Skocz do zawartości
wizgot

Kupię Dakara lub 800.

Recommended Posts

Dnia 13.10.2020 o 21:21, arthurr napisał:

Dodatkowym zbiornikiem z Touratecha :D

Poszukaj ogłoszenia @szefcunio, zobaczysz i czym mówię :)

Moje zdanie jest takie... w 800 ce pierwsze co zmieniłem to kanapę na komfortowa a to i tak nie to co TT w Dakarze.

Po polnych drogach lepiej mi się jeździło Dakarem ale może to kwestia wjeżdżania i lepszej opony. Po wyjeździe w Alpy zdecydowanie na taki wyjazd wezmę jeszcze raz 800 te bo ma lepszego kopa. Ale na wyprawę na Ukrainę i Rumunię chyba bym zabrał Dakara. 
 

A jak @wizgot nie chcesz żeby ci wiało po kolanach to kup ode mnie Dakara jest jeszcze na sprzedaż. Co do kasy to pewnie się dogadamy. Pilnie muszę miejsce w garażu zrobić. 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



I ilu z nich na tych sprzętach obecnych w Radkowie jeździ tam gdzie kiedyś jeździli na jednocylindrowych f650gs  


Ja
No i jeszcze jeździłem jak dupa i jeżdżę jak dupa... tylko szybciej

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14.10.2020 o 22:24, Karson napisał:

Ja nie wiem dlaczego człowiek nie bierze pod uwagę mojego Tygrysa :default_unsure: Za 13 tysi miałby zajebisty sprzęt :default_cool: No nie jest tak ? Sami powiedzcie :default_wink:

"...no nie wiem Andrzej, nie wiem ..."..... :default_cafe2:....ale jak by tak ze 4 naklejki szachownicowe nakleić to fakt, prawie darmo :default_icon_mrgreen:

A bardziej merytorycznie, portfel jest że tak powiem "na granicy", więc biorąc pod uwagę wszelkie za i przeciw obu modeli , może warto skupić się tym razem na godnym stanie konkretnego egzemplarza ?

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc! 

Wczoraj kupilem Dakara 2004, twinsparka z nalotem 56 tys (na liczniku).

Generalnie w miare dobra cena (niespelna 10tys) i troche rzeczy do poprawek, wiec akurat zaoszczedzona kasa sie przyda.

Napewno bedę szukał wysokiej szyby i poszerzonych podnóżków.

A powiedzcie proszę, jakie są gwinty do lusterek w Dakarze? 8mm lewe?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×