Skocz do zawartości
Wsitek

Naklejki na motory, dowolny projekt, tanio

Recommended Posts

Witam!

Wykonuję naklejki o różnych wzorach i kolorach. Dowolny projekt, szybki kontakt, tanio:) Naklejki są wytrzymałe, robione z materiałów przystosowanych do zmienności temperatury, elastycznych i o wysokiej trwałości kolorów.

Kontakt:

e-mail: pawel.switon@gmail.com,

gg: 6145630.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Paweł..., a moze najpierw bys się tak przywitał w odpowiednim dziale, a nie tu jakiś bazarek rozkręcasz na lewo.. "ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w dupę.." ;)

A wtedy to sobie sprzedawaj co chcesz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy jak zwykle dyplomatycznie wie co napisac ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przesadzajcie, jakies zasady powinny obowiązywac, czy nie..? :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ad meritum: może pokażesz jakieś realizacje? Wszak reklama dźwignią handlu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No toś my se naklejki pozamawiali już :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekajmy, ze wstrząsu podakarowego wychodzi się nieraz i miesiąc :lol: Niektórzy już w ogóle się nie pojawili.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słychać o nich potem w programie "Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam!

"... szybki kontakt, tanio:) "

czy mamy tutaj jakieś ukryte cele? :lol: :lol: oj niegrzeczny!!! :roll:

a swoją drogą warto byłoby popatrzeć. Oczywiście nie na to co ukryte :lol: chyba, że damska część społeczności preferuje... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lepiej niech sie przywita, skoro chce dotrzec do klienta to niech sie postara a nie na kreche.. :/ bana mu!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Się czepiacie ludzia, patrzył kto ile oryginalne naklejki kosztują? No jeśli tak, to proponuje zapytać ile bierze i w razie potrzeby skorzystać, a nie marudzić. Pamiętajcie to jest BMW małe czy nie ceny są takie same dla wszystkich modeli.

Ja już kiedyś miałem naklejki za pół ceny i były rewelacyjne jak oryginały. A czy ktoś się musi wywnętrzać w powitalni jeśli chce tylko swoje usługi zapodać cokolwiek nam przydatne chłopaki trochę pomyślunku. Howk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie mamy zasady na forum, mógł słówko napisać w przywitalni. Nieważne przed, czy po interwencji dakarowego :lol:

Budujemy tu społeczność opartą na wspólnej pasji, przyjaźni i zaufaniu. Jeśli ktoś chce zrobić bazar, to jest allegro.pl - też tam zaglądamy przecież :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Budujemy tu społeczność opartą na wspólnej pasji, przyjaźni i zaufaniu. Jeśli ktoś chce zrobić bazar, to jest allegro.pl - też tam zaglądamy przecież

No niestety.. co racja to racja.. :roll:

Jesli komuś to nie odpowiada niech wejdzie na przykład na http://advrider.pl/ i tam sobie napisze, tam dopiero zobaczy co myślą o takich kolegach.. :roll: Myśle, że my tutaj naprawdę niewiele wymagamy, jesli można to nazwać wymogami.. :roll: Prawda jest tez taka, że co innego zwykły użytkownik, co innego typowy handlarzyna ze szczecina :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Się czepiacie ludzia(...)

zgadam się nie ma sensu po pierwszy poście napisanym w nie-powitalni wieszać na ludziach psów. może wystarczy im wskazać w normalny sposób powitalnię, zamiast rzucać od razu anatemy. nie dziwcie się potem, że jest tylu zarejestrowanych użytkowników, a uczestniczy na forum niewielki procent. a może ktoś z tych, co ominęli powitalnię chcieliby się udzielać w przyszlości na forum, ale po takim "powitaniu" mogą poczuć się dziwnie.

A czy ktoś się musi wywnętrzać w powitalni jeśli chce tylko swoje usługi zapodać(...)

przywitalnia nie służy do wywnętrzania, a do zwykłego powiedzenia "cześć", "dzień dobry", "siema", czy jakikolwiek zwrot uważany za formę powitania. nikt tam nie pyta o stan konta, datę urodzenia, zawód, wiarę i orientację seksualną.

moja konkluzja jest taka: jeśli ktoś nie napisze pierwszego posta w powitalni, to nie róbmy od razu polowania na czarownice, wskażmy w uprzejmy sposób odpowiednie miejsce na to by się powitać. przecież nikt nie jest bezbłędny i nieskazitelny, nie róbmy z siebie świętszych od samego papieża. chyba właśnie pokazanie klasy polega na tym, że kogoś nowego, kto ominął powitalnię możemy przywitać w miły sposób, wtedy damy dobry przykład. a jeśli chodzi o advrider - no cóż, wolałbym żebyśmy poszli w inną stronę, niż klimat tam panujący. tyle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie zgadzam się z siiddartha'em jednak "szeryf" dakarowy ma swój urok :mrgreen:

Myślę, że to taki lokalny folklor, i szkoda by było "zabijać" tradycje.

PS. Nie chce mi się szukać linku do Misia, tam jest wytłumaczone znaczenie tradycja :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy electrician i siddartha. Na forum coraz częściej pojawiają się użytkownicy, zajmujący się drobnym handlem. Do naszego forum przyciąga ich jednie wizja zarobku i nic poza tym. Tworzymy tutaj aktywną społeczność która nie raz udowodniła, że jest czymś więcej niż przypadkową zbieraniną ludzi. Ci, którzy nie są przekonani, żeby się przyłączyć, przyglądają się z boku - potem kilku się przedstawia, a wielu znika - stąd ta ilość martwych kont siiddartha. Ci, którzy tego nie szanują, wjeżdżają ze swoim straganem i nie mówią nawet dzień dobry. Osobiście, jeśli miałbym jakiś biznes, to przedstawiłbym się, pokazał moje przykładowe prace i już - czekał na prawdopodobnie spore zainteresowanie. Natomiast w ten sposób można sobie zrobić negatywną opinię na samym początku, mimo szczerych chęci.

Pojawił się n.p. kolega który wpadł sprzedać GS'a na części.. oprócz dziwnych wiadomości na priv, że nie ma czasu zaglądać na forum dowiedziałem się, że chyba coś tam ma ale trzeba zadzwonić i się zapytać bo sam nie wie co ma. Pewnie podzielę opinię ogółu, że człowiek wypadł średnio przekonująco :lol:

Podsumowując,

1. To jest forum użytkowników BMW F650GS - oraz zaprzyjaźnionych odmieńców w tym adminów :lol:

2. bazar jest na allegro.pl

3. dakarowy zawsze daje szansę przywitania się, ale handlarze nie mają na to czasu ani ochoty - nie bądźcie naiwni :lol:

4. orientacja, wyznanie, stan konta itp nie są ważne -słusznie zauważyłeś, ale ważna jest pasja, szacunek i kultura.

5. nikt nie poluje na czarownice - dakarowy lub czasami inni forumowicze uprzejmie zwracają uwagę- nie uważamy się za świętych i nieskazitelnych - zawsze dajemy szansę naprawienia popsutego "wejścia" w powitalni.

6. powitalnia, to najbardziej eksploatowany wątek naszego forum - wiem, że większość postów to "witaj", ale to i tak o czymś świadczy.

7. Osobiście, uważam, że to jest najzajebistsze forum na jakie w życiu trafiłem. Dlatego poświęcam mu sporo czasu i traktuję w pewien sposób jak rodzinę. Spotykamy się na zlotach, pomagamy sobie, poznajemy się, ufamy sobie - i to jest najważniejsze. I dlatego uważam, że ktoś, kto nie powiedział dzień dobry, powinien wyjść i wejść jeszcze raz w należny sposób. Chyba nie są to wygórowane wymagania. Przypominam, bazar jest na allegro.pl

specjalnie dla Ciebie ReddyS

ndVyLfuJSK4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra to ja już spuszcze z tonu.. :lol: choć nie uważam abym kogokolwiek obrażał.. :? to nie dzieci i nie piskownica.. :roll:

A sami wiecie do czego doprowadza "kolo" który się nie przywita.. a jak mu zwrócisz uwagę, to Ci wysyła jakieś pozbawione sensu wiadomości na priv :evil: (mogę przytoczyć dla zainteresowanych) i jak tu później do takich podchodzić jak do ludzi, a że przy okazji dostanie sie porządnemu.. hmmm no to trudno, rozbraja fakt, że jeden potrafi a inny nie... :cry:

Obiecuje poprawę. :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie Mówiłeś, że już dostajesz pogróżki na priv :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może jednak posty na "giełdzie" mogą być bez wizyty w powitalni?

Gość i tak po wrzuceniu ogłoszenia pewnie więcej na forum nie zagląda więc po co mu odpisywać "cześć skąd jesteś?" :? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No dobra to ja już spuszcze z tonu.. :lol: choć nie uważam abym kogokolwiek obrażał(...)

dakarowy, nie pisałem tego o Tobie. umyślnie używałem formy MY, a nie nikt konkretny. chodzi mi o poruszenie pewnej kwestii, a nie wskazywanie palcami na kogokolwiek.

Koledzy electrician i siddartha. Na forum coraz częściej pojawiają się użytkownicy, zajmujący się drobnym handlem. Do naszego forum przyciąga ich jednie wizja zarobku i nic poza tym.

i dla takich widzę tu miejsce, bo może ktoś z forumowiczów skorzysta z ich usług.

Tworzymy tutaj aktywną społeczność która nie raz udowodniła, że jest czymś więcej niż przypadkową zbieraniną ludzi. Ci, którzy nie są przekonani, żeby się przyłączyć, przyglądają się z boku - potem kilku się przedstawia, a wielu znika - stąd ta ilość martwych kont siiddartha.

stąd również Jacku, natomiast nie tylko stąd i nie sądzę, że jest to jedyny powód, bo nikt z nas nie jest w stanie pewnie wymienić wszystkich.

Ci, którzy tego nie szanują, wjeżdżają ze swoim straganem i nie mówią nawet dzień dobry. Osobiście, jeśli miałbym jakiś biznes, to przedstawiłbym się, pokazał moje przykładowe prace i już - czekał na prawdopodobnie spore zainteresowanie. Natomiast w ten sposób można sobie zrobić negatywną opinię na samym początku, mimo szczerych chęci.

ale wyobraź sobie inną sytuację. jesteś w pewnym miejscu do którego ktoś wchodzi i nie mówi "dzień dobry". czy należy mu wtedy powiedzieć "spieprzaj dziadu", czy przywitać się jako pierwszyy. który sposób uznasz za bardziej cywilizowany i pokazujący kulturę osobistą?

3. dakarowy zawsze daje szansę przywitania się, ale handlarze nie mają na to czasu ani ochoty - nie bądźcie naiwni :lol:

nie uważam się za naiwnego. wiem jacy potrafią byc ludzie. natomiast brak kultury osobistej niektórych nie powoduje, że zniżam się do ich poziomu.

4. orientacja, wyznanie, stan konta itp nie są ważne -słusznie zauważyłeś, ale ważna jest pasja, szacunek i kultura.

i jedyne o czym wspomniałem to fakt, byśmy spróbowali być bardziej kulturalnni niż ci, którzy pominęli powitalnię - umyślnie, bądź przez gapiostwo.

I dlatego uważam, że ktoś, kto nie powiedział dzień dobry, powinien wyjść i wejść jeszcze raz w należny sposób. Chyba nie są to wygórowane wymagania.

chodzi raczej o formę w jaki sposob ta uwaga jest często zwracana, by ktoś o powitalnię zaczepił.

Przypominam, bazar jest na allegro.pl

nie przesadzaj. na różne działy jest miejsce na tym forum. allegro to allegro, a forum to forum. nie stawiajmy spraw na ostrzu noża.

A może jednak posty na "giełdzie" mogą być bez wizyty w powitalni?

Gość i tak po wrzuceniu ogłoszenia pewnie więcej na forum nie zagląda więc po co mu odpisywać "cześć skąd jesteś?"

może mogą. bo może ktoś skorzysta z usług, bo w koncu chyba dział "giełda" po to został stworzony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powracając do tematu. Mam znajomego który wycina z folii praktycznie wszystko. Jeżeli ktoś z waś potrzebuje nakąkolwiek naklajkę to dajcie mi znać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No dobra to ja już spuszcze z tonu.. :) choć nie uważam abym kogokolwiek obrażał.. :? to nie dzieci i nie piskownica.. :roll:

(CUT...)

Obiecuje poprawę. :D :beer:

dakarowy nie zmieniaj się ;) Ja jestem przeciw, tradycja musi być zachowana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×