Skocz do zawartości
laciax

GS na pierwszy motocykl

Recommended Posts

Cześć, 

przymierzam się do zakupu motocykla. Upatrzyłem sobie BMW f650gs. Tak, jestem totalnym jaroszem, jeśli chodzi o jednoślady :) Jak na tę chwilę, jestem w trakcie czytania forum. Nurtuje mnie jedno pytanie. Jest możliwość zakupu takiego gs'a 2000-2004 w okolicach 7/8 tysięcy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jest możliwość.

Tyle że musisz brać pod uwagę że zakup motocykla to dopiero początek. Po zakupie trzeba go porządnie przeserwisować, wyposażyć po swojemu, ubrać się, itp..

Wałcz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie nurtuje pytanie co to znaczy być totalnym jaroszem jeśli chodzi o jednoślady?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, zdaje sobię z tego sprawę. A jarosz=laik. Wybiła mi 24 na karku więc zrobiłem kat. A. Nie mając wcześniej żadnego doświadczenia z jednośladami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mnie nurtuje pytanie co to znaczy być totalnym jaroszem jeśli chodzi o jednoślady?
To znaczy, że kolega jest fanem twórczości Bartosza Walaszka ;-)
Pewnie raczej bliżej rocznika 00 i ceny 7k, ale kupić sie da, mój Dakar poszedł za niewiele więcej dwa lata temu, a i dużo serwisowania chyba nie wymagał. Tylko on był zmęczony...

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Vengosh10 napisał:

Mnie nurtuje pytanie co to znaczy być totalnym jaroszem jeśli chodzi o jednoślady?

Moja pierwsza myśl elektryki...

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×