Skocz do zawartości
Svperhate

Kupię f650 1 lub 2 generacja

Recommended Posts

Witam jak w temacie kupię f650 lub f650gs może być bez dodatków, raczej z nizszej półki cenowej-  Bielsko i okolice. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Svperhate napisał:

Witam jak w temacie kupię f650 lub f650gs może być bez dodatków, raczej z nizszej półki cenowej-  Bielsko i okolice. 

A w Przywitalni był ... ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jarek napisał:

A w Przywitalni był ... ?

Jarku poprawiłem się, udało mi się stare konto odzyskać.. A my się nawet kiedyś spotkaliśmy ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. jak w temacie, kupię f650, lub większy.
stan techniczny - dobry. może mieć rysy itp, ale ma być sprawny technicznie. budżet max 10k

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahahaha wersja z ABS na tył :D

Tak. Ma tylny czujnik ABS i pierścień na kole. Do podawania sygnału prędkości. Do niczego innego jeśli nie ma przedniego czujnika, tak to sobie bmw wykombinowało, żadnego ABS tam nie ma. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, arthurr napisał:

Hahahaha wersja z ABS na tył :D

Tak. Ma tylny czujnik ABS i pierścień na kole. Do podawania sygnału prędkości. Do niczego innego jeśli nie ma przedniego czujnika, tak to sobie bmw wykombinowało, żadnego ABS tam nie ma. 

Oczywiście racja, ale coś mi się wydaje , że na tych fatalnych zdjęciach pod względem rozdzielczości, jest kabel do przodu, a to mogłoby wskazywać, że znajdzie się i ABS na przód ;)

Zastrzegam: raczej się domyślam niż wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, arthurr napisał:

Hahahaha wersja z ABS na tył

Dobre! To musi być specjalna limitowana do jednej sztuki edycja. Z tych zdjęć można jedynie wyczytać nr rejestracyjny i to, że ma kufer, nie ma handbarów i przedniego błotnika. Przebieg? Temat rzeka, 21 sezonów maszyny... 52 000 / 21 = około 2 500 rocznie, czyli po bułki. No ale i tak już przebiegi singli rosną, wcześniej u każdego odometer zatrzymywał się gdzieś pomiędzy 33 000 - 36 000. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, Jarek napisał:

Oczywiście racja, ale coś mi się wydaje , że na tych fatalnych zdjęciach pod względem rozdzielczości, jest kabel do przodu, a to mogłoby wskazywać, że znajdzie się i ABS na przód ;)

Zastrzegam: raczej się domyślam niż wiem.

Nie ma tam przewodu od ABS na przednim kole to tylko cień przewodu hamulcowego.

1q.jpg

Nawet nie ma czujnika ani też pierścienia na przednim kole.

2q.jpg

Mnie bardziej zastanawia ta magiczna puszka w miejscu pokrętła do regulacji twardości tylnego zawieszenia, wygląda jak adopcja amortyzatora z Dakara o czym sprzedający nie wspomina.

3q.jpg

4q.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, KaeS napisał:

Nie ma tam przewodu od ABS na przednim kole to tylko cień przewodu hamulcowego.

Jak tak to znaczy ma tylko abs tylny  ;)

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli jednak sztuka raczej niepewna. waham się miedzy funduro a takim gs. naprawdę nie wiem skąd ceny tak urosły

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz zauważyłem że ciągle pisałem z nowego konta, a stare odzyskałem już dawno.  jak pisałem, chce wrócić do bmw. wizualnie podoba mi się bardziej GS ale wolałbym nie wbić się na minę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Svperhate napisał:

czyli jednak sztuka raczej niepewna. waham się miedzy funduro a takim gs. naprawdę nie wiem skąd ceny tak urosły

Czy ten motocykl jest niepewny tego nikt tu nie napisał. Chodzi nam o to, że sprzedający na pewno nie zna maszyny, którą sprzedaje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Svperhate napisał:

czyli jednak sztuka raczej niepewna. waham się miedzy funduro a takim gs. naprawdę nie wiem skąd ceny tak urosły

 

1 godzinę temu, Zygmuncik napisał:

Teraz zauważyłem że ciągle pisałem z nowego konta, a stare odzyskałem już dawno.  jak pisałem, chce wrócić do bmw. wizualnie podoba mi się bardziej GS ale wolałbym nie wbić się na minę

Eeee... masz się fajnie. Na jednym koncie zapytasz, a z drugiego sobie odpowiesz i będziesz miał informacje jakiej potrzebujesz z pewnego źródła  ... ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Zygmuncik napisał:

Teraz zauważyłem że ciągle pisałem z nowego konta, a stare odzyskałem już dawno.  jak pisałem, chce wrócić do bmw. wizualnie podoba mi się bardziej GS ale wolałbym nie wbić się na minę

Dwa różne adresy email do logowania. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

autouzupełnianie mam włączone, nie przyglądałem się które konto, teraz już ustawiłem tylko stare do zalogowania. 
mniejsza o emaile, chodzi mi o motocykl..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykle podrożały... W zasadzie w zeszłym roku ceny poszły w górę... Na minę zawsze możesz się wpakować... Dwudziestoletnia maszyna zawsze może skrywać w sobie jakąś tajemnicę... 

Generalnie jest tak, że gs-ów na sprzedaż jest jak na lekarstwo... 650 gs już dawno nie produkują, a są to motorki dość popularne i w zasadzie jak się coś tańszego pojawi znika niemal od razu. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×