Skocz do zawartości
Wsitek

Naklejki na motory, dowolny projekt, tanio

Recommended Posts

Naklejki boczne naklejone. Te drugie czekają na więcej czasu ;)

pa2800017769931.th.jpg

pa2800027778653.th.jpg

pa2800037784915.th.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek +1 i duuuże piwo i jeszcze rogal marciński albo kilka (wszystko w realu). :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim to nikt nikomu nie każe pracować za darmo. Jeśli ktoś ma taką wolę to chwała mu za to i podziwiam bezinteresowność

Ale nie zakazujmy innym czegoś czego sami nie chcemy z własnej woli.

Ja z kolei uważam że dobrze wiedzieć gdzie można zamówić takie naklejki w razie czego. Dodatkowy + to to że produkt znany bo testowany przez innych kolegów z forum. Więc wiadomo na co można liczyć i co se tak naprawdę zamawia.

To samo tyczy się gmoli i innych dupereli czemu mam szukać i kupować produkty TT, MOTECH czy H&B itp. skoro mogę rodzime w rozsądnej cenie. Tylko często właśnie jest problem jak do takiego człowieka dotrzeć skoro zakazuje mu się reklamować to skąd mam wiedzieć że istnieje osoba która produkuje takie akcesoria?

Edytowane przez Arek1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pięknie to napisałeś, ale szkoda, że nie rozumiesz filozofii tego forum - może kiedyś? - trzeba żyć nadzieją ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"To Ci odpowiem: forum służy do promocji marki, wymiany doświadczeń i pomocy. Ja naprawiam motki forumowe za darmo, a Ty robisz biznes poprzez forum."

Twoja filozofia to widzę sam nie zjem i drugiemu nie dam :lol: typowo Polskie więc zaskoczony nie jestem podobnie jak przemądrzałość, równie typowa cecha tego narodu.

Jakbyś raczył przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem to doszedłbyś do wniosku że łatwy dostęp do np. naklejek , akcesoriów itp. bez ich szukania bo mamy producenta pod ręką gotowego wykonać wymyślony wzór to też forma pomocy dla użytkowników... mogą wszystko znaleźć na jednym forum. Zarówno kolegów pasjonatów jak i części, sprzęt do swojego moto. Można by i do tego celu stworzyć dział komercyjny.

Więc mam nadzieję że kiedyś zrozumiesz filozofię forum czemu powinno służyć. Żyję nadzieją :D

Chyba że chcesz się zamknąć w gronie paru dobrze znanych kolegów i sobie pisać wieczorami z nudów to ok. Czasami naprawić wspólnie moto. Wtedy rozumiem filozofię takiego forum ale to może by należało nazwać po prostu klubem zapaleńców.

Mygosia? Polonistka? ... oh jak dobrze że jest ktoś od poprawiania błędów :) czy teraz jest dobrze? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arku - nie jestem polonistką, tylko Polką.

Szanuję język polski i swoich rozmówców.

To wszystko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będzie "ciętej riposty"

Bardzo Ci dziękuję za te słowa: "....typowo Polskie więc zaskoczony nie jestem podobnie jak przemądrzałość, równie typowa cecha tego narodu...." - tak jestem Polakiem i jestem z tego dumny !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mygosiu nie każdy jest alfą i omegą i każdemu zdarzają się błędy i nie mam nic przeciwko jeśli ktoś mnie poprawia. Ale jak chyba każdy nie przepadam kiedy ktoś mi je wytyka złośliwie ... chyba że źle to odebrałem to sorry,

Po prostu więcej luzu Jarku :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arek, poznałem na innym forum koleżkę, który "wystrugał" sobie wyższą szybę do motka. Zobaczyłem zdjęcia z jego wyjazdu i też zapragnąłem taką szybę mieć. Skontaktowałem się z nim. Powiedział, że ma projekt zrobiony w formie elektronicznej i ma firmę, gdzie mu to wycięli. Poprosiłem o przysługę. Chłopak poświęcił swój czas. Wyciął mi szybę z poliwęglanu, zapakował, poszedł na pocztę i wysłał. I nie chciał kasy. Na moją prośbę przyjął zwrot kosztów (kilkadziesiąt złotych). Na naszym Forum chodzi o to samo. Żartujemy, docinamy sobie, ale jak trzeba pomagamy i to BEZINTRESOWNIE. Alik jedzie w góry za własną kasę, poświęca kilka dni, żeby pomóc Jarkowi przy motku Mygosi. Jarek grzebie w motku Doodka, bo jest problem. Podobnie kilku chłopaków z Warszawy i nie tylko. Każdy kumaty technicznie gość, służy tutaj każdemu radą i pomocą. Ci ludzie tworzą coś nadzwyczajnego: dzielą się swoją wiedzą, żartują, umawiają na spotkania i świetną atmosferę z Forum przenoszą na spotkania przy kawie, piwie lub ognisku.

Ty przegiąłeś pałę. Nie chodzi o to, że widzę coś złego w robieniu interesów. Każdy chce zarobić i to rozumiem, i doceniam.

Ale jest jeszcze coś takiego jak FORMA. A tutaj facet poległeś na całej linii. To Forum nie jest dla agresywnych handlarzy, którzy znaleźli sobie miejsce, na kręcenie własnych lodów i przypierdalanie się do naprawdę porządnych koleżków. Nie podoba mi się jak potraktowałeś Jarka i mam w dupie to, że słowo pisane bywa często opacznie zrozumiane. Nie pasuje mi twoje podejście i filozofia. Nawet jak będę w mega potrzebie, to nie licz, że zwrócę się do ciebie. A twoją bytność tutaj będę ignorował.

Czapka z daszkiem!

P.S.

Bardzo bym chciał, żebyś umiał mnie przekonać, że się mylę.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arek, poznałem na innym forum koleżkę, który "wystrugał" sobie wyższą szybę do motka. Zobaczyłem zdjęcia z jego wyjazdu i też zapragnąłem taką szybę mieć. Skontaktowałem się z nim. Powiedział, że ma projekt zrobiony w formie elektronicznej i ma firmę, gdzie mu to wycięli. Poprosiłem o przysługę. Chłopak poświęcił swój czas. Wyciął mi szybę z poliwęglanu, zapakował, poszedł na pocztę i wysłał. I nie chciał kasy. Na moją prośbę przyjął zwrot kosztów (kilkadziesiąt złotych). Na naszym Forum chodzi o to samo. Żartujemy, docinamy sobie, ale jak trzeba pomagamy i to BEZINTRESOWNIE. Alik jedzie w góry za własną kasę, poświęca kilka dni, żeby pomóc Jarkowi przy motku Mygosi. Jarek grzebie w motku Doodka, bo jest problem. Podobnie kilku chłopaków z Warszawy i nie tylko. Każdy kumaty technicznie gość, służy tutaj każdemu radą i pomocą. Ci ludzie tworzą coś nadzwyczajnego: dzielą się swoją wiedzą, żartują, umawiają na spotkania i świetną atmosferę z Forum przenoszą na spotkania przy kawie, piwie lub ognisku.

Ty przegiąłeś pałę. Nie chodzi o to, że widzę coś złego w robieniu interesów. Każdy chce zarobić i to rozumiem, i doceniam.

Ale jest jeszcze coś takiego jak FORMA. A tutaj facet poległeś na całej linii. To Forum nie jest dla agresywnych handlarzy, którzy znaleźli sobie miejsce, na kręcenie własnych lodów i przypierdalanie się do naprawdę porządnych koleżków. Nie podoba mi się jak potraktowałeś Jarka i mam w dupie to, że słowo pisane bywa często opacznie zrozumiane. Nie pasuje mi twoje podejście i filozofia. Nawet jak będę w mega potrzebie, to nie licz, że zwrócę się do ciebie. A twoją bytność tutaj będę ignorował.

Czapka z daszkiem!

P.S.

Bardzo bym chciał, żebyś umiał mnie przekonać, że się mylę.

Po pierwsze niczym tutaj nie handluję i na 99% nigdy nie będę

"Ale jest jeszcze coś takiego jak FORMA. A tutaj facet poległeś na całej linii. To Forum nie jest dla agresywnych handlarzy, którzy znaleźli sobie miejsce, na kręcenie własnych lodów i przypierdalanie się do naprawdę porządnych koleżków"

więc jeśli do mnie to piszesz to adresata pomyliłeś ... choć Pan od naklejek też nie widzę żeby jakąś agresywną reklamę robił więc naprawdę nie wiem gdzie widzisz tutaj agresywnego "handlarza".

Jestem parę w zasadzie może tygodni na forum i widzę tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji.Po prostu są forumowicze + zgrana grupka paru kolegów co by nie napisał przeciwnego z filozofią grupki to będzie wielka wrzawa. Więc naprawdę nie będę zaskoczony jak zaraz posypie się lawina postów jaki to ja agresywny itp. :) Po prostu nie można mieć innej opinii od grupy trzymającej władzę :P że tak to ujmę. Przynajmniej ja tak to czuję.

Mi z kolei nie pasuje podejście Jarka i jego filozofia "Ja naprawiam motki forumowe za darmo, a Ty robisz biznes poprzez forum."

Gdyby napisał - sorry kolego od naklejek, ale u nas nie ma handlu jesteśmy grupką zapaleńców i pomagamy sobie nawzajem bez kasy. Kłóci się to z naszą ideą forum więc musimy Ci podziękować -

to rozumiem a tak to niestety ale teraz mam takie a nie inne zdanie na temat kolegi. Może się mylę i oby.

Leffie ja nie mam naprawdę zamiaru nikogo przekonywać do swoich racji. Każdy ma swój rozum i swoje zdanie. Ja co najwyżej wyrażam swoją opinię na dany temat. A jaką Ty masz na mój to już Twoja sprawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arku - chodzi głównie o to, że jest to forum [czyli miejsce, gdzie się wirtualnie spotykaja się ludzie i sobie rozmawiają i planują jak zrobić, aby wirtualne znajomości stały się realnymi], a nie słup ogloszeniowy.

Założycie tego wątku zarejestrował się w celach czysto komercyjnych - przywitał się dopiero pół roku po założeniu wątku reklamowego.

Piszesz, że to dobrze, bo jakby ludzie chcieli sobie zrobić naklejki, to będa wiedzieć gdzie.

Cóż - wystarczy przeglądnąć allegro, a znajdziemy tam kilkadziesiąt ofert wykonania naklejek. Być może nawet lepszych, ładniejszych, tańszych.

Problem w tym, że ludzie nawet sobie nie zadają trudu, aby 2 tygodnie poobserwowac w jakie towarzystwo wchodzą. Może strategia autora wątku działa na innych forach, ale na tym nie za bardzo. Wystarczyłoby najpierw się trochę porozglądać, a potem postępować zgodnie ze zwyczajami.

Niestety - teraz wszyscy chcą szybko i łatwo.

Argument o TWA pojawia się dość często na forach w momencie, kiedy rozmówcy brak już racjonalnych argumentów ;)

A nawet jesli jest TWA - to co?

Przecież nie wszystko MUSI być dla wszystkich. I nie wszystko musi być user-friendly.

Ps. Włożyłeś Arku palec między drzwi, a autor wątku od miesiąca nie napisał żadnego posta.

Może nie warto było być adwokatem?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem parę w zasadzie może tygodni na forum i widzę tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji.Po prostu są forumowicze + zgrana grupka paru kolegów co by nie napisał przeciwnego z filozofią grupki to będzie wielka wrzawa. Więc naprawdę nie będę zaskoczony jak zaraz posypie się lawina postów jaki to ja agresywny itp. :) Po prostu nie można mieć innej opinii od grupy trzymającej władzę :P że tak to ujmę. Przynajmniej ja tak to czuję.

Nie chce mi się ale napiszę jako drugi z tej Twojej "lawiny"...

Uważam że jestes za krótko na tym forum, bądź za mało jeszcze poczytaleś, żeby snuć polemiki w temacie handlarzy, jak ich tu traktujemy, w przypadku gdy wchodzą "z buciorami na dywan" bez przywitania się czyli "ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dupę.." do tego myślę, że za bardzo się spinasz jak na początek, nie dziw się, że skoro w większości wszyscy się znamy (w realu), to wiemy kto jakie ma poczucie humoru i wiemy kiedy kto wypowiada się z przekąsem, a kiedy pisze z grubej rury bo się wkurwił..

proponuję trochę dystansu na początek, a nie zaraz się obruszać na każde słowo krytyki, w końcu jak napisałeś każdy ma swoje zdanie, więc nie narzucaj nam swojego! ;)

P.S. Jakbyś się troszkę prędzej rozejrzał, a nie strzelał z rurki bez opamiętania, to wiedziałbyś że leff jest na tyle zakręcony że lubi pomieszać użytkowników nazwy jak i to co napisali... :lol: :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słowo sprostownia. Powinno dostać się też Wsitkowi, a nie wyłącznie Arkowi.

Napisałem Arku, że będę cię ignorował, ale odpiszę na twoj post. Nie ma tutaj żadnej zgranej grupki paru kolegów. Jest grupa ludzi, dzięki którym to Forum powstało (ja do nich nie należę). Natomiast całym sercem jestem za ideą, która patronuje temu Forum od samych jego początków: dzielić się i pomagać sobie bezinteresownie. Ty swoją postawą i filozofią, traktujesz to miejsce jak każde inne, gdzie można kupczyć do woli, jeśli ma się taką ochotę. Wyjaśniam, że jesteś w błędzie. Jeśli to miejsce zmieni się na takie, o jakim piszesz, to będę pierwszym, który stąd odejdzie.

Owszem, Jarek wytknął próbę "kręcenia lodów poprzez Forum" i powołał na własną osobę. Ja podałem ci kilka innych przykładów.

Nie przeganiamy handlowców z tego miejsca. Jest ono otwarte dla każdego, tylko oczekujemy poszanowania dla zasad, leżących u podstaw, gdy Forum powstawało. Jeśli chcesz być w "grupie trzymającej władzę", to bądź tutaj aktywny. Przekonuj do swoich racji. Zobaczysz jednak, że jesteś w mniejszości, bo twoja filozofia, kłóci się z z filozofią tego miejsca i ludzi go tworzących.

Przejrzyj dokładnie wszystkie wpisy. Powinieneś zrozumieć o co chodzi. I tego ci życzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm...

Mimo wszystko ja myślę, że Arek dotknął czegoś ważnego. Sprawy, która jest dla nas istotna.

Tego, że czujemy się zgraną paczką, znamy się, lubimy mniej lub bardziej, nabijamy się ze swoich małych przywar i fobii… Ot jak to w grupie znajomych, dość dobrych. Trudno jest może nieco wejść w takie towarzystwo. Może ono jest wzajemnej adoracji, ale z doświadczenia wiem, że tak zawsze jest z towarzystwem.

Widzę, że myślisz, mówisz, siejesz ferment, wtykasz kij w mrowisko… Czasem to dobrze robi jak się towarzystwo trochę „zastoi”. W tej sprawie jednak myślę, że nie masz racji: zawsze niemiłe nam będzie towarzystwo osoby, która wpadnie, nada reklamę i bach wypadnie. I nawet nie zada sobie trudu, aby zajrzeć tutaj i odpisać na ew. uwagi krytyczne, odnieść się do burzy, którą wywołała.

Leff, nie powinien tak się zdenerwować na Ciebie, bo to nie Ty byłeś autorem pierwszego ogłoszenia o nalepkach. Może nie zgadzać się z Tobą w sprawie ogłoszeń.

A ja wyjaśniam przy tej okazji, że jeżeli ktoś proponuje mi pieniądze za naprawę, poświęcony czas to ja je chętnie przyjmuję. Nie jestem instytucją charytatywną, mam swoje wydatki, koszty, poświęcam czas na dokształcanie się i poszerzanie wiedzy, dojazd. Nie są to jakieś wielkie kwoty, czasem obiad, miłe towarzystwo, także dodatkowa wiedza, której nabędę przy naprawie. To korzyści niewymierne. Staram się spłacać też „dług” w stosunku do forum: odpisując w sprawach technicznych, opisując wykonane naprawy, czynności. To także przyjemne pomóc drugiemu człowiekowi, drugiemu motocykliście.

Aha, MyGosia oddała mi pieniądze za podróż, a do reszty czułem się moralnie zobowiązany jako, że pomogłem Jej kupić tego motka.

PS. Może warto wydzielić wątek komercyjny osobno? Wtedy wilk syty i owca cała?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale wam odwala, widać że głowy dawno nie przewietrzone jazdą motocyklem ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale wam odwala, widać że głowy dawno nie przewietrzone jazdą motocyklem ;-)

też racja dlatego dzisiaj byłem się przewietrzyć :mrgreen: pogoda malina :)

Nie ma się co bulwersować bo nie ma czym. Nikt tutaj nikogo nie bije wyzwisk też nie zauważyłem.

Nie mam zamiaru tego dłużej ciągnąć bo to bez sensu ani wkładać kija w mrowisko bo nie jest to moim zamiarem, % też z tego żadnych nie mam. Róbcie jak chcecie.

Dodam tylko że mnie to totalnie nie przeszkadza jeśli ktoś czysto reklamowo daje ogłoszenie.. pod warunkiem że jest ono w odpowiednim dziale i forumowicz coś z tego ma (rabat itp.), bądź forum w formie opłaty na np. utrzymanie. Oczywiście wszystko w pewnych granicach żeby właśnie nie zrobił się słup ogłoszeniowy.

Po prostu bardzo osobiście do tego podchodzicie.

Można też całkiem zakazać takich praktyk i po prostu reklamy "świeżych" ludzi usuwać. Wtedy jest chociaż jasność że nie i już :)

Edytowane przez Arek1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, to ja powinienem być nerwowy bo znowu temp. w okolicach 5 stopni, a motek w częściach :cry: . Martwi mnie trochę, że coraz więcej tego typu dyskusji pojawia się na tym forum. Powiem tak:

Jarek i Alik - szacun za zasługi dla forumowiczów, nigdy nie pozwolę żeby ktoś je kiedyś próbował umniejszać

Mygosia - też nie lubię jak ktoś wali byki ale jestem w stanie zrozumieć, że każdemu może się zdarzyć co nie zmienia faktu, że warto czasem zwrócić uwagę ;-)

Arek - z pewnością nigdy nie będę Cię ignorował ale po co był Twój komentarz? Przecież informację o nalepkach znalazłeś.

Leff - jesteś zajebisty

Dakarowy - Ty też :lol:

Wsitek - jak zejdą mi nalepki to kupię od Ciebie bo wszyscy jak dotąd byli zadowoleni

I luźna propozycja, może jak nie podoba nam się jakiś post o treści reklamowej to napiszmy PW do administratora o jego usunięcie. W końcu i tak jesteśmy zdani na ich (nie) łaskę :lol: Unikniemy w ten sposób podobnych dyskusji.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem nie pisać ale ...

To wszystko, co chciałem napisać w temacie nalepek. Inni mogą mieć inne zdanie, jak będą chcieli to się wypowiedzą - moje napisałem.

Pięknie to napisałeś, ale szkoda, że nie rozumiesz filozofii tego forum - może kiedyś? - trzeba żyć nadzieją ;)

Czyli pojawiłem się z innym zdaniem więc nie rozumiem filozofii forum :) Przecież to nonsens. Gdybym miał takie samo to wszystko by było cacy 8-)

Dla mnie to jest oczywiste że Jarek ma mnie za głupka. Bo faktycznie trzeba mieć wieki czasu żeby zrozumieć filozofię forum.

Nie chce się czepiać Jarka może to bardzo fajny gość ale po prostu wkurzył mnie swoją wypowiedzią ... być może po prostu nie przemyślaną. Stąd wytknąłem mu cechy które wynikają z jego postów.

Nikt tu nie umniejsza zasług Jarka, Alika czy kogokolwiek. Chwała im za to. Naprawdę podziwiam ludzi którzy robią coś bezinteresownie. Ale zasługi to jedno a brak tolerancji wobec zdania innych to co innego.

Vengoshu - jak sama nazwa mówi forum jest do komentowania, dyskutowania więc stąd mój komentarz. ;-) oczywiście można w ogóle nie komentować i zabierać głos w wątkach mówiąc jedynie głosem zgodnym z ogółem ... ale czy to prowadzi do czegoś poza powtarzaniem jednego i tego samego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem nie pisać ale ...

Ale pisz Arku - pisz - cytuj. ile chcesz ... Jak tylko lepiej się po tym czujesz to trzeba ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się czuję wyśmienicie a że mam czas .... jedynie pogoda mnie trochę gnębi ale staram się z tym walczyć :mrgreen:

Po prostu drogi Jarku musisz nauczyć się akceptować zdanie innych i będzie ok ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem nie pisać ale ...

Vengoshu - jak sama nazwa mówi forum jest do komentowania, dyskutowania więc stąd mój komentarz. ;-) oczywiście można w ogóle nie komentować i zabierać głos w wątkach mówiąc jedynie głosem zgodnym z ogółem ... ale czy to prowadzi do czegoś poza powtarzaniem jednego i tego samego?

Oczywiście do tego Cię nie namawiam. Jak pewnie Zauważyłeś w wielu wątkach mamy różne zdanie ale temat handlujących na forum jest już wałkowany od x czasu i moim zdaniem wszystko w temacie zostało napisane. Mi też osobiście (jak już wcześniej pisałem) ogłoszenie Wsitka absolutnie nie przeszkadza, Jarek ma inne zdanie ale ja go nie komentuję, no bo po co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę z innej beczki i w temacie ;)

Wsitek - robi nalepki i niektórzy z nas je kupują. Są zadowoleni i co jakiś czas pojawiają się zdjęcia jego wyrobów. Naszą polemikę zakończyliśmy dawno temu. Myślę, że jeżeli jest potrzeba ciągnięcia tematu to może w innym miejscu - gadaj zdrów czy zagadnieniach forumowych , bo temat reklamy i jej intensywność będzie miał zwolenników i przeciwników podobnie jak przywitalnia.

Może Admin pomoże, a może coś poprzenosi - bo jak kogoś do wyszukiwarki odesłać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×