Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sobota.

Noc spędzamy w Tylawie na kwaterze w której nocowałem jadąc i wracając z Rumunii. Trzy podejścia w Krempnej bez sukcesu, zadzwoniłem i znalazł się ostatni pokój w piwnicy. Nastąpiła też zmiana planów, bo skoro cofnęliśmy się z Beskidu Niskiego to dalej polecimy Słowacją. Przekraczając granicę już po kilku  kilometrach zbliżamy się do miejsca w którym w czasie II Wojny Światowej rozegrała się najkrwawsza bitwa pancerna. Jedziemy i widzimy na polach poustawiane czołgi i armaty. Centralne miejsce ze swego rodzaju muzeum/skansenem znajduje się niedaleko miejscowości Svidnik. Tuż przy drodze znajduje się pomnik.

DSCN2540.jpg

DSCN2542.jpg

Potem trzeba jechać drogą widoczną z tyłu zdjęcia i dojeżdżamy do Doliny Śmierci.

DSCN2547.jpg

DSCN2552.jpg

DSCN2567.jpg

DSCN2561.jpg

Dalej jedziemy w kierunku Krynicy Zdrój. Pogoda sprzyja, droga pusta i fajna krajobrazowo. Miód, malina i orzeszki aż do Krynicy gdzie zastajemy tłum ludzi i jeden wielki korek. Udajemy się na świeżutką atrakcję miasta. Wieża widokowa - trochę drogo, ale wg mnie warto.

DSCN2603.jpg

DSCN2598.jpg

DSCN2577.jpg

DSCN2579.jpg

Ciągniemy dalej przez okolice Zakopanego, Chochołów i gdzieś na wiosce znajdujemy fajny nocleg. Kuzynka właścicielki w sąsiednim domku świętuje 18 urodziny. Namawiam Bartka ale on nieśmiały bo same dziewczyny, nie wypada i takie tam. Szkoda że to nie była 40 albo wieczór panieński;).

Niedziela.

Raniutko startujemy prosto do domu. Wagary, wagarami ale na poniedziałek trzeba być przygotowanym do szkoły.

Wspaniale spędzony czas z synem. Bartek przeszczęśliwy. Kask stoi na półce w centralnym miejscu jego pokoju.

Dzięki za uwagę.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 12

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Mario 6na9 napisał:

Kask stoi na półce w centralnym miejscu jego pokoju.

Ciuchy bartkowe pewnie także byłe Twoje :default_icon_cool: :D.

Kwatera w Tylawie jest niezawodną. 

Dukielską miasoróbkę mam w planach od dawna.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Mario 6na9 napisał:

Wspaniale spędzony czas z synem. Bartek przeszczęśliwy. Kask stoi na półce w centralnym miejscu jego pokoju.

No i o to w tym wszystkim chodzi :default_wink:

9 minut temu, Mario 6na9 napisał:

DSCN2561.jpg

Ale koszulka jakaś taka nieaktualna...:default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta koszulka przez osiem lat nie została zamieniona na koszulkę Transalp Club więc jest jak najbardziej aktualna:D.

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Marcin_Krk napisał:

No i o to w tym wszystkim chodzi :default_wink:

Ale koszulka jakaś taka nieaktualna...:default_cafe2:

Ta koszulka jest jak ze smyka, rośnie razem z Mariuszem ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny rozdział śmigania po południowej Polsce - super ;)

...tym czasem :default_cafe2:i planowanie jazdy jak temperatura ustabilizuje się powyżej 6st.C :default_icon_mrgreen:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BARTEK - NOWY ROZDZIAŁ.

Syn, mój starszy zrobił prawo jazdy A2.

Prawko odebrane w poniedziałek, wieczorem zrobione 50 kilometrów żeby zapoznać się z maszyną a w czwartek wyjazd. Męski wyjazd, ojciec - synowie.

Beskid Żywiecki, Beskid Niski, Bieszczady. Bartek prowadzi. Droga była celem więc zdjęć mało. 

Drzewica Zamek.

IMG-20220811-103445.jpg

IMG-20220811-103609.jpg

Okiennik Wielki.

IMG-20220811-134007.jpg

Pałac we Włodawicach.

IMG-20220811-141947.jpg

Pałac w Tworkowie. Mega.

IMG-20220812-142411.jpg

IMG-20220812-143011.jpg

IMG-20220812-142359.jpg

IMG-20220812-142830.jpg

Wisła.

IMG-20220812-173049.jpg

Bieszczady.

image000002.jpg

image000005.jpg

image000007.jpg

 

Zrobione ok 1500 km z czego ok 400 w deszczu i ok 400 w trybie awaryjnym w sześć dni. Bartek miał niezłą zaprawę na start. Bartek wg mnie będzie świetnym motocyklistą. Czuje to, a do sprawy podszedł bardzo poważnie bo oprócz prawka kupił i przeczytał dwie książki o technice jazdy motocyklem. Teoria jest, praktykę zaczynamy.

Aaaa........ Maszyna Bartka. BMW 310GS.

IMG-20220811-133325.jpg

Nie bardzo wiem jak to Wam przekazać ale szczęście moje jest ogromne. Bartkowi życzę szerokości. 

Ps. Mama/żona chociaż z rezerwą to jednak widząc szczęście Bartka akceptuje sytuację.

Szerokości.

 

 

 

  • Like 12
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Jarek napisał:

Jak coś to po tym a2 może przywitalnia? ;)

Daj spokój, zabroniłem mu wchodzić na nasze forum:D 

  • Like 8
  • Haha 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratki ojciec! ..ale głównie dla syna
Zapewne fajnie jest mieć pasję, którą można łączyć z najbliższymi

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super, zazdraszczam!

EDIT: Chyba nadszedł czas na prawdziwy test. Bierz młodego na zlot do Rutkosa. 

Edytowane przez Bodek
  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Bodek napisał:

Super, zazdraszczam!

EDIT: Chyba nadszedł czas na prawdziwy test. Bierz młodego na zlot do Rutkosa. 

Weź swego ;) :D Twój przynajmniej będzie jak pampers, nic Sylwia z niego nie wyciśnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czad komando !

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mam za swoje :D...mój młodszy, Maks, właśnie zdał egzamin na A1. No i szukamy jakąś 125ccm i do 15KM mocy...mamy czas do wiosny, więc gdyby ktoś-coś miał na ofertę to proszę o wiadomość - może być oczywiście na priv. Budżet tak do ok. 10 tys. Ważne żeby młody wdrażał się przez najbliższe 1-2 sezony do poważniejszej jazdy i nie zrobił sobie krzywdy. Obowiązkowo ABS, raczej na asfalt. Dla niskiego (170cm) jeźdźca.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie bardzo wiem jak to Wam przekazać ale szczęście moje jest ogromne. Bartkowi życzę szerokości. 

Ps. Mama/żona chociaż z rezerwą to jednak widząc szczęście Bartka akceptuje sytuację.

Szerokości.

 

 

 

Wcześniej nie widziałem tego tematu, ale teraz czytając rozumiem rozterki ojca... jak w tym tygodniu moja 3 letnia gwiazda bojąca się hałasu kosiarki, wiertarki itp. powiedziała mi, że ona to chce się tym przejechać. A nie będziesz się bała? Nie! 500m 3km/h i stwierdziła że fajnie. W poniedziałek 31 przedszkole zamknięte, więc mi oznajmiła, że jedzie ze mną motorem :D! Mina żony bezcenna

 

ae67c7d51b6ff3ba2a75ceac50104ec2.jpg

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×