Skocz do zawartości
Dziadek

Yamaha SR 500 Kupię.

Recommended Posts

Zakupię Yamahę SR 500 rocznik im starszy tym lepiej, w stanie oryginalnym, nie malowaną, przerabianą, zboberowaną itp . Cena do ok 15k. Gdyby ktoś miał jakiś namiar to proszę o info. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Dziadek napisał:

... Gdyby ktoś miał jakiś namiar to proszę o info. 

Mam info.

Nie mam :default_laugh:

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Jarek napisał:

Mam info.

Nie mam :default_laugh:

Dzięki !!! :default_icon_beer:

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, dawniej to były piękne motory.
Teraz to tylko gejesy i robotowe.
Dziadek, kupuj będziemy jeździć.!

Wysłane z mojego TGX, a przy pomocy 460 koni.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krzysiu jest coś na OLX, no może nie stan fabryczny ale i cena daleko od tej proponowanej przez Ciebie. O ten aparat to nawet nie wie co sprzedaje - w opisie Yamaha a w szczegółach Suzuki ze zdjęciem Yamahy :D

Za to kilka fajnych sztuk w proponowanej przez Ciebie cenie jest u Niemca.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 13.01.2021 o 09:18, KaeS napisał:

Krzysiu jest coś na OLX, no może nie stan fabryczny ale i cena daleko od tej proponowanej przez Ciebie. O ten aparat to nawet nie wie co sprzedaje - w opisie Yamaha a w szczegółach Suzuki ze zdjęciem Yamahy :D

Za to kilka fajnych sztuk w proponowanej przez Ciebie cenie jest u Niemca.

Te sztuki z olx widziałem, ta za 5900 strasznie zaszczurzona, porobić te wszystkie chromy, lakiery itd trzeba trochę wsadzić kasy i czasu, no kur... nie chce mi się i to już nie będzie fabryka. Zresztą nie chcę motka po "renowacji" Szukam czegoś całkowicie w oryginale. Np. jak ta sztuka, która była za 13,8 k do sprzedania, ale się zbyła ;)

 U Niemca patrzyłem, owszem coś można znaleźć, ale to raczej temat na postcovid bo tera to ni chuchu chociaż mi się nie spieszy. 

A tera ide zająć się renowacją wiertarki, jakiegoś praprzodka bosza z lat siedemdziesiątych bo taka ładna jest, że żona chce gdzieś ją w pokoju położyć, albo na ścianie powiesić :D

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minuty temu, Dziadek napisał:

Te sztuki z olx widziałem, ta za 5900 strasznie zaszczurzona, porobić te wszystkie chromy, lakiery itd trzeba trochę wsadzić kasy i czasu, no kur... nie chce mi się i to już nie będzie fabryka. Zresztą nie chcę motka po "renowacji" Szukam czegoś całkowicie w oryginale. Np. jak ta sztuka, która była za 13,8 k do sprzedania, ale się zbyła ;)

O kurde, ale ładna... :default_icon_eek:

Zerkaj jeszcze na angielski ebaj, tam tez czasem pojawiają się ciekawostki, a ze ściągnięciem tyle samo zachodu co z DE 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, Marcin_Krk napisał:

a ze ściągnięciem tyle samo zachodu co z DE

Już nie...

  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Dziadek napisał:

Szukam czegoś całkowicie w oryginale. Np. jak ta sztuka, która była za 13,8 k do sprzedania, ale się zbyła ;)

I co Ty Biedny Miś byś robił z tą ślicznotką? Przecież ta laleczka na błota i ukraińskie autostrady się nie nadaje. 

To Krzysio ma żonę? -tak -i dzieci?" ;) :D Nigdy nie wspominał.

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, arthurr napisał:

Już nie...

Jak to teraz wygląda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Marcin_Krk napisał:

Zerkaj jeszcze na angielski ebaj, tam tez czasem pojawiają się ciekawostki, a ze ściągnięciem tyle samo zachodu co z DE 

na wyspach trudno o sztukę bez rudej, a poza tym hgw jak teraz ze wszelkimi opłatami itp po brexicie

łoooo tu Niemiec perełkę w pudełku sprzedaje co ją w swojej piwnicy przetrzymał 42 lata a tera mu abgasforschrifty zarejestrować  już nie dadzą :D tylko budżet  nie ten 

6 godzin temu, KaeS napisał:

I co Ty Biedny Miś byś robił z tą ślicznotką? Przecież ta laleczka na błota i ukraińskie autostrady się nie nadaje

dwupasmówkę mi koło nosa remontują, bedzie nowy asfalt, bede jeździł w niedziele od ronda do ronda

6 godzin temu, KaeS napisał:

To Krzysio ma żonę? -tak -i dzieci?"

W każdym porcie :default_icon_mrgreen:

A bym zapomniał wiertarka praprzodek boscha po rozebraniu okazała się być wiertarką z 1965 roku :default_icon_eek:  

Edytowane przez Dziadek
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Jarek napisał:

Jak to teraz wygląda?

Póki co.. nie wygląda. Auta które wyjeżdżają do Anglii stoją na urzędach po kilka godzin/ dni. Importy.. trzeba jakoś zrobić deklaracje wywozową, przejechać przez port a i tak nie ma gwarancji że cię gdzieś w Belgii nie zwiną.. umowa handlowa była podpisywana na kolanie w święta.. trzeba poczekać aż jakiś system się "sam" wyklaruje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Dziadek napisał:

A bym zapomniał wiertarka praprzodek boscha po rozebraniu okazała się być wiertarką z 1965 roku :default_icon_eek:  

Nie czuje klimatu starych motocykli ale pokaż wiertarkę może ta będzie ciekawsza :default_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Dziadek przypomniałem sobie, że mój bliski kuzyn z Białegostoku ma w garażu prawie nieużytkowaną Yamahę XS 500, pięknie zachowaną w oryginale, przywiezioną kiedyś jako mienie przesiedleńcze z USA. Myślę sobie, może chciałby sprzedać to bym kupił dla siebie, a co. Dzwonię, pogawędka o wszystkim i o niczym i niby mimochodem zagajam o tym klasyku, że może jednak...a gdzie tam, nawet nie ma mowy o jakimkolwiek dilu :D

Dokładnie taką:

yrs%201J3-100358-375.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha, nie wytrzymałość Sławek i chciałeś podkraść pomysł na coś oryginalnego!?

Wysłane z mojego TGX, a przy pomocy 460 koni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
46 minut temu, MariuszE30 napisał:

Haha, nie wytrzymałość Sławek i chciałeś podkraść pomysł na coś oryginalnego!?emoji24.png
 

Chciał tylko ulżyć Dziadkowi ... Tak "po naszemu", a po co on ma mieć takie fajne ... ? ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nudzę się czasami zimą i możnaby w czymś takim pogrzebać, pogłaskać ją, chociaż naprawdę sam nie wiem do czego ta maszyna byłaby mi potrzebna. Aby stała? Chyba nieco bez sensu.

prawdę mówiąc myślałem właśnie o tym, czy kuzyn nie sprzeda mi za grosze a ja bym nie opylił jej Dziadkowi z zyskiem ;)

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, KaeS napisał:

Nie, nudzę się czasami zimą i możnaby w czymś takim pogrzebać, pogłaskać ...

No to może odsprzedam Tobie Goldasa 1100 z 81 roku...jest co oglądać, głaskać i nawet przewieść się można :default_icon_mrgreen:

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, strażowy napisał:

No to może odsprzedam Tobie Goldasa 1100 z 81 roku...jest co oglądać, głaskać i nawet przewieść się można :default_icon_mrgreen:

Musiałbym wtedy aplikować do Nocnych Wilków a niestety to akurat odpada bo nie mam dzierganej kamizelki ani skórzanych gatek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minuty temu, strażowy napisał:

No to może odsprzedam Tobie Goldasa 1100 z 81 roku...jest co oglądać, głaskać i nawet przewieść się można :default_icon_mrgreen:

Na pewno nie chciałeś napisać "powiesić" :default_laugh::default_icon_beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.01.2021 o 12:50, dakarowy napisał:

Na pewno nie chciałeś napisać "powiesić" :default_laugh::default_icon_beer:

hmmmm..............nie  :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, strażowy napisał:

hmmmm..............nie  :D

Może sprzedasz na części?

Po ile frędzelki? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wymyśl cenę Jaro, może być " z sufitu" ....cokolwiek byle cieszyło ekipę, śmiech to zdrowie ;)

Osobiście , zwisa mi to i powiewa niskim kalafiorem bo........rzemyczków brak :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, strażowy napisał:

......rzemyczków brak :default_cafe2:

Znaczy motor niekompletny  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×