Skocz do zawartości
elektrician

Alarmy do nszych sprzętów

Recommended Posts

bajer

99zł za urządzenie a nie miesieczny czy roczny abonament

powiedz mi gdzieś Ty ubezpieczył motocykl za 500-600zł w temacie AC

gdyby to były takie pieniądze to bym się nie zastanawiał tylko już dawno ubezpieczył

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bajer

99zł za urządzenie a nie miesieczny czy roczny abonament

powiedz mi gdzieś Ty ubezpieczył motocykl za 500-600zł w temacie AC

gdyby to były takie pieniądze to bym się nie zastanawiał tylko już dawno ubezpieczył

A jaki Ty masz rocznik?

Chłopie pogadaj z Leefem :lol: Ogólne OC i NNW mam za 1040 PLN + 460PLN za AC. Co prawda mam zniżkę 10% za puszkę i 35% za dom, ale to nie duże zniżki. :twisted:

Łącznie za OC + AC (pełne nie tylko kradzież) + Assistance + NNW jakieś 1400 PLN na rok. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogólne OC i NNW mam za 1040 PLN

:shock: Czyli jak ja mam OC i NNW za niecałe 200 zł to chyba w porządku :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogólne OC i NNW mam za 1040 PLN

:shock: Czyli jak ja mam OC i NNW za niecałe 200 zł to chyba w porządku :lol:

To ile Ty masz procent zniżki :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogólne OC i NNW mam za 1040 PLN

:shock: Czyli jak ja mam OC i NNW za niecałe 200 zł to chyba w porządku :lol:

Moje OC i NNW 162 PLN. Miasto Poznan. Wiek pow. 26 lat. PZU.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie jakoś tak tylko bardziej wiekowy jestem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogólne OC i NNW mam za 1040 PLN

:shock: Czyli jak ja mam OC i NNW za niecałe 200 zł to chyba w porządku :lol:

Moje OC i NNW 162 PLN. Miasto Poznan. Wiek pow. 26 lat. PZU.

Kurcze, aż się wystraszyłem. Co prawda puszkę zarejestrowałem 4 lata temu na spółkę z babcią, po to, żeby zniwelować zwyżkę <26, ale w przypadku moto, gdy magiczną granicę już przekroczyłem, chce być jedynym właścicielem i spodziewałem się raczej stawki w granicach 200 zł, tym bardziej, że poprzedni właściciel w Chodzieży płacił 55 zł/rok. Sposób naliczania/znoszenia zniżek i ich przenoszenia to dla mnie magia, no zatem czeka mnie wycieczka do PZU.

@Alik - jeśli dobrze pamiętam, wspominałeś, że masz jakiegoś rozsądnego agenta - podeślesz namiary na priv?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie.. alarmy alarmami, a ubezpieczenia ubezpieczeniami, o alarmach piszmy w tym wątku, a o ubezpieczeniach i innych temu podobnych dywagacjach w tym wątku o tu, o tu :lol:

Adminów uprasza sie o lekkie sprzątnięcie :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a co sądzicie o Goclever Big-I Auto?

ma to sens? czy p wyczerpaniu darmowego 3-mies. abonamentu można go w dowolnej chwili wznowić? czy jest się już uwiązanym do czasu rozwiązania umowy?

czy odnajdzie się na osiedlu, w garażu, albo piwnicy?

Ale to niczym nie rozni sie od opcji , ktora opisalem powyzej...ten sam schemat dzialania...ale bez abo9namentu, koszty jedynie doladowani atel...w play koszty minimalne :lol:

Klansman,czy aby Twoja lokalizacja to nie teren KWP ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rzuć monetą i kup AC :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z zakupem nowego sprzętu i z zaporowymi cenami AC na które mnie niestety nie stać zamierzam kupić to urządzenie powiadamiające http://www.arcotech....uct&prod_id=122 jest teraz w dobrej cenie.

Ja mam to urzadzenie i juz dwa razy wymienialem je w ramach gwarancji... slaba jakos wykonania. Poza tym przyzwoicie namierza polozenie, choc ma czasem problem z komunikacja GSM i wysylaniem powiadomien na talefon, ale to ponoc jest kwestia operatora GSM - ja korzystalem z karta SIM Play.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam taki alarm:

http://www.foxalarm.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=63

i niestety odradzam, w przeciągu roku wymieniłem go 2 razy. Za pierwszym razem zwariował i zaczął się włączać i wyłączać, a za 2-gim razem po lekkich wstrząsach w terenie cuś się urwnęło w środku i mam grzechodkę, a poza tym dioda led świeci się non stop, i jest cichy.

Więc tego badziewia nie kupujcie :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam to urzadzenie i juz dwa razy wymienialem je w ramach gwarancji... slaba jakos wykonania. Poza tym przyzwoicie namierza polozenie, choc ma czasem problem z komunikacja GSM i wysylaniem powiadomien na talefon, ale to ponoc jest kwestia operatora GSM - ja korzystałem z karta SIM Play.

To mnie zmartwiłeś bo w zasadzie jest to najtańsza i w miarę rozsądna opcja, a teraz zastanawiam się czy warto. Powiedz mi jak rozwiązujesz temat zazbrajania i rozbrajania tego urządzenia, zastanawiam się gdzie by je ukryć ale żeby łatwo było włączać i wyłączać czy ewentualnie zostawiać je cały czas na czuwaniu ale w czasie jazdy będzie mi słało smsy ciekawe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Electrician, pisałem już gdzieś o tym wcześniej, ale nie pamiętam gdzie. Jest nieco inne urządzenie, ale działa na tej samej zasadzie. Firma, która je sprowadza jest z Garwolina. Otóż tamto ustrojstow da się założyć do motonga na stałe i działa ciągle. Tyle tylko, ze uzbrajasz je wysyłając sms-a na numer zamontowanej w urządzeniu karty sim (schodzisz z motka i idziesz załatwiać sprawy na piechotę). Gdy wracasz, znów wysyłasz sms-a deaktywującego monitoring i szafa gra. :)

Dobrze byłoby kupić kartę z tej samej sieci, w której masz telefon obecnie, bo wtedy można zrobić wysyłanie sesemesów za darmochę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Electrician, pisałem już gdzieś o tym wcześniej, ale nie pamiętam gdzie. Jest nieco inne urządzenie, ale działa na tej samej zasadzie. Firma, która je sprowadza jest z Garwolina. Otóż tamto ustrojstow da się założyć do motonga na stałe i działa ciągle. Tyle tylko, ze uzbrajasz je wysyłając sms-a na numer zamontowanej w urządzeniu karty sim (schodzisz z motka i idziesz załatwiać sprawy na piechotę). Gdy wracasz, znów wysyłasz sms-a deaktywującego monitoring i szafa gra. :)

Dobrze byłoby kupić kartę z tej samej sieci, w której masz telefon obecnie, bo wtedy można zrobić wysyłanie sesemesów za darmochę. :)

Tak spotkałem coś takiego, poryłem wczoraj w necie trochę. Najciekawszą ofertą wydaje się mobi auto alarm kosztuje jakieś 500 z groszami jest polskim wyrobem i normalnie zazbrajasz go z pilota, do niedawna był na allegro, a teraz nie jest dostępny poczekam może wznowią ofertę. Napotkałem tez różne opcje między innymi moduł do alarmu do podłączenia do instalacji can-bus tylko że alarm drogi i moduł też nie tani poza tym nie mam pojęcia jak by to podłączenia miało wyglądać, może zamiast fabrycznego alarmu. To urządzonko za 299 do którego zapodałem link to jest model TK-102 i nie ma czujnika wstrząsowego i najtaniej znalazłem je za 235PLN natomiast to co opisuje kolega Klansman to jest model TK-106 i ma czujnik wstrząsowy i pamęć 200 pozycji i najtaniej znalazłem je za 399 tylko trzeba uważnie czytać bo niektórzy dodają ładowarkę samochodową którą można podłączyć w instalacje, a tak na marginesie urządzenie ma gniazdo zasilania mini usb.Tylko pozostaje rozwiązanie włączania i wyłączania.

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×