Skocz do zawartości
Pszemo

Kupię Zafira B 1.8 140 km lub CR-V 2.0 150km

Recommended Posts

6 godzin temu, Pawel napisał:

Gigantyczna ilość miejsca zależy od gabarytu kierowcy, zafiara to van z vectry wiec gdzie tam przestrzeń? 

Oj jak się nie mylę to jest to van na płycie podłogowej od astry ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, blacha napisał:

Oj jak się nie mylę to jest to van na płycie podłogowej od astry ;)

Mosz recht 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W kwestii formalnej to był komentarz do CVr. Ale w zasadzie podobnie, rozdmuchany kompakt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żona zadowolona, dzieci też, mają z tyłu sporo miejsca. Podtlenek propano butanu nie zabierze miejsca w bagażniku, zawory można regulować samemu, śrubką.... Mogę powiedzieć, że na moje potrzeby auto jest ok. 

Edytowane przez Pszemo
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pszemo napisał:

Mogę powiedzieć, że na moje potrzeby auto jest ok. 

Niech się koła kręcą a ruda go omija. Gratulacje.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, Mario 6na9 napisał:

.... a ruda go omija.

W sumie to ruda może być całkiem przyjemna ;)

image.png

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W sumie to ruda może być całkiem przyjemna
image.png.372fbc8c7e6e74b127dbc0decc6c648c.png
Ty Jarek chyba nie poznałeś Marcelki?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, dakarowy napisał:

Ty Jarek chyba nie poznałeś Marcelki? emoji28.png
 

Czasem jakaś podróżna banda się u mnie kawy napije, piła i Marcelka :)

Ale Pszemo chodził na baczność ... to fakt :cafe4:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.01.2021 o 23:02, Pszemo napisał:

No to w domu, skończyło się na CR-V, wersja jak chciałem 2,0 150km. Trochę stary, ale nie będzie szkoda, jak żona gdzieś zahaczy :default_cafe2:

...wiela dukatków ? rok aż tak bardzo nie jest istotny , przebieg ? 

mam do kupienia fajnego Accorda z dieslem 2.2 i kombinuję czy warto brać niskie auto czy jednak nadal patrzeć za czymś lekko wyższym ? :default_icon_rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 16.01.2021 o 04:32, strażowy napisał:

...wiela dukatków ? rok aż tak bardzo nie jest istotny , przebieg ? 

18k za 2004, nalot 252k. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pszemo. Nie zamknąłeś tematu a nudzi mi się to napiszę historię Szwagra i Hondy z której dowiemy się dla czego szwagier nie sprzeda mi CR-V chociaż jestem najlepszym szwagrem.

Było tak. Szwagier miał fajnego Civic-a z 1999, pełna opcja, salonowy z serwisem w ASO i był mega zadowolony. W 2004 w jego firmie kupili Civic-a który okazał się zbędny no i szwagier napalił się na nowy model. Sprzedał mi swojego a ja jeździłem nim praktycznie bezproblemowo 13 lat i żeby nie ruda to bym jeździł dalej. Natomiast u Szwagra.

1. Dogadał zakup ale ze względów podatkowych mogli mu oficjalnie sprzedać dopiero we wrześniu. Wziął w sierpniu i pojechał na wakacje. Po powrocie ukradli mu Civic-a w drugą noc.

2. Zakupił nówkę Civic-a. Pojeździł siedem miesięcy i ukradli.

3. Następny samochód to już nie Honda tylko Citroen Picasso. Nówka, kupiona pod Warszawą. Zawiozłem szwagra Civic-em po odbiór. Dokładnie trzeciego dnia użytkowania i przebiegu 220 km tak mu babeczka zapierniczyła w tył że rzeczoznawca wahał cię czy nie szkoda całkowita. Niestety orzekł że nie i po dwóch miesiącach w serwisie szwagier miał nówkę z jeszcze nowszym tyłem. Tym pojeździł kilka lat z różnymi przygodami technicznymi. Często jak się spotykaliśmy to szwagier -,,co mnie podkusiło żeby sprzedawać"

Tak tylko napisałem:D

 

 

Edytowane przez Mario 6na9
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Pszemo napisał:

18k za 2004, nalot 252k. 

Foty gdzie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Pszemo napisał:

18k za 2004, nalot 252k. 

czyli jak pisałem wcześniej, okazja cenowa to to nie była ale skoro cieszy to luzz, fajnie.

ten model okrutnie trzyma cenę zresztą jak kilka innych tej marki, ale jakość faktycznie idzie w parze...kilkanaście lat użytkowania a wiele tych hanek nie traci na zdrowiu i użyteczności , generacja od 2007 wygląda już bardziej współcześnie stylizowana na suv-a więc ci co bardziej jeżdżą oczami muszą wyłożyć od 25k w górę.....2.2 diesel z automatem praktycznie nie do złapania :default_icon_rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pszemo, ponoć silnik nie do zajechania ale uważaj na rudą.
Nam nawet rura wlewu do baku okazała się sitem.
Poduszki przednich amorów póki ewidentnie nie trzeba nie wymieniaj. Nie ma dobrych zamienników.
Przy tym przebiegu zaraz zacznie wywalać błąd katalizatora który letko przytkany już może być.
Klimatyzacja... konieczne może okazać się demontaż chłodnic w celu ich przepłukania bo znajduje się jedna za drugą.
Nasza przewiozła nas przez Rumunię a potem to już co miesiąc u mechanika stała.
Ale domyślam się że trafiliśmy na zaniedbany egzemplarz. Skusiła nas krajowym pochodzeniem i drugim właścicielem.
W środku w pip miejsca przy naszych gabarytach, a składana pólka między fotelami i płaska podłoga to bylo genialne
Do załadowania 3-osobowej kanapy do środka i 3 doroslych osób nadała się idealnie

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×