Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej poszukuję coś do 20 tyś PLN, najlepiej jakiś Dakar lub Sertao. Jako że mam małe doświadczenie z tą marką i ogólnie z motocyklami więc liczę że coś mi poradzicie, podpowiecie. 

Wpadło mi w oko takie ogłoszenie:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-bmw-gs-650-sertao-CID5-IDHyMNt.html

Mam trochę daleko żeby pojechać obejrzeć ten motocykl, więc może ktoś z forum już go oglądał albo na podstawie zdjęć może ocenić czy jest wart uwagi. Albo może jest ktoś z tamtych okolic kto mógłby w razie co pomoc mi w oględzinach tego motocykla. Oczywiście odwdzięczę się tak jak trzeba za pomoc. 

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

 

Ps. A może ktoś z forumowiczów ma jakiś motocykl godny uwagi na sprzedaż

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A osiemseta Cię nie interesuje? W tych piniendzach spokojnie coś znajdziesz... A niestety jest przepaść pomiędzy singlem, a twinem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, manioora napisał:

A osiemseta Cię nie interesuje? W tych piniendzach spokojnie coś znajdziesz... A niestety jest przepaść pomiędzy singlem, a twinem...

Szukam czegoś trochę lżejszego, bardziej do jazdy po nieutwardzonych drogach, może czasem jakaś dłuższą trasa asfaltem. Ale jednak głównie jazda po lekkim leśnym terenie

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
38 minut temu, JarekSw napisał:

Szukam czegoś trochę lżejszego, bardziej do jazdy po nieutwardzonych drogach, może czasem jakaś dłuższą trasa asfaltem. Ale jednak głównie jazda po lekkim leśnym terenie

 

Osiemsety nie wykluczaj...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waga praktycznie ta sama, a jak waga ta sama to 800 jest po prostu w każdym aspekcie fajniejsza.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, arthurr napisał:

Waga praktycznie ta sama, a jak waga ta sama to 800 jest po prostu w każdym aspekcie fajniejsza.

Tylko czy znajdzie się coś ciekawego do 20 tyś? I w jakie roczniki jak coś celować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie z przebiegiem 20 tys. Roczniki wszystkie ok, byle zagrał stan z budżetem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto szuka, ten znajduje... Im większy przebieg, tym cena mniejsza... Zajrzyj do działu sprzedam, może się z @Pszemo dogadasz...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, arthurr napisał:

Na pewno nie z przebiegiem 20 tys. Roczniki wszystkie ok, byle zagrał stan z budżetem.

Co Ty powiesz ... ?  Trzeba tylko znaleźć "włocha" co płakał, jak polak kupował i teraz sprzedaje  ...  :default_hammerpc:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Jarek napisał:

Co Ty powiesz ... ?  Trzeba tylko znaleźć "włocha" co płakał, jak polak kupował i teraz sprzedaje  ...  :default_hammerpc:

Weźcie nie drażnijcie... Bo ja już płacze, że mojego za tanio pchnąłem... A Niemiec płakał jak sprzedawał

:-):-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg nie ma znaczenia jak dla mnie jeżeli motocykl jest zadbany, wielkich kilometrów nie będę nim kręcić, raczej weekendowe wypady. A czy ktoś może się coś wypowiedzieć o motocyklu z linku powyżej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Jarek napisał:

Gdzie ten link?

https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-bmw-gs-650-sertao-CID5-IDHyMNt.html

2 minuty temu, Pszemo napisał:

Zapraszam do oględzin mojej maszyny, 

https://m.olx.pl/oferta/bmw-f800gs-prywatnie-CID5-IDH6uLn.html

O cenie też możemy pogadać....

Ładny...szkoda że tak daleko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, JarekSw napisał:

 

Ładny...szkoda że tak daleko

Zawsze możnaby się spotkać w pół drogi ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpuszczasz 8setkę? ... Przemyśl to jeszcze. Musisz sobie jasno odpowiedzieć do "czego ma służyć" To bardzo ważne jest, a drugą sprawą to "kultura sprzętu", a to można stwierdzić jak się przewieziesz jednym i drugim. Może spróbuj na początek od tego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Pszemo napisał:

Zawsze możnaby się spotkać w pół drogi ;)

Interesująca propozycja, przemyśle Twoja ofertę i myślę że jutro się jak coś do Ciebie odezwę na numer z ogłoszenia 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam serdecznie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, JarekSw napisał:

Ty się słyszysz? Jak za czymś ładnym nie masz chęci ruszyć dupy to kup paścia koło chałupy.... ;)  - z tego co widzę to i motek i Ty jesteście w Polsce ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Jarek napisał:

Odpuszczasz 8setkę? ... Przemyśl to jeszcze. Musisz sobie jasno odpowiedzieć do "czego ma służyć" To bardzo ważne jest, a drugą sprawą to "kultura sprzętu", a to można stwierdzić jak się przewieziesz jednym i drugim. Może spróbuj na początek od tego.

Nie mówię nie, jednak 800 to już górna granica mojego budżetu, a nie będę ukrywał że chciałbym wydać w miarę możliwości jak naj mniej, nie zależy mi jakoś mocno na jak najmłodszym roczniku a na czymś w miarę zadbanym. Ale tak jak mówisz może znajdę kogoś w mojej okolicy kto ma 800 i porównam kulturę pracy, bo singlem już gdzieś tam jeździłem i mniej więcej wiem jak to wygląda.

 

7 minut temu, Jarek napisał:

Ty się słyszysz? Jak za czymś ładnym nie masz chęci ruszyć dupy to kup paścia koło chałupy.... ;)  - z tego co widzę to i motek i Ty jesteście w Polsce ;)

 

Słyszę, to ładne jest trochę poza moim budżetem, ale nie powiedziałem że nie mam chęci się ruszyć, a po drugie zapytałem też o opinie o konkretnym ogłoszeniu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W budżet się nie mieszam bo to indywidualna sprawa. Jak nie ma to nie ma i już.

Co do linka ... zawsze można coś powiedzieć, ale nie wszyscy ( w tym ja ) nie lubią wróżyć ze zdjęć. Zdjęcia przekłamują, i opisy także ... Czasem jest lepiej, a czasem gorzej niż to co w ogłoszeniu ... Realu nic nie zastąpi, ale może koledzy mają lepsze oczy i coś napiszą ... Trzeba cierpliwie poczekać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie... Świeżo sprowadzony a zaraz przed sprzedażą kompleksowo przeserwisowany.. nie razi cię to? To sprzęt sprowadzony na sprzedaż, właściciel raczej nic o nim nie wie, więc skąd my mamy wiedzieć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Jarek napisał:

W budżet się nie mieszam bo to indywidualna sprawa. Jak nie ma to nie ma i już.

Co do linka ... zawsze można coś powiedzieć, ale nie wszyscy ( w tym ja ) nie lubią wróżyć ze zdjęć. Zdjęcia przekłamują, i opisy także ... Czasem jest lepiej, a czasem gorzej niż to co w ogłoszeniu ... Realu nic nie zastąpi, ale może koledzy mają lepsze oczy i coś napiszą ... Trzeba cierpliwie poczekać.

Dlatego założyłem ten temat, może ktoś z forumowiczów już oglądał ten motocykl, może ktoś powie coś o wadach zaletach tego modelu, na co zwrócić uwagę, a może w międzyczasie coś się pojawi.

A co do budżetu, to nie chciałbym wydawać więcej niż 20 tyś z tego względu że będzie to motocykl raczej na weekendowe wypady, może czasem gdzieś w jakaś dalszą podróż z tego względu że większość czasu przebywam w pracy na delegacji i po powrocie do domu chciałbym się gdzieś na leśnych drogach odprężyć, i myślę że Gs będzie dobrym wyborem na takie wypady

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dam se ręki uciąć, ale wydaje się mnie, że już jakiś czas wisi... Także z tym świeżo sprowadzony... Ten... No...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słaba rozdzielczość zdjęć, ale opaski zaciskowe na wężach wodnych z lewej strony nie wyglądają na oryginalne, a to może oznaczać jakieś prace.... Przegrzanie???

3 minuty temu, manioora napisał:

Nie dam se ręki uciąć, ale wydaje się mnie, że już jakiś czas wisi... Także z tym świeżo sprowadzony... Ten... No...

Nie stracisz ręki ... ;)

o 14:48, 28 listopada 2020; Wyświetleń:39

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×