Skocz do zawartości
Cezex

Dakar 2004 - guzik od świateł awaryjnych

Recommended Posts

Zdechł mi na amen guzik od świateł awaryjnych. Nie da się go wcisnąć tak aby włączały się światła awaryjne

 

Czy da się wymienić sam guzik? Jeśli tak to gdzie mogę taki dostać?

 

Jeśli nie to czy zna ktoś jakieś miejsce gdzie mogę w sensownej cenie kupić cały panel?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki jest problem aby rozebrać sam włącznik i poustawiać wnętrzności na miejsce? Wypchnij włącznik od dołu z panelu, jest tam zamocowany na dwóch zatrzaskach, zostaje tylko podważyć go w środkowej jego części i ma się wszystko na wierzchu. Uważaj tylko aby przy demontażu nie pogubić drobnych elementów.

bmw-r1100rt-r-1100-rt-850-przelacznik-wl

A tu możesz nawet go kupić - https://sprzedajemy.pl/bmw-r1100rt-r-1100-rt-850-przelacznik-wlacznik-awaryjnych-krakow-2-6bea9f-nr60075532

Edytowane przez KaeS
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Będę próbował, ale znając moje dwie lewe ręce raczej popsuję bardziej.

 

Nie wiedziałem, ze ten przełącznik też będzie pasował.

 

Problem błahy, ale jak nie masz wiedzy i zdolności to bez zawracania gitary na forum się nie da załatwić tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Cezex napisał:

Dzięki. Będę próbował, ale znając moje dwie lewe ręce raczej popsuję bardziej.

 

Daj komuś kto ma dwie prawe.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.07.2020 o 19:27, KaeS napisał:

Daj komuś kto ma dwie prawe.

Dla przyszłych pokoleń. Nikogo z dwiema prawicami nie udało mi się znaleźć, ale za to podpowiedź pomogła za co dziękuję.

 

Przycisk z wtyczką oraz kablem udało się ściągnąć z Aledrogo i była to jedyna sztuka. Niestety wtyczka różniła się od tego z GS650 (była bardziej płaska)  do tego kabel miał dwa druty, a ja potrzebowałem trzech. Jeden najprawdopodobniej odpowiadał za żarówkę która w guziku miga razem z migaczami, ale nie sprawdzałem tego. To co kupiłem rozebrałem na części, które później wsadziłem za popsute w starym guziku. Na razie działa.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×