Skocz do zawartości
Aron

Czołem forumowicze

Recommended Posts

Koła zdjęte, jutro założą mi w serwisie. Nie na moje nerwy łyżkowanie :) Nie mniej warto było spróbować. Teraz wiem!

116515921_4319957611380081_3410870355244711834_o.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie prace ostatnio weszły. Założyłem osłony na lagi i doszły gmole. Aktualnie czekam na szybę do przodu oraz kombinuję nad uchwytem do kratki na telewizor. Niedługo zdjęcia. Dziś odwiedziłem żwirownie co by nauczyć się jazdy w piachu. Bardzo ciekawe doświadczenie, a i kilka skoków zaliczyłem takim, niby ciężkim, niby słabym Funduro. Świetny uniwersalny motocykl. Chciałem iść w kierunku Hondy XRV750 lub GS1150 i chyba zrezygnowałem. 

 

WhatsApp Image 2020-09-23 at 12.58.51.jpeg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne "modyfikacje" u mnie  w BMW. Nie wiem szczerze mówiąc, czy mogę się chwalić tutaj, czy wrzucać gdzieś indziej moje relacje (a może są niemile widziane?), żeby nie otrzymać orderu złotej łopaty wątku w "tematach przywitalnych" :) 

Doszła szyba, parę naklejek ;) osłony dłoni oraz już gotowe osłony lag. Najbliższa praca to ponowna (tym razem poprawna) wymiana oleju oraz wymiana napędu. Z takich podstaw zrobilibyście coś jeszcze? Dobrego tygodnia! 

329cea7f-3de7-4a6a-913b-4067ac6d32f1.jpg

Edytowane przez Aron
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to bym pojeździł, ale dlatego, se mechanicznie nic nie umiem zrobić :-D

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×