Skocz do zawartości
DarekRajder

Podsumowanie dziwnego sezonu 2020

Recommended Posts

Co tam słychać u Was ? Mam nadzieję, że Święta przeżyliście w dobrym zdrowiu i odpoczęliście. Życzę Wam dużo zdrowia oraz udanego motocyklowo i prywatnie Nowego Roku 2021. Miałem nareszcie czas usiąść i ogarnąć resztę nagranych materiałów. Było tyle tego, że powstała część II. Cieszy mnie fakt, że Efka sprawowała i sprawuje się bardzo dobrze. Dała radę i w terenie i na asfalcie. Kamerka mi się zestarzała  i widzę, że należę do impresjonistów w tym temacie. Jednak podobno najważniejszy jest pomysł :-)  Pozdrawiam 

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no, piękny, cudowny jest ten podkład muzyczny..... Czy przypadkiem Twój Dziadek nie służył w ............

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie no, piękny, cudowny jest ten podkład muzyczny..... Czy przypadkiem Twój Dziadek nie służył w ............
Co się czepie, Rammstein nie słucha?

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie ja się  tutaj czepiam ? Czego ?

Wydaje mi się, że  źle  zinterpretowałeś  moją wypowiedź :D

Rammstein? Oczywiście, że ich słucham :default_wink::)

Oglądam również niemieckich skoczków narciarskich, a i Angela jest moją ulubioną postacią :cafe4:

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, KaeS napisał:

Karson skąd Ty taki wredny ksenofob? ;)

Jestem nie tylko ksenofobem, jestem również faszystą, rasistą, antysemitą....... Jestem po prostu tym zwykłym Polskim "Dziadem"

Rozumiesz Sławku? :default_wink::)

 

Ps. Przepraszam autora tego tematu za moje posty nie na temat. :default_sad:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 W filmach używam muzy różnych wykonawców, różnych stylów i z różnych krajów. Staram się unikać patrzenia przez tamte sprawy, a patrzeć od artystycznej strony.  Liczę się też z tym, że nie każdemu może się to podobać. Dopóki cieszy mnie jazda motocyklem, filmowanie, montowanie jest dobrze. Wolę te ilustracje niż opowiadanie o motocyklach i sprawach, które już ktoś wiele razy powiedział, przedstawił. Wolę też zapierniczać na motocyklu niż opowiadać ile kosztuje np. schabowy w Chorwacji, co na pewno też jest ważne dla podróżujących ludzi.  Kapela nazywa się Eisbrecher. Kiedyś wpadli mi w ucho udaną przeróbką lub nawiązaniem do megamelodii filmowej do filmu o u-boocie.  Drugi rok zasuwam Efką i jestem z niej zadowolony. Dała mi dużo radości. O tym chętnie pogadam. Pozdrawiam

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×