Skocz do zawartości

Recommended Posts

1 minutę temu, JarekSw napisał:

Dlatego założyłem ten temat, może ktoś z forumowiczów już oglądał ten motocykl, może ktoś powie coś o wadach zaletach tego modelu, na co zwrócić uwagę, a może w międzyczasie coś się pojawi.

A co do budżetu, to nie chciałbym wydawać więcej niż 20 tyś z tego względu że będzie to motocykl raczej na weekendowe wypady, może czasem gdzieś w jakaś dalszą podróż z tego względu że większość czasu przebywam w pracy na delegacji i po powrocie do domu chciałbym się gdzieś na leśnych drogach odprężyć, i myślę że Gs będzie dobrym wyborem na takie wypady

To poszukaj czegoś blisko domu... Weź pod uwagę jeszcze cywilnego 650gs singla oraz 650gs twina a może nawet 700gs... Skoro to tylko leśne drogi, to wszystkim co napisałem będzie się jeździło wygodnie i zapewne będziesz zadowolony, chyba że masz tam jakiś tor, albo miejsce żeby się wyszaleć, to kup jakiegoś wścieklaka... Coś lekkiego i zrywnego...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukaj dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Jarek napisał:

...

Nie stracisz ręki ... ;)

o 14:48, 28 listopada 2020; Wyświetleń:39

Fajnie, bo lubię się czasami po głowie podrapać... :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, coolluk napisał:

Szukaj dalej emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To będę szukał dalej :)

7 minut temu, manioora napisał:

To poszukaj czegoś blisko domu... Weź pod uwagę jeszcze cywilnego 650gs singla oraz 650gs twina a może nawet 700gs... Skoro to tylko leśne drogi, to wszystkim co napisałem będzie się jeździło wygodnie i zapewne będziesz zadowolony, chyba że masz tam jakiś tor, albo miejsce żeby się wyszaleć, to kup jakiegoś wścieklaka... Coś lekkiego i zrywnego...

Tor mnie na ten moment nie interesuje, bo mimo wszystko czasem dobrze by było się gdzieś wybrać dalej na przejażdżkę 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To rozszerz zakres poszukiwań, zacznij od swojej okolicy... Poogląda,  przysiądzie się... może zakocha...

24 minuty temu, manioora napisał:

To poszukaj czegoś blisko domu... 

Cofam, to co napisałem. Ty jesteś z Tarnobrzegu. Tarnobrzeg jest blisko Kielc, a w Kielcach się pojazdów nie kupuje :-)

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minuty temu, manioora napisał:

To rozszerz zakres poszukiwań, zacznij od swojej okolicy... Poogląda,  przysiądzie się... może zakocha...

Cofam, to co napisałem. Ty jesteś z Tarnobrzegu. Tarnobrzeg jest blisko Kielc, a w Kielcach się pojazdów nie kupuje :-)

Myślałem że to Radom się omija z daleka :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JarekSw, weź zadzwoń do Przema i pogadaj jak człowiek z człowiekiem, po co masz kombinować z jakimiś nie sprawdzonymi wynalazkami. Na tym forum ludzie sobie nie wciskają sprzętu na którym można stracić życie, bo zbyt lubimy się spotykać ze sobą. No i do Białogardu nie ma teraz korków!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, manioora napisał:

To rozszerz zakres poszukiwań, zacznij od swojej okolicy... Poogląda,  przysiądzie się... może zakocha...

Cofam, to co napisałem. Ty jesteś z Tarnobrzegu. Tarnobrzeg jest blisko Kielc, a w Kielcach się pojazdów nie kupuje :-)

Ja się ostatnio spotkałem ze zniknięciem około 20000 kilometrów w ciągu roku - mój wydruk z BMW przy 70 faktura za serwis przy 50 . i nie było to w Kielcach :D

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×