Skocz do zawartości
betwenn

Przywitanie.

Recommended Posts

Dzień Dobry!

Dziękuję za przyjęcie do Waszej społeczności. Mam nadzieję, że uzyskam tu wiele ciekawych informacji i sam w razie potrzeby będę mógł być pomocny dla innych.

Mam na imię Piotr i mieszkam w Poznaniu. Moja historia motocyklowa nie jest bogata. Zaczynałem od pożyczanych rometowskich Komarków, ojcowskiej WSKi i EMZtki 251 brata. Z siedem lat temu dwa sezony przejeździłem soft chopperem  Hondą CM 450. Zamieniłem ją na Ducati Monstera 750 z 97', którym jeżdżę obecnie i nie zamierzam się go pozbyć. Ponieważ objeżdżając okolice Poznania zaczęły mnie interesować "tajemnicze" boczne drogi wiodące w las z drogowskazem typu "Kacza Wólka 7", w które moje Ducati nie miało szansy wjechać, kupiłem motocykl, który podoła temu zadaniu: BMW F 650 GS z 2006'. Mam go od ponad tygodnia. Przejechałem nim może z 250 km z czego 70 po leśnych drogach. I... podoba mi się to! Chcę więcej! Nie wiem czy to BMW będzie moim docelowym motocyklem. W przyszłym sezonie mam nadzieję, że przekonam się czy "szutrowanie" i jazda bocznymi drogami to jest to, czy jednak zachce mi się czegoś bardziej offroad.

Pozdrawiam wszystkich i życzę jeszcze długiego sezonu jeździeckiego w tym roku!

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Wszyskim! Dziękuję za przywitanie. Pozdrawiam!


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×