Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Szanowną Brać Motocyklową:D

Po dłuższej przerwie bez jazdy, stwierdziłem że trzeba się ogarnąć,ale w pierwszej kolejności motor.. :D.Wymian oleje,filtry w tym paliwa(manna)przy okazji nowe oponki,a co,należy mu się:default_icon_razz: Było jeszcze czyszczenie wtrysków specjalnym płynem,Wymiana akumulatora na nowy. To w sumie tyle.. i tu zaczynają się problem.Motor po zagrzaniu się (10-15km) zaczyna świrować..i to dosłownie, obrotomierz unosi się góra-dół bez krecania manetką,silnik zaczyna przerywać, gaśnie. Cały proces *psucia*się motorku trwał jakieś dwa dni tzn wczoraj go jeszcze zdołałem odpalić na 15sec przy czym,tak jak wcześniej już mówiłem obrotomierz i silnik wariował..

Sprawdziłem wszystkie styki,złącza oczywiście potraktowałem kontaktem.Sprawdzony moduł sterujący (podmiana),kabel od świecy -sprawdzony,świeca też.. Kończą mi się pomysły i niewiem gdzie szukać. Mają koledzy jakieś pomysły, propozycje co to może być? Cholernie szkoda,bo szykowałem się w Bieszczady już byłem zapakowany tobołami jak cygan,a tu taki zonk:default_icon_evil:

Edytowane przez drako

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymieniales akumulator, moze tu tkwi problem. Stary padł na amen czy jeszcze zyje?
Jak żyje to podmnien na stary, przy okazji jeszcze raz dolecisz klemy i zobaczymy.

Ride, eat, sleep, repeat!

Może nowy ma zwarcie które "aktywuje " się w wyższej temperaturze.

Ride, eat, sleep, repeat!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jakie wyniki pomiarów akumulatora i ladowania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewe powietrze 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa się wyjaśniła. Impulsator był cały w opiłkach.Pomogło wyczyszczenie.Choć to trochę dziwna sprawa..w każdym razie wszystko działa wzorowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Następny temat: czemu rozrusznik tak zgrzyta - tak ma być?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×