Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja jeździłem 125'ką 3 miesiące przed wejściem w życie przepisów zezwalających na taką jazdę. Później ceny za 125 skoczyły strasznie, więc sprzedałem i kupiłem Dakara, którym 8 m-cy jeździłem bez papierów. Ostatecznie się zorientowałem czym to grozi, zrobiłem kwity, odebrałem z urzędu i .... Kontrola, w ten sam dzień. Legalnie siadłem na motocykl i ujechałem od domu może 2km. Ogólnie fart jakich mało. 

Ale dziś, w razie kolizji, jakby kierowca nie miał prawka, to bym go w sądzie zniszczył. 

BTW, nie masz prawka, to OC nie obowiązuje, bo nie powinno Cię być na tej maszynie. Więc w razie jakiegokolwiek zdarzenia jesteś w czarnej d ;)

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O właśnie nie każdego...

Mimo ze jezdzilem singlami, twinami, a teraz bielizną w 3 garach to nie wiem czy kiedyś nie wrócę do singli.

Nie mam problemu, że ktoś mi odjedzie czy będę gonił, bo nie jeżdżę z innymi.

Twiny niby naturalni następcý ale jakoś po kilku latach przerwy BMW wróciło do sprawdzonej konstrukcji singla.

Jakoś te 50 koników przy 186kg wagi radzi sobie całkiem sprawnie.

W pelni zgadzam się z Venem

 

A i Pszemo dobrze prawi odnośnie jazdy bez uprawnień

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

 

 

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CB500X Pawła koleżanki potaniała wyjściowo do 15500 pln - jak dla mnie to promocja a zapewne jeszcze coś tam się da ugrać . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@mario2007, to, że ty pojechałeś po coś tam, kupiłeś co innego i i tak jesteś zadowolony i teraz mówisz, że tak miało być, to nie znaczy, że to jedynie słuszną droga i prawda objawiona. Ciśniesz chłopu zgrabną blondynkę, kiedy on sobie wymyślił postawną rudą. Może i blondyna obiektywnie lepsza, ale tu nie ma miejsca na obiektywizm. Gość że wymyślił singla - niech idzie w singla że wszystkimi tego konsekwencjami. Czy on gdzieś pyta jaki model kupić?

Edytowane przez arthurr
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, arthurr napisał:

Ciśniesz chłopu zgrabną blondynkę, kiedy on sobie wymyślił postawną rudą. Może i blondyna obiektywnie lepsza, ale tu nie ma miejsca na obiektywizm.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą, ruda, zielone oczy, długie hery -  widok nieziemski...:D:default_wink:

Edytowane przez dziunek69

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest i Ruda ;-)737032c1ccc93e9b3ae78657e1695d7d.jpg

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×