Skocz do zawartości
Albert85

Witam wszystkich - Albert, Białystok

Recommended Posts

13 minut temu, Albert85 napisał:

Dzięki!

No chyba nie będzie przez jakiś czas tej radochy. Tak czytam i czytam co Oni piszą i chyba będę siedział w garażu i czekał na prawko. Mają rację. 

I to nie są złośliwości, to jest po prostu życie... Ale wiesz jaka będzie radocha jak już zdasz? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
41 minut temu, xel napisał:

...  Dwa miechy stał w garażu i czekał, podczas gdy ja ulewałem kolejne egzaminy. Dziękuję za brawa...

...rozumiem że bravami możemy nagrodzić Twoje "mocne postanowienie" nieużywania bez kwita a nie kolejne egzaminy ..?? :default_icon_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to każde brawa przyjmę, nieważne z jakiego powodu :D

Byłem motywacją, żeby w szkolnym Gladiusie założyli węższe gmole :D 

Z perspektywy czasu wydaje mi się, że trochę mi się technika poprawiła ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=UrnuBL3Bt9s

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, strażowy napisał:

...rozumiem że bravami możemy nagrodzić Twoje "mocne postanowienie" nieużywania bez kwita a nie kolejne egzaminy ..?? :default_icon_cool:

Bo Cię xel capnie zaraz...

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, Albert85 napisał:

...Tak czytam i czytam co Oni piszą i chyba będę siedział w garażu i czekał na prawko. Mają rację. 

...ot i dobry czas na ogarnięcie toczydła mechanicznie i ewentualnie od strony stylistycznej jeśli jesteś poprawnym estetą. :default_icon_mrgreen:

4 minuty temu, manioora napisał:

Bo Cię xel capnie zaraz...

Hehe...gruby jestem...znaczy obrośnięty tłuszczykiem..w dodatku bez przypraw :default_icon_razz: więc ...oby się nie zaksztusił

Ok, wystarczy tego pitu pitu bo se Albert pomyśli że to forum kulinarne "pod przykrywką" hehe

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minut temu, manioora napisał:

I to nie są złośliwości, to jest po prostu życie... Ale wiesz jaka będzie radocha jak już zdasz? 

Podwójna! Ze zdanego egzaminu i pierwszego śniegu. 

45 minut temu, strażowy napisał:

Ok, wystarczy tego pitu pitu bo se Albert pomyśli że to forum kulinarne "pod przykrywką" hehe

Ja już nie wiem gdzie trafiłem. Szwagier ten od Yamaszki na swoim forum od jamaszki napisał, że na kursy nauki dojeżdża na swoim motorze to mu brawo bili. Do klubu zapisali i jadą na zlot do Ełku. -  żart ;)

Jak dotąd nikt nie odgadł jaki to motorek żem "zanabył". Niektórzy byli blisko lecz się nie udało. Uznałem więc, że nadejszła chwila na pierwszą podpowiedź którą ma być widać na zamieszczonym obrazku. Celowo zamazałem w paincie to i owo by nie było tak łatwo.  :D:D:D;););)

moto zamazane logo 1.jpg

Edytowane przez Albert85
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę podobny do Goldwinga, ale wcześniej pisałeś, że pojemność 650... To ja już nie wiem. Ale ładny kolor, szybka wyższa... Fajny motór słowem, cokolwiek za model by to nie był!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko czemu z kierownicą po prawej stronie? Będzie problem, żeby znaleźć części na przekładkę ;) Ładna maszyna, tylko prawko zdobyć i cieszyć się bezstresową jazdą. Ja swojego zanabyłem w styczniu, to w styczniu trzeba było zacząć jeździć...

TrrLqHYMbvNqxXCyH-xZiMaeX2JxZQX_ooldwnfI

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe.

Czarny kontrastuje ze śniegiem więc jest dobrze widoczny. Mówisz że ładna maszyna... a kolor Ci się podoba? Ten kolor w katalogu BMW się nazywa Seicento Blue.

Jak Ci się podoba to możemy się zamienić plastikami. 

i-fiat-seicento-sx-900 blueee.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można odwrócić sytuację... i postawić się na miejscu poszkodowanego... który wybrał się do lasu lub rolki gdzieś z dala od ruchu...

Niech twoją matkę (matkę nie, matka siedzi z tyłu), dziecko, żonę lub kochankę potrąci na drodze niepublicznej kierowca bez uprawnień. A potem powie "jest ryzyko, jest zabawa".

Wiadomo zdrowie najważniejsze... to zdrowie też kosztuje

Ale potem przychodzi wkurw... i chęć rekompensaty za poniesione koszty leczenia, rehabilitacji... jakieś zadośćuczynienieza ból i straty ... i co... ubezpieczyciel się wypnie bo brak uprawnień... pozostaje powództwo cywilne. Jest nakaz zapłaty, zasądzona renta, komornik i nagle koleś okazuje się niepracującym, niepłacącym podatków, z alimentami i komornik po jakimś czasie zamyka sprawę jako nieskuteczna egzekucja.

I co wtedy?

Gdyby ubezpieczenie zadziałało jako poszkodowany miałbyś w pompce czy sprawca jest wyplacalny

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mądrego to i miło posłuchać!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Życie... mądrze to Ty napisałeś już wcześniej

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.07.2020 o 13:51, Albert85 napisał:

Dzięki!

No chyba nie będzie przez jakiś czas tej radochy. Tak czytam i czytam co Oni piszą i chyba będę siedział w garażu i czekał na prawko. Mają rację. 

Posiadanie prawka (zdane kilka tygodni po kupnie moto) zmniejszyło po prostu stres w czasie jazdy, wcześniej bez uprawnień. I tyle

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×