Skocz do zawartości

Recommended Posts

witm wszytskich forumowiczów, mam na imię Daniel Jestem z mazur i od wczoraj jestem szczęsliwym posiadaczem BMW F650GS. Jest to mój pierwszy poważny motocykl Mam nadzieje sie duzo nauczyć dzieki współpracy z wami Poazdrawiam i do usłyszenia

Aha i zapraszam na mazury Mieszkam baaardzo blisko WILCZEGO SZANCA, miejsca przyjaznego motocyklistom

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, danielu11 napisał:

Aha i zapraszam na mazury Mieszkam baaardzo blisko WILCZEGO SZANCA, miejsca przyjaznego motocyklistom

Witaj!

Fajnie, jak podasz datę i wskażesz miejsce to pewnie wpadnie ze 70 osób. Zatem kiedy i gdzie?

Najlepiej już od czwartku ... z tym, że gdzieś w niedzielę koło południa możesz planować wolne ... :)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Obawiam się,że niczego dobrego się od nas nie nauczysz:D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak na poważnie to od kolejnego sezonu planuje postawić domek lub dwa i wynajmować Miejsce dobre do wypadów motocyklowych Na terenie posesji chce zrobić miejsce do mycia i małych bieżących napraw z niezbędnym sprzętem Jakie są jeszcze oczekiwania w trasie? Pozdrawiam i czekam na wskazowki

Edytowane przez danielu11
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, danielu11 napisał:

Może być ze studni?

Zależy czy  w łikend, czy w dni robocze...

Otóż kiedyś na jakimś przejściu pol-cz celnik nam opowiadał jaka jest różnica w piwach czeskich... Polskie Górole se piją piwko i inne trunki, a za potrzebą idą na powietrze i sikają do strumyka... Strumyk spływa sobie do Czech, Czesi to butelkują.... I te mocniejsze piwka są w łikend kiedy to bace więcej piją a co za tym idzie więcej sikają... A te słabsze no to już wiadomo...

 

Idąc tym tropem mam nadzieję, że kanalizacja do studni nie podłączona, bo do piwa to i kotlet mielony by się mogł znaleźć..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, danielu11 napisał:

A tak na poważnie to od kolejnego sezonu planuje postawić domek lub dwa i wynajmować Miejsce dobre do wypadów motocyklowych Na terenie posesji chce zrobić miejsce do mycia i małych bieżących napraw z niezbędnym sprzętem Jakie są jeszcze oczekiwania w trasie? Pozdrawiam i czekam na wskazowki

Cześć! Wiata, miejsce na grill lub ognisko.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cze ;)

myślę że jak nie zaczniesz brać mocniejszych tabletek w ciągu 3-ch  miechów, to później już będzie tylko lepiej ...bo ekipa zacna :default_icon_mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×