Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Jestem swieżym posiadaczem f650gs, pomyślałem ze warto dołączyć do forum, jeśli ktoś ma jakieś pytania postaram się odpowiedzieć na mechanice trochę coś wiem aczkolwiek zawsze działałem przy samochodach osobobych, w motocyklach jestem początkujący.

Pozdrawiam Janek

 

Przechwytywanie.JPG

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładnie pomalowany motor... Czołem!

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.10.2020 o 23:13, Jezier napisał:

Kalamata emoji6.png


Ride, eat, sleep, repeat...
 

Dokładnie z nowego gsa, dużo pracy kosztowało mnie aby tak wyglądał i był sprawny mechanicznie.

Zacznę od początku, kupiłem go prawie 3 miesiące temu, podczas transportu do domu na przyczepce pas puścił i Moto wylądowało na boku, efekt to chłodnica wygięta w banan i cieknący płyn, jak go zacząłem naprawiać stwierdziłem że zrobię go porządnie. Chłodnica zmieniona, wszystkie płyny, filtry, oleje, uszczelniacze zawieszenia,  łożysko główki ramy, linka gazu, klamki  i wiele innych pierdół. Na koniec poszedł wygląd, malowanie plastików, elementów metalowych proszkowo na czarno, obicie kanapy (była żółta) i taki jest efekt jak widać :)

To wszytko trwało jakieś 5 tygodni, teraz jak mam czas to śmigam głównie po bezdrożach i zwiedzam swoją okolicę. Asfalt mnie jakoś nie ciągnie :)

 

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. No to historia podobna jak u mnie. Podczas transportu, gdzieś coś poleciało, a że mogłem go zobaczyć dopiero tydzień później to pretensje do firmy przewozowej mogłem sobie wsadzić w d....Parę plastików, lusterko i takie drobiazgi

Zaczęło się kiepsko, ale 3 lata minęło - ani jednego poważnego problemu

 

Pozdrawiam z Podkarpacia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.10.2020 o 09:58, xel napisał:

Ładnie pomalowany motor... Czołem!
 

xel-u , nie rób obory z porządnej stajni......maluje się ściany, usta...a motocykle się lakieruje  :default_icon_cool:

 

Część kolego ;),  niech przynosi Tobie sporo radości tym bardziej jeśli sam go szykujesz 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od umiejętności, jak ktoś umie to lakieruje. Moje pozwalają tylko na malowanie i to podkladówką.


Ride, eat, sleep, repeat...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.10.2020 o 10:50, Jezier napisał:

Wszystko zależy od umiejętności, jak ktoś umie to lakieruje. Moje pozwalają tylko na malowanie i to podkladówką. emoji854.png
 

...nie trać wiary, wszystko przed Tobą.....   :default_cafe2: jeszcze kilka projektów ogarniesz i ani się obejrzysz jak zyskasz kolejną profesję ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×