Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, planuję kupić swojego pierwszego GSa, a przez brak doświadczenia chciałbym zacząć od 650 (wzrost 182 cm, a mój cel na początek to turystyka w PL :) ). 

Po przejrzeniu ogłoszeń (i dwóch moto na miejscu) chciałbym Was zapytać czy co sądzicie o poniższych (na ile można to oczywiście określić po samym ogłoszeniu):

https://www.olx.pl/oferta/bmw-g-650-gs-z-abs-2011r-oryginal-kufer-givi-f-700-twin-kat-a2-online-CID5-IDEeAw0.html#7aaa72cf94

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-f-650-gs-pierwszy-wlasciciel-a2-abs-raty-poz-kat-102-ID6Db47p.html?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-g-650-gs-abs-gwarancja-na-a2-perfekcyjny-stan-oryginal-f650gs-g-ID6D9vyo.html?

 

Przy okazji witam Wszystkich, mam nadzieję, że szybko dołączę do aktywnych pasjonatów tej grupy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem! Napisz szybko dwa zdania w przywitalni, bo Ci nikt nie pomoże tu ;) 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli szukasz czegoś w tych pieniądzach na pierwsze moto , to ja polecam to:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cb-500x-polska-dystrybucja-CID5-IDFPyNA.html#bc7138cead;promoted

Nie że BMW jest do kitu czy coś w tym stylu :default_happy: , ale pieniądze są te same lub bardzo podobne a wiek motocykla i wyposażenie są deko inne :D - pochodzenia z Polskiego salonu i przebiegu to już nie wspominam . 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w takiej kasie nie lepiej szukac twina?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, mario2007 napisał:

Jeżeli szukasz czegoś w tych pieniądzach na pierwsze moto , to ja polecam to:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cb-500x-polska-dystrybucja-CID5-IDFPyNA.html#bc7138cead;promoted

Nie że BMW jest do kitu czy coś w tym stylu :default_happy: , ale pieniądze są te same lub bardzo podobne a wiek motocykla i wyposażenie są deko inne :D - pochodzenia z Polskiego salonu i przebiegu to już nie wspominam . 

Chodzi mi bardziej o turystykę z (lekkim) offroadem, dlatego skupiłem sie na GSie. W/w docelowo chciałbym doposażyć (opony, felgi, gmole..) w przyszłości.

 

12 godzin temu, raby napisał:

w takiej kasie nie lepiej szukac twina?

Lepiej i też oglądam, ale nie łatwo znaleźć w miarę dobrym stanie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do lekkiego offu taką cebulą, to chyba @princessa by coś mogła powiedzieć?

A na czarnym to jednak dwa gary dają dużo fajniej niż jeden.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Co do lekkiego offu taką cebulą, to chyba [mention=4441]princessa[/mention] by coś mogła powiedzieć?
A na czarnym to jednak dwa gary dają dużo fajniej niż jeden.
Jak ktoś nie wie że się nie da to jedzie :D

Wysłane z mojego S61 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, raby napisał:

Jak ktoś nie wie że się nie da to jedzie :D 

Tylko robi się zbyt ciepło na tyłach i ładunek lubi się zapalić :default_laugh:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sprzedałem takiego GS-a dwa miesiące temu , był trochę :default_dry: lepiej wyposażony , miał nowe opony i sporo szpejów za które trzeba zapłacić nie małe pieniądze . Kufry , osłona silnika , gmole  , za chwilę pompa wody itd . To się zrobi kosmos na poziomie 20 tysięcy na gotowo - w tej kasie to już naprawdę można poszaleć . Twin jest naturalnym następcą tego motocykla , za dwie dychy można kupić f700/f800 fakt że może nie w pełni wyposażony ale po roku cię nie będzie nosiło za +20 koni :D . To każdego dopada - jak koledzy już mają czym odjechać bez męki a ty ciągniesz singla do odcinki na asfalcie . 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, mario2007 napisał:

To każdego dopada -

Nie każdego :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to nawet VFRą jeździłem 90 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na którym biegu ??? :D

Panowie sentymenty sentymentami , singiel to fajny motek ale popatrzcie na pogłowie singli na forum - spada w tempie 20% rocznie . Za trzy lata forum zmieni nazwę na "Janusze Motoryzacji" jak zmieniła nazwę moja grupa użytkowników Toyoty Celica we Wrocławiu . Z 14 właścicieli dumnych z posiadania Japońskich dzieł sztuki zostało "0"  a ja chyba ostatni zgasiłem światło . A i tak się spotykamy pogadać i poupalać małe co nieco od święta , tworzymy jakąś powiedzmy "społeczność" i pomagamy sobie jak możemy . Każdy zaczynał od singla , ja od F650CS na którego nie dam złego słowa powiedzieć , ale czas tego się kończy i nic tego nie zmieni . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, mario2007 napisał:

Na którym biegu ??? :D

 

Jak to ja: na każdym :D 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, chłopak mówi że chce się wprawić w jeździe, a wy tu mu wyskakujecie z F800....no brak mi słów po prostu. F 650GS jednocylindrowe czy G650GS to bardzo fajne motocykle i idealne na pierwsze moto, nie ma też wielkich problemów z odsprzedażą jak nie nabędziesz jakiejś padaki. Ze zdjęć zainteresowałbym się tymi najlepiej wyposażonymi faktycznie bo doposażanie moto, którym nie wiesz jak długo będziesz jeździł faktycznie nie ma większego sensu. Na zdjęciach wszystkie wyglądają ok, podjechałbym jednak na oględziny z kimś kto się zna na tym modelu.

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

800 to może nie, ale twin? Mocy ma mniej więcej tyle, co motki na kursie, a i wcale nie jest jakiś zrywniejszy. 

Albo polecana cebula od koleżanki Pawła...

MNIE byłoby żal takich pieniędzy wydawać na G650GS, albo bym kupił singla F650GS poniżej dychy, albo szedł w jakieś dwa gary... Ale to mówię ja, biedak, na dodatek oszczędny.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, xel napisał:

800 to może nie, ale twin? Mocy ma mniej więcej tyle, co motki na kursie, a i wcale nie jest jakiś zrywniejszy. 

Albo polecana cebula od koleżanki Pawła...

MNIE byłoby żal takich pieniędzy wydawać na G650GS, albo bym kupił singla F650GS poniżej dychy, albo szedł w jakieś dwa gary... Ale to mówię ja, biedak, na dodatek oszczędny.

Mocy ma więcej ale gdzie twinem jeździć w terenie? Singiel nadaje się do tego o niebo lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tańszy to na pewno, bo mniej żal :D

Ja to się nie znam, jeździć nie umiem, więc pod tym względem się nie wypowiem, mnie się oboma w "terenie" trudno jeździ(ło). Ale może @JacekJ, nasz twinowy oracz?

Na pewno mu się twinem lepiej jeździło, ostatnio nawet od singla sprężyny od twina wsadził :D 

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, xel napisał:

Co do lekkiego offu taką cebulą, to chyba @princessa by coś mogła powiedzieć?

A na czarnym to jednak dwa gary dają dużo fajniej niż jeden.

Przestań, princessa i off tym bardziej na cebuli.

Godzinę temu, arthurr napisał:

Nie każdego :D

No akurat Ty masz cofkę :default_icon_mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DRK a masz prawo jazdy? ;)

Dnia 23.07.2020 o 15:45, drk napisał:

Cześć, planuję kupić swojego pierwszego GSa, a przez brak doświadczenia chciałbym zacząć od 650

 

Gdzie jest manioora Trzeba dla DRK sprawdzić prawo jazdy. Pierwszy GS, brak doświadczenia, pojemność 650...  - dziwne. Jeszcze kupi i bez prawka będzie pomykał jak jakiś idiota ;):D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawa dyskusja, dzięki. Faktycznie czas leci, a ze to pierwsze turystyczne moto, to po jakimś czasie będę chciał pewnie zrobić upgrade. Kwestia odsprzedaży ma wiec tez znaczenie.

17 godzin temu, Albert85 napisał:

DRK a masz prawo jazdy? ;)

Gdzie jest manioora Trzeba dla DRK sprawdzić prawo jazdy. Pierwszy GS, brak doświadczenia, pojemność 650...  - dziwne. Jeszcze kupi i bez prawka będzie pomykał jak jakiś idiota ;):D

Tak ;) 3 lata temu zrobiłem A, ale w między czasie życie się przewróciło o 180st wiec dopiero teraz wracam do tematu.

Szanuje, ze pilnujecie porządku w grupie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak za 17k, to też bym szukał twina. 

Tym bardziej, że kolega pisze "cel na początek to turystyka w PL"

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, drk napisał:

Tak ;) 3 lata temu zrobiłem A, ale w między czasie życie się przewróciło o 180st wiec dopiero teraz wracam do tematu.

Szanuje, ze pilnujecie porządku w grupie :)

Nie no...   mnie przyłapali że nie mam. Myślałem, że znalazłem sobie kolegę ;):D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×