Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cze ;)

...od planów do realizacji jeszcze spory kawałek ale życzę owocnego finału 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ! 

a jak będziesz się czuł z tym, że Twoje moto zostało wybrane przez forumowiczów a nie przez Ciebie ? :) 

Myślałem, że zakup moto to nie inwestycja, na najbliższe 30 lat a raczej  realizacja, swoich marzeń, zapędów. :) 

Moim zdaniem moto kupuje się  sercem. Zdroworozsądkowo oczywiście. No ale nie pozwoliłbym wybierać komuś moto dla mnie. 

Powodzenia ! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, patrykgarczu napisał:

Moim zdaniem moto kupuje się  sercem. 

Paru tu takich jest właśnie z tego powodu, kupili sercem a potem szukali pomocy :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, może ktoś z nas nawet Ci swoje wciśnie :-)ale nie licz, że będzie to 650gs, bo takich to tutaj na lekarstwo...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Pawel napisał:

Paru tu takich jest właśnie z tego powodu, kupili sercem a potem szukali pomocy :default_cafe2:

No - przecież o to w tym chodzi  - naprawi sam, poduczy się, sam jestem na takim etapie. (właśnie ustaliłem, że walnięty mam czujnik ciśnienia oleju ) - fajna forma na spędzenie czasu a nie tylko, wsiąść i jechać - jako laik chciałbym poznać swoje moto, żeby w razie W na drodze, podczas wyprawy nie spanikować  tylko z chłodną głową zrobić coś tak, żebym dotarł do domu, ew warsztatu. Bez znajomości sprzętu jest to niewykonalne.  

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, patrykgarczu napisał:

No - przecież o to w tym chodzi  - naprawi sam, poduczy się, sam jestem na takim etapie. (właśnie ustaliłem, że walnięty mam czujnik ciśnienia oleju ) - fajna forma na spędzenie czasu a nie tylko, wsiąść i jechać - jako laik chciałbym poznać swoje moto, żeby w razie W na drodze, podczas wyprawy nie spanikować  tylko z chłodną głową zrobić coś tak, żebym dotarł do domu, ew warsztatu. Bez znajomości sprzętu jest to niewykonalne.  

 

Zuch :default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak jak piszesz patrykgarczu.

Zawsze jak kupiłem motocykl to od razu szukałem manuala żeby zobaczyć co i jak robić?

Teraz już po przymiarce na F650gs (pasuje mi)

Szukam kogoś z okolicy co posiada maszynę na wtrysku z pierwszych roczników do przymiarki.

Nie mogę kupić sercem bo mnie nie stać(te młode maszyny są cudne).

Więc zostaje to co jest do wyboru,(wygląd/kolor/kształt to rzecz gustu)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, lechu napisał:

Dokładnie tak jak piszesz patrykgarczu.

Zawsze jak kupiłem motocykl to od razu szukałem manuala żeby zobaczyć co i jak robić?

Teraz już po przymiarce na F650gs (pasuje mi)

Szukam kogoś z okolicy co posiada maszynę na wtrysku z pierwszych roczników do przymiarki.

Nie mogę kupić sercem bo mnie nie stać(te młode maszyny są cudne).

Więc zostaje to co jest do wyboru,(wygląd/kolor/kształt to rzecz gustu)

 

@FALCON jest z Wrocławia, no prawie ;). ma czarnego GS, pisz niego, może sprzeda. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×