Skocz do zawartości
Hawk1985

Gdzie zamocować kij baseballowy

Recommended Posts

Czołem Kierowniki i Kierownice.
Bartek z Jaworzna z tej strony, 36 wiosen.
Miałem już kilka różnych motocykli, teraz padło na F650ST z 97r, mam nadzieję że znajdę to sporo informacji na jego temat.
Jako że to mój pierwszy pojazd marki BMW to powiedzcie proszę gdzie macie przymocowany kij baseballowy, i jaki dres motocyklowy jest godny polecenia ;-D ]:->
Pozdrawiam
 
Wytapatalkowano
 
 


  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Część, ja swój wożę w plecaku, a dres... Wiadomo tylko trzy paski...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Hawk1985 napisał:

Jako że to mój pierwszy pojazd marki BMW to powiedzcie proszę gdzie macie przymocowany kij baseballowy, i jaki dres motocyklowy jest godny polecenia ;-D ]:->

Taka rada: nie idź tą drogą, nawet ja to miał być żart.  Nie tutaj, może zapisz się do bojówek Wisły Kraków? ;)

Witaj!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Część.

2 godziny temu, Jarek napisał:

Nie tutaj, może zapisz się do bojówek Wisły Kraków? ;)

A ci nie władają maczetami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, od kija lepsza jest pałka teleskopowa, spokojnie mieści się w tankbagu albo kieszeni dresu.

Dres do BMW to najlepszy BMW Rallye ;) 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, Jarek napisał:

Taka rada: nie idź tą drogą, nawet ja to miał być żart.  Nie tutaj, może zapisz się do bojówek Wisły Kraków? ;)

Witaj!

Eee, dobrze jest :D. Zasadniczo warto mieć szybki dostęp, widzę tutaj coś takiego jak kołczan, możne w razie czego kij szybko sięgnąć zza pleców. Co do dresów to z pewnością znajdziesz coś do motocykla na Aliexpress, zapytaj Kaes, on Ci podpowie bo jest biegły w aukcjach na tym portalu. Z pewnością warto zwrócić uwagę czy paski na dresie są zrobione z kevlaru  Witaj :default_icon_beer:

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Eee, dobrze jest . Zasadniczo warto mieć szybki dostęp, widzę tutaj coś takiego jak kołczan, możne w razie czego kij szybko sięgnąć zza pleców. Co do dresów to z pewnością znajdziesz coś do motocykla na Aliexpress, zapytaj Kaes, on Ci podpowie bo jest biegły w aukcjach na tym portalu. Z pewnością warto zwrócić uwagę czy paski na dresie są zrobione z kevlaru  Witaj :default_icon_beer:


O ile mi wiadomo kołczan jest na strzały bądź bełty, kolega chyba myślał o kaburze lub ekhem pochwie.
Kusza na plecach raczej odpada, do jej naciągniecia potrzeba dwóch rąk - na polskich drogach odpada.
Póki co skłaniam się ku pałce teleskopowej.

Od piłki nożnej, tudzież drużyn sportowych trzymam się z daleka.
Wolę oglądać bardziej emocjonujące sporty jak rozgrywki szachowe lub transmisje z grzybobrania

Wytapatalkowano

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bełty to tylko na zlotach :default_laugh: 

A dres jest do biegania, a Ty chcesz w nim na motorze jeździć. To czemu i kołczana nie stosować do kija, zamiast do strzał? :D 

Jak to piszą na tym forum (a może na innym?): jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, Hawk1985 napisał:

BMW - Bejsbol Musisz Wozić ;-D

Wytapatalkowano
 

Takie podejście , bardzo mi się podoba (chociaż tutaj na dzień dobry za ostro - ale może dobre intencje). Grunt to prónd. Dlaczego kupiłem pierwsze BMW, z tego samego powodu - po wielu latach przerwy z jednośladami, przejażdżka na F650ST ( fota z 2008r.)Pozdrawiam.

DSC00950.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Hawk1985 napisał:


 

 


O ile mi wiadomo kołczan jest na strzały bądź bełty, kolega chyba myślał o kaburze lub ekhem pochwie.
Kusza na plecach raczej odpada, do jej naciągniecia potrzeba dwóch rąk - na polskich drogach odpada.
Póki co skłaniam się ku pałce teleskopowej.

Od piłki nożnej, tudzież drużyn sportowych trzymam się z daleka.
Wolę oglądać bardziej emocjonujące sporty jak rozgrywki szachowe lub transmisje z grzybobrania emoji6.pngemoji2957.png

Wytapatalkowano
 

Kabura na placach? A pochwa to chyba tylko do broni siecznej, będziesz tuningował ten kij o ostrze?  Bez sensu. Średniowiecze już minęło, od tamtych czasów znaczenie wyrazu kołczan trochę się rozszerzyło. Podsyłam gotowe rozwiązanie a propos Twojego problemu, co prawda ten z oferty jest na kije do biegania (kije do biegania? :default_blink: ) ale myślę, że nadał by się na rzeczony przez Ciebie w temacie kij w 100%

https://www.decathlon.pl/p/ko-czan-na-kije-do-biegania-w-terenie/_/R-p-310832?mc=8563468&gclid=CjwKCAiAo5qABhBdEiwAOtGmbrfdVa8f0OOjfuGalJ_xZbsXzUr5nqOzK5I_x4qGHVbHVFYsFnHcdRoCK-kQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

A jeżeli już poruszyłeś temat kuszy to montowałbym ją przypiętą na trytytki do gmoli bocznych.

  • Haha 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mea Culpa, zwracam honor! Faktycznie kołczan ma już więcej znaczeń, wychodzi na to ze mentalnie jestem nadal w średniowieczu :default_blink:

Kusza do gmoli ma sens, nawet synowi kupowałem taki kuszołuk https://www.decathlon.pl/p/zestaw-uczniczy-easytech/_/R-p-14804?mc=8311057 , zabiorę mu i zamontuje na gmolach

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Hawk1985 napisał:

Mea Culpa

Narządem odpowiedzialnym za popełnianie błędów jest błędnik, więc w niczym Twoja wina.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Wy tu z jakimś średniowieczem ? Już pisałem w innym wątku

140527905_706884383335061_77154863351162

Edytowane przez FALCON
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cze ;)

może warto odpuścić z kijem i zwyczajnie wozić syty łańcuch do troczenia moto na postoju...jak będzie grubsza sprawa to takowym serdecznie można przy...łożyć , czyli klasyka: 2w1-ym :default_cafe2:

poza tym , większość tutaj brzydzi się agresją fizyczną, za to zrobili doktorat z tej psychiczno-emocjonalnej :default_icon_mrgreen: więc powodzenia Bartek 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tam kij bejsbolowy, nawet drabinę się da
Strażowy... a tu coś dla Ciebie

a5b30ba0b8a635ff93aaf4b57c51e4fb.jpg5091df09fc977ae2b58633553109c283.jpg

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.03.2021 o 17:55, Marcin N napisał:


Strażowy... a tu coś dla Ciebie emoji6.png

a5b30ba0b8a635ff93aaf4b57c51e4fb.jpg5091df09fc977ae2b58633553109c283.jpg

dzięki ;), widziałem już tą maszynę w necie ...........ulepek wszystkiego, co nie umniejsza że ktoś się napracował

 

w tych klimatach jeno taka forma do mnie gada :default_icon_cool:

f36da7412493.png

 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to nie ma nic wspólnego z SP ;-)

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×