jest dla mnie nieporozumieniem. Chyba że ktoś mnie oświeci na temat jej celowości.
Pytanie czy jest możliwość wymontować tę atrapę i zamontować tylko jeden tłumik (ewentualnie tłumik akcesoryjny)? Sprawdzone i polecane zamienniki? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W atrapie masz katalizator, afaik.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, xel napisał:

W atrapie masz katalizator, afaik.

Ok, dzięki za info. A są jakieś sprawdzone zamienniki posiadające wszystko w "jednej rurze"? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akcesoryjne tłumiki nie mają katalizatora - ciężko będzie kupić akcesoryjny tłumik nowy do tego  motocykla , używki to również białe kruki . Chyba że coś z Ali :default_happy:.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, mario2007 napisał:

Akcesoryjne tłumiki nie mają katalizatora - ciężko będzie kupić akcesoryjny tłumik nowy do tego  motocykla , używki to również białe kruki . Chyba że coś z Ali :default_happy:.

Nie słuchaj kolegi, on jest uprzedzony do f650gs :default_laugh:. Jest dedykowany leo vince do g650gs, który bez problemowo wchodzi bez żadnych przeróbek do f650gs.

https://www.leovince.com/en-us/product/1811-3102-lv-one-evo-stainless-steel-bmw-g-650-gs-2011-2016

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pan ma rację , pasuje bez problemu :D - zapomniałem że to bezpośredni następca z Brazylii ... :default_happy:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×