Skocz do zawartości
strażowy

Blacha alu 4 mm , gładka, bez ryfli

Recommended Posts

Część 

Chcę wystrugać "kuwetę" :default_icon_mrgreen: pod silnik i kolektor wydechowy do cielaka, może ktoś dysponuje takim niepotrzebnym  materiałem . Zrobiłem szablon i rozmiar 65x45 cm styknie 

koszty do dogadania na PW - dzięki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki , sprawdzałem , jeśli nic nie wskoczy extra to jestem dogadany z firmą na arkusz 100x50 z przesyłką za 150pln ...zostanie kawałek  50x35 to się do czegoś przyda :default_icon_mrgreen: , pomysły jeszcze są 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam rifel 3mm.... Ale muszę sprawdzić jaki wymiar. Dam znać jutro. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, strażowy napisał:

Pszemo, dzięki ale potrzebuje alu gładkie ;)

Zeszlifujesz se, albo silikonem zapaćkasz...:-)

Jak Ci dają to bierz, a jak biją, to uciekaj... :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...:default_icon_rolleyes: kurde, a skąd ja w zimie silikon wezmę ??? a nawet jak bym miał to ....nie umiem paćkać :default_icon_e_confused:

.........:cafe4:

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kuweta czeka na połapanie tigiem 

Temat do zamknięcia ;)

 

 

IMG_20201224_224337_5_resize_45_compress95.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kuweta czeka na połapanie tigiem 
Temat do zamknięcia 
 
 
IMG_20201224_224337_5_resize_45_compress95.jpg.e61d5aec369b87d9a5abf4970e20250e.jpg
Złote.. a skromne pasowałbyś na BeeMiarza

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmmm ...nie skleiłem o co kaman :default_icon_rolleyes: ? Daniel, możesz letko przetłumaczyć bo jedziesz dialektem prawie jak ...strażowy :default_icon_mrgreen:

 

aaaaa, chodzi o tą sztukę na dalszym planie ? :D       

umówmy się że zostanie w archiwum moich wypocin gdyby kolega potrzebował hehe , na cielaka wrzucę pierwszy plan .....tylko jak to umalować w czarny mat skoro to  ameliniowe    :default_ohmy:

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, strażowy napisał:

tylko jak to umalować w czarny mat skoro to  ameliniowe  

W mojej 700 płytę ktoś pomalował na czarno chyba matowym sprayem. Przy każde wymianie oleju ja kontynuuję tę tradycję bo poobijana jest gdzie nie gdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, strażowy napisał:

 .....tylko jak to umalować w czarny mat skoro to  ameliniowe    :default_ohmy:

Farbą ( podkładem ) do aluminium - np. szukaj farb do felg aluminiowych ...... , albo proszkowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehehe , dzięki panowie, taki uśmiech na dobranoc i slogan o .." nie pomalujesz " , akurat chemię mam sprawdzoną, alufelgi. 4x4 czy rama przyczepki moto pstryknieta epoksydem gdzie można plastyczność warstwy regulować ilością procentową utwardzacza, pyli się tym oleistymi specyfikiem na małym ciśnieniu więc strat prawie nie ma , nie wymaga podkładu i gotowe do założenia po 45 min jeśli pracę robię w temp. 20-25st.C. Koła na Terkocie po prawie roku eksploatacji wyglądały jak dopiero co odnowione. Niemiec stosuje to na konstrukcję zewnętrzne ( balustrady, mosty, ogrodzenia, znaki...naczepy ) , można otrzymać każdy kolor z palety RAL, setka to ok 13-15 PLN ......więc luźna gumka w kalesonkach, jak dospawam uchwyty to poczernię :default_cafe2:

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×