Skocz do zawartości
Bodek

[S] Ford Focus 1.8

Recommended Posts

Pany. Jeżeli sam o swoje sprawy nie zadbasz to nikt za Ciebie tego nie zrobi. Nie ma co zrzucać winy na policję, sądy, urzędy itd.

Masz umowę a nie zgłosiłeś zbycia to np. Policja otrzyma info z CEPIK że ty jesteś właścicielem. Wysyła wezwania do ciebie, ty olewasz (bo przecież masz umowę) i za pół roku masz komornika. Odkręcania ............

 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to działa... No jak złoto.c2d3ccf17623ae93be07aa4c3bb62b97.jpg

Wysłane z mojego S61 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Mario 6na9 napisał:

 

Masz umowę a nie zgłosiłeś zbycia to np. Policja otrzyma info z CEPIK że ty jesteś właścicielem. Wysyła wezwania do ciebie, ty olewasz (bo przecież masz umowę) i za pół roku masz komornika. Odkręcania ............

 

 

 

 

Sprzedający zgłosił w urzędzie sprzedaż auta w ciągu 2 tygodni. Pierwszy mandat do zapłaty dostał  6 miesięcy później. Emil zapytał urzędnika jak jest to możliwe, żeby po zgłoszeniu zbycia mandaty przychodziły na adres byłego właściciela. Urzędnik z uśmiechem na ustach odpowiedział, że nie wszystko CEPIK "widzi"

Na chwilę obecną facet ma do zapłacenia 45 tyś. zł. A rodak w dalszym ciągu buja się na jego konto w Holandii......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miał słabego "papugie" albo dostał w nakazówce i się nie odwołał albo sędzia nie wiedział o czym jest sprawa . 

Jako obywatel spełnił swój obowiązek zgłaszając sprzedaż i h... go cepik interesuje . To są bajki i opowieści - kontekst jest zapewne deko inny . Ostatnio moja żonka znalazła w jakiejś reklamie telewizyjnej "kupca" auta z programu "Wojny samochodowe" w TVN, tak że niestety tam są również ustawki i proponuję ostrożność w ferowaniu wyroków .

Inna sprawa że ja również swego czasu chciałem dać po mordzie pewnej pani w todze bo nie miała prawa jazdy i zielonego pojęcia o sprawie ,którą prowadziła . Kosztowało mnie jeszcze miesiąc bez prawka zabranego niesłusznie - też miałem wrażenie że sobie poradzę z wymiarem sprawiedliwości sam bo ma rację , głupi pomysł . Trzeba pilnować terminów odwołań , brać adwokata albo chociaż radcę prawnego bo taniej i sprawa czysta czysto się kończy . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karson. Błędy w CEPIK nie zmieniają faktu że Emil olał wezwania zamiast wyjaśnić temat.

Edytowane przez Mario 6na9
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Terminy , terminy , terminy . To niestety podstawa - prawomocny wyrok może zmienić tylko jakaś kasacja nadzwyczajna na którą bym nie liczył . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby zwykły Focus a tyle można się dowiedzieć.... Nie przestajecie mnie zaskakiwać ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Mario 6na9 napisał:

Karson. Błędy w CEPIK nie zmieniają faktu że Emil olał wezwania zamiast wyjaśnić temat.

Nie nie, Emil wszedł do akcji dopiero po wyroku sądu na prośbę gościa, który sprzedał auto. Zientarski, który również brał udział w tym programie był zszokowany całą sprawą. 

Ale Zientarski to pionek, co On bidny może :default_wink::D   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach




Ale Zientarski to pionek, co On bidny może :default_wink:   


Pan Włodek Zientarski jako znany bezstronny dziennikarz motoryzacyjny z wieloletnim stażem, jedyne co może powiedzieć to to że toyota najlepsza.


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karson. Pomyliłem się. Myślałem że Emil to Twój kolega który sprzedał auto. Miałem na myśli że on nie zareagował na wezwania. Przepraszam za zamieszanie.

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

 

 

 

 

 

 

Pan Włodek Zientarski jako znany bezstronny dziennikarz motoryzacyjny z wieloletnim stażem, jedyne co może powiedzieć to to że toyota najlepsza.

 

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie no.. temu panu już podziękujemy wszyscy ludzie powinni w odpowiednim wieku chodzić obligatoryjnie na emeryturę, przy okazji mieć zakaz doradzania

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiście to temu panu podziękowałem w 2008 roku. Obiektywnie jednak trzeba stwierdzić że to człowiek legenda w polskim świecie motoryzacyjnym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, w moim świecie motoryzacyjnym legendą to może być np @dakarowy, który potrafi poza zawodniczą konkurencją (nie pamiętam imprezy) wyciąć ze dwie paczki offem, ale taki Zientarski?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, KaeS napisał:

Kurde, w moim świecie motoryzacyjnym legendą to może być np @dakarowy, który potrafi poza zawodniczą konkurencją (nie pamiętam imprezy) wyciąć ze dwie paczki offem, ale taki Zientarski?

On jeszcze żyje....  i niech tak zostanie ... :default_blink:

legenda
1. «opowieść dotycząca życia świętych i bohaterów lub jakichś wydarzeń historycznych, nasycona motywami fantastyki i cudowności»
2. «o osobie otoczonej niezwykłą sławą»
3. «zmyślone lub przesadzone historie dotyczące sławnych ludzi, miejsc albo zdarzeń historycznych»
4. «krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne»
5. «napis na monecie, medalu lub pieczęci»
6. «liryczny utwór instrumentalny
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślisz, że Dakarowy jest lirycznym utworem instrumentalnym? :-D

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, xel napisał:

Myślisz, że Dakarowy jest lirycznym utworem instrumentalnym? :-D
 

Napisem identyfikacyjnym na forum ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Mario 6na9 napisał:

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. Ford sprzedany.

Jeszcze nie czas ... ;)

Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi za fizyczne wady pojazdu, jeśli zostały one stwierdzone przed upływem dwóch lat od momentu zawarcia umowy kupna – sprzedaży.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×