Skocz do zawartości
Wsitek

Naklejki na motory, dowolny projekt, tanio

Recommended Posts

Za...bista :)

I co teraz mamy Ciebie prosić żebys wrzucił zdjecie na forum... :?:

Czy bedziesz tak wspaniałomyślny i zrobisz to sam :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to znaczy ten znaczek BRP, bo nie załapałem? Ładny napis Classic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A co to znaczy ten znaczek BRP, bo nie załapałem? Ładny napis Classic.

klasyczny taki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BRP-Powertrain GmbH & Co KG[1][2][3][4] (until 2008 BRP-Rotax GmbH & Co. KG), commonly known simply as Rotax, is an Austrian engine manufacturer. It develops and produces four-stroke and advanced two-stroke engines for Bombardier Recreational Products (BRP) products (Ski-Doo and Lynx snowmobiles, Sea-Doo watercraft and sport boats, Can-Am quads and roadsters) as well as for motorcycles, karts, ultra light and light aircraft.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No proszę a ja ciemny jak tabaka w rogu. Dzięki za oświecenie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BRP-Powertrain GmbH & Co KG[1][2][3][4] (until 2008 BRP-Rotax GmbH & Co. KG), commonly known simply as Rotax, is an Austrian engine manufacturer. It develops and produces four-stroke and advanced two-stroke engines for Bombardier Recreational Products (BRP) products (Ski-Doo and Lynx snowmobiles, Sea-Doo watercraft and sport boats, Can-Am quads and roadsters) as well as for motorcycles, karts, ultra light and light aircraft.

O Dżizas! :shock: nie będziesz już usiał tym motocyklem jeździć wystarczy że każdy rozszyfruje ten napis z naklejki :) :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hie hie :)

Między innymi dlatego kupilem BMW - silniki Rotaxa czasami wożą moją dupę pareset metrów nad ziemią :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hie hie ;)

Między innymi dlatego kupilem BMW - silniki Rotaxa czasami wożą moją dupę pareset metrów nad ziemią :)

Eeee no to teraz jestem w domu, ja myślałem że Ty chcesz naprawdę motocyklem pojeździć, a to wszystko kręci się tylko wokół jednego zainteresowania, można i tak... :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czepiasz się :)

Poza Rotaxem BMW wygrało u mnie niesamowicie wygodną pozycją kierowcy. Ostatnio mialem okazje usiasc na starej XJ600 Diversion i zszedlem po 3km. Chyba na Efce brzuch juz taki wychodowalem, ze sie na bak polozyc nie moge :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, chciałem zamówić te naklejki na boczki w swoim moto ale mógł by ktoś zmierzyć i podać wymiary z oryginalnych naklejek (F650 GS) Nie mam na razie gdzie pomierzyć i podać wymiary Pawłowi aby mi je wykonał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilku z Was już zamówiło u mnie naklejki, niektórzy nawet już je dostali:

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=21&p=47848&sid=b2cb6cb1d7e6661c4e83ddc6e11af615#p47777

Zachęcam do zamieszczania opinii ze zdjęciami tych, którzy już je mają, a Was wszystkich zapraszam do zwiększenia mocy silnika przez odpowiednią wlepę;)

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kilku z Was już zamówiło u mnie naklejki, niektórzy nawet już je dostali:

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=21&p=47848&sid=b2cb6cb1d7e6661c4e83ddc6e11af615#p47777

Zachęcam do zamieszczania opinii ze zdjęciami tych, którzy już je mają, a Was wszystkich zapraszam do zwiększenia mocy silnika przez odpowiednią wlepę:D

Pozdrawiam!

Ty robisz nalepki czy robisz w reklamie?

Wystarczy baner na płocie czy raczej powinien być bilbord w centrum miasta ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nalepki to (jak by nie patrzeć) w tym przypadku reklama ;) , a że nalepki sprzedaję to można powiedzieć, że robię w sprzedaży, a skoro chcę sprzedać to reklamuję i chcę dotrzeć do ludzi zainteresowanych - nic dziwnego :D

W typowej reklamie wizualnej też robię. Kasetony, banery, różnego rodzaju tablice.

Czemu pytasz? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytasz czemu pytam?

To Ci odpowiem: forum służy do promocji marki, wymiany doświadczeń i pomocy. Ja naprawiam motki forumowe za darmo, a Ty robisz biznes poprzez forum. Odnoszę wrażenie, że traktujesz to forum jako darmową tablicę ogłoszeń. Wpisem wcześniejszym chciałem Ci delikatnie dać znać, że przeginasz, ale chyba nie zrozumiałeś. To wszystko, co chciałem napisać w temacie nalepek. Inni mogą mieć inne zdanie, jak będą chcieli to się wypowiedzą - moje napisałem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×